Tomasz Wikowicz z opolskiego HAWI Racing Team drugi w baja Polskie Safari
W Przasnyszu odbyła się 40. edycja Rajdu Polskie Safari, zaliczanego do 3.... więcej
III Spotkanie Miłośników Starej Motoryzacji w Pawłowiczkach
Gorąc pod trzydzieści stopni i gorące klasyki co mają więcej niż 30 lat, a były... więcej
Patryk Kuleszo z opolskiego HAWI Racing Team wygrał motocyklowy rajd enduro w Nowym Kościele.
W miniony weekend w Nowym Kościele na Dolnym Śląsku odbyły się kolejne rundy... więcej
II Zlot Pojazdów Zabytkowych na terenie pałacu w Sławikowie!
w dniu 11 lipca odbył się II Zlot Pojazdów Zabytkowych na terenie pałacu w... więcej
V i VI runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w enduro
Dobre wyniki osiągnęli opolscy motocykliści rywalizujący w V i VI rundzie... więcej
6 motocyklowy Rajd Pamięci
Bractwo Motocyklowe Głogówek zaprasza wszystkich motocyklistów w dniu 15... więcej
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz 51 : 39
OK Bedmet Kolejarz Opole zaliczył kolejne 7 zwycięstwo w 2 lidze żużlowej. Tym... więcej
1 rajd Nyski
Zapraszamy w dniach 10-11 lipca 2021r w okolice Nysy na 1 samochodowy Rajd... więcej
XIV Zlot Oldtimerów w Dobrzeniu Wielkim
Gminne Zrzeszenie LZS Dobrzeń Wielki i Komandor Zygmunt Poniży zapraszaja na... więcej
Podsumowanie Turnieju BRD Opole 2021
WOJEWÓDZKI KOMITET ORGANIZACYJNY TURNIEJU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE w RUCHU... więcej

KAMIL GRABOWSKI z opolskiego HAWI Racing Team zajął drugie miejsce w 2. rundzie kartingowej serii Rok Cup Poland

Kamil Grabowski zaliczył udany występ podczas drugiej odsłony kartingowej serii Rok Cup Poland. W imprezie, która w miniony weekend została rozegrana na torze w Słomczynie ścigało się 85 zawodników. Reprezentant opolskiego HAWI Racing Team, i zarazem kierowca zespołu TCM Motorsport, wywalczył drugie miejsce w kategorii Senior ROK GP. W kwalifikacjach wykręcił najlepszy czas i do pierwszego sobotniego wyścigu wyruszył z pole position. Rywalizacja na torze była bardzo zacięta i po walce Kamil mną linię mety jako czwarty, a kolejny wyścig ukończył już na drugiej pozycji. Podczas niedzielnych zmagań zawodnik opolskiego klubu potwierdził dobrą dyspozycję lokując się w dwóch wyścigach na pozycjach 2. i 3. Suma uzyskanych wyników dała Grabowskiemu miejsce na drugim stopniu podium. Zwyciężył Igor Lejko (Wallrav Racing Club Zielona Góra), a trzecia była Michalina Sabaj (Automobilklub Wielkopolski). Następna runda prestiżowej serii odbędzie się 23 i 24 lipca na kartodromie w Bydgoszczy.