Relacja z SSp w Białej Podlaskiej
SuperSprint FINAŁOWA 5 runda – 9 grudnia 2018 roku, organizatorem jest... więcej
Ostatnia Runda Klubowa SSp Ak Chełmskiego
OSTATNI RALLYSPRINT ROKU 2018Automobilklub Chełmski zaprasza do udziału... więcej
MODA NA ODBLASKI
Finał konkursu pn.”Moda na odblaski” odbył się w dniu 6 grudnia w... więcej
POJECHALI DLA NIEPODLEGŁEJ - relacja z ostaniej rundy turystycznej 2018
POJECHALI DLA NIEPODLEGŁEJBartłomiej Parafiniuk i Michał Parafiniuk z... więcej
Ostatnia biłgorajska runda w SSp -relacja
Ostatnia runda rangi okręgowej w tym roku kalendarzowym została przeprowadzona... więcej
Klubowy SSp w dniu 9 grudnia w Białej Podlaskiej
1. INFORMACJE WSTĘPNEImpreza odbędzie się w dniu 09 grudnia 2018 roku. Impreza... więcej
Rajd Turystyczny w 100- lecie Niepodległości
RAJD W 100LECIE NIEPODLEGŁOŚCIZapraszamy do udziału w 19. Turystycznym... więcej
Super Sprint z okazji 11 Listopada
SUPER SPRINT 11 LISTOPADAAutomobilklub Biłgorajski zaprasza w dniu 11 LISTOPADA... więcej
Relacja z 14 rundy SSP w Biłgoraju
Automobilklub Biłgorajski był w dniu 14.10.2018r organizatorem imprezy... więcej
Kolejna Runda SSp i trening w Białej Podlaskiej juz 28 października
Organizatorem imprezy jest : Automobilklub Bialskopodlaski Al. Jana Pawła II nr... więcej

Zakończenie sezonu 2017 w okręgu lubelskim w turystyce

W dniu 13 stycznia w siedzibie ZO PZM w Lublnie odbyło sie opólnopolskie zakończenie sezonu 2017 roku w Sportach Popularnych i Turystyce. Była to również okazaja do nagrodzenia najlepszych zawodników w okręgu lubelskim w Turystyczno - Motorowych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego.

Klasyfikacja:

Kierowców:

Mistrz Okręgu - Bartłomiej Parafiniuk - AK Bialskopodlaski

Wicemistrz Okręgu - Dariusz Chodakowski - Klub Motorowy Pionier,

II Wicemistrz Okręgu - Marcin Rogulski - AK Bialskopodlaski

IV miejsce - Adrianna Chodkowska - KM Pionier

V miejsce - Grzegorz Karpiński - KM Pionier,

VI miejsce- Edward Masaniec - KM Pionier,

 

Pilotów:

Mistrz Okręgu - Michał Parafiniuk - AK Bialskopodlaski

Wicemistrz Okręgu - Janusz Skrzypek - KM Pionier,

II Wicemistrz Okręgu - Wioletta Jaworska - KM Pionier,

IV miejsce - Agnieszka Sakowicz - AK Bialskopodlaski,

V miejsce - Ewa Stanicka - KM Pionier,

VI miejsce - Natalia Masaniec - KM Pionier

 

Klasyfikacja Klubowa:

Mistrz Okręgu - AK Bialskopodlaski,

Wicemistrz Okręgu - KM Pionier,

II Wicemistrz Okręgu - AK Lubelski,

IV miejsce - AK Chełmski,

V miejsce - Federacja Zmotoryzowanych

VI miejsce - Lubelska Grupa Weterańska "Partyzant"

 

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: