III runda MPPZ w Lublinie - 6-9 czerwca 2019
Federacja Zmotoryzowanych zaprasza do Lublina na III rundę MPPZ (Mistrzostw... więcej
I Runda East Motocross Cup
Klub Motorowy "CROSS" zaprasza w dniach 18-19 maja na I Rundę East... więcej
XIII Edycja Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy BRD
W dniu  08.05.2019 została przeprowadzona XIII Edycja Turnieju Wiedzy BRD... więcej
Pogrzeb Prezesa Waldemara Czerniaka
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 15 kwietnia 2019 r. zmarł  Ś... więcej
Smutna wiadomość
Smutna wiadomość WALDEMAR CZERNIAK wieloletni Prezes Zarządu Okręgowego... więcej
Terminy Turniejów Wojewódzkich BRD
 Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego... więcej
Zniżki dla turystów PZM na campingach w Chorwacji
Główna Komisja Caravaningu PZM infiormuje, że we współpracy z grupą... więcej
Relacja z 1 Rundy Pucharu Okręgu Lubelskiego w SSp w Biłgoraju
Przy pięknej słonecznej pogodzie na Torze w Biłgoraju 17 marca odbyła się w tym... więcej
1 Runda Super Sprint w Biłgoraju
Automobilklub Biłgorajski zaprasza w dniu 17 marca (niedziela) 2019r. na... więcej
Podsumowanie sezonu 2018 w turystyce w okręgu lubelskim
W dniu 2 marca w siedzibie PZM w Lublinie zostały wręczone puchary, ksiązki dla... więcej

Relacja z XXVII Rundy TSMP, TPP oraz IV Rundy TMMOL

W dniu 16 września Zarząd Okręgowy w Lublinie wspólnie z AK Bialskopodlaskim zorganizował XXVII Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Polski, Turystycznego Pucharu Polski oraz IV Rundę Turystycznych Motorowych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego pt. "Uroki Lubelszczyzny".  Na start stanęło 9 załóg 2- osobowych. Trasa rajdu  prowadziła przez nadbużańskie miasto trzech religii i kultur: prawosławia, judaizmu oraz katolicyzmu – przez miasto Włodawę oraz przez Poleski Park Narodowy jedyny Park w kraju z tak rozległymi torfowiskami, z dużą ilością płytkich jezior, stawów oraz niepowtarzalną roślinnością. Uczestnicy pisali dwa testy z tego co zapamiętali podczas zwiedzania obiektów oraz z przepisów BRD i  udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Najlszą załogą w klasyfikacji końcowej w TSMP, TPP zostali:

1. Robert Czerwiński , Krzysztof Pracz - AK Polski,

2. Wiesława Lipińska, Wojciech Sobczyk - AK Polski,

3. Adianna Chodkowska, Wioletta Jaworska - KM Pionier.

 

 W klasyfikacji TMMOL najlepsi byli:

1. Adrianna Chodkowska, Wioletta Jaworska - KM Pionier

2. Adam Chazan, Ewa Chazan - AK Bialskopodlaski,

3. Grzegorz Piechowicz, Łukasz Suchorab - AK Bialskopodlaski

 

W klasyfikacji kierowców najlepszą została Adrianna Chodkowska z KM Pionier.

 

 Patronat honorowy objął Wójt Gminy Urszulin.

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: