Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w Cross Country
W dniach 10-11.10 2020r. Moto Klub Ostróda zaprasza na V i VI rundę  ... więcej
22 Rajd Nowomiejski
26 - 27.09.2020r. Automobilklub Nowomiejski zaprasza na długo wyczekiwany... więcej
EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ OFIAR ŚMIERTELNYCH NA DROGACH
W dniach 16 - 22 września 2020 r.  obchodzimy Europejski Tydzień... więcej
SUPER ENDURO
Auto Moto Klub Drwęca Ostróda zaprasza 27 września 2020 (niedziela) na... więcej
Super Sprint
Jazdy po szutrach ciąg dalszy. Po bardzo udanych zawodach na Torze Szutrowym we... więcej
Szkółka motocrossowa i bezpieczeństwo
W dniu 29 sierpnia 2020 r. o godz. 12.00 na torze motocrossowym w Olsztynie... więcej
SPORTOWIEC 75. LECIA WARMII I MAZUR
Fundacja „Olsztyński Laur Sportu” i portal WAMA-SPORT organizują... więcej
Zawody w Pandemii
Sezon 2020 zawodnicy sportów motocyklowych  w naszym okręgu z powodu... więcej
III RAJD REPLICA & CLASSIC
Olsztyński Klub Motorowy im. Mariana Bublewicza zaprasza w dniu 22 sierpnia... więcej

MEMORIAŁ STANISŁAWA OLSZEWSKIEGO

Motoklub Olsztyn zaprazasza 16.09.2018r. (niedziela)  na tor motocrossowy przy ul. Lubelskiej w Olsztynie,  na VII rundę Warmińsko Mazurskich Mistrzostw Okręgu w Motocrossie MEMORIAŁ STANISŁAWA OLSZEWSKIEGO. Patronat nad zawodami objął Prezydent  Miasta Olsztyna Pan Piotr Grzymowicz.

Program zawodów:

11:45 - uroczyste otwarcie zawodów

WYŚCIGI

klasa MX65                                          12:03 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 12:10

klasa MX85, MX Kobiet                     12:30 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 12:37

klasa MX1 C, MX2 C                         13:02 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 13:09

klasa MX Junior, MX Open                13:34 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 13:41

klasa MX Open B, MX Masters         14:06 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 14:13

-------------------------------------------------------------------------------------------------

klasa MX65                                        14:38 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 14:45

klasa MX85, MX Kobiet                    15:05 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 15:12

klasa MX1 C, MX2 C                         15:37 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 15:44

klasa MX Junior, MX Open                16:09 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 16:16

klasa MX Open B, MX Masters         16:41 – zamknięta strefa oczekiwania          start – 16:48

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: