Rajd Kleeberga 2019
KLUB „PIONIER” Lublin,  PZM Lublin    zaprasza... więcej
"Uroki Lubelszczyzny 2019" - relacja
W Gminnej Bibliotece  w Jabłoniu 1 września  na starcie 21 Rundy... więcej
4 runda Samochodowych Mistrzostw Automobilklubu Bialskopodlaskiego
Impreza odbędzie się w dniu 25.08.2019 . na terenie lotniska w Białej... więcej
"Uroki Lubelszczyzny 2019"
Uroki Lubelszczyzny 2019” Zarząd Okręgowy PZM w Lublinie zaprasza na... więcej
VI MOTOZŁAZ (V motocyklowa runda MPPZ) za nami - relacja z rajdu
Pierwszy weekend sierpnia był nie lada gratką i wyczekiwanym terminem dla moto-... więcej
PIĘKNA KLASYCZNA KULTURALNA SOBOTA W CHEŁMIE
PIĘKNA KLASYCZNA KULTURALNA SOBOTAAutomobilklub Chełmski przy wsparciu Miasta... więcej
Na zawsze w Naszych sercach
Przepełnieni żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 3 sierpnia podczas... więcej
Msza polowa pamięci Łukasza Lonki
W środę 31 lipca, na torze motocrossowym w Lubartowie odbędzie się msza święta... więcej
Brak akceptacji dla "OlszanaEnduroRace III edycja"
W imieniu Głównej Komisji Sportu Motocyklowego informujemy, że zawody... więcej
VI motozłaz- Mistrzstwa Polski Pojazdów zabytkowych - motocykle
Federacja Zmotoryzowanych  zaprasza w dniach  01-04 sierpnia 2019... więcej

Podsumowanie sezonu 2018 w sporcie samochodowym w okręgu lubelskim

W dniu 2 marca w siedzibie PZM w Lublinie zostały wręczone puchary, ksiązki dla najleszych uczestników w Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego w Samochodowych Super Sprintach. Na zakończeniu byli obecni członkowie Okręgowej Komisji Sportu Samochodowego oraz Wiceprezes ZO PZM Lublin Włodzmierz Bobowski który w imieniu Prezesa Waldemara Czerniaka wręczał wyróżnienia.

Oto lista ngordzonych:

Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PZM w Samochodowych Super Sprintach 2018:

Klasa 1

 Imiejsce Grzegorz Tatar – AK Biłgorajski

II miejsce Patryk Siwicki – AK Lubelski

III miejsce Marcin Skroban – AK Biłgorajski

Klasa 2

I miejsce Jarosław Staszek – AK Chełmski

Klasa 3

I miejsce Wiktor Bieniek – AK Chełmski

Klasa4

I miejsce Jakub Goral – AK Chełmski

II miejsce Tomasz Szalast – AK Chełmski

III miejsce Tomasz Goławski – AK Lubelski

KLASYFIKACJA GENERALNA

I miejsce Wiktor Bieniek – AK Chełmski

II miejsce Łukasz Nazar– AK Biłgorajski

III miejsce Jakub Goral – AK Chełmski

IV miejsce Marcin Skroban – AK Biłgorajski

V miejsce Tomasz Szalast  - AK Chełmski

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: