Pismo BST PZM dot. nielegalnych zawodów pod nazwą "II Przystanek Enduro Kids"
/pliki/zo/lublin/pismo_do_zarzadow_okregowych_pzm-1.pdf
Zmarł Łukasz Lonka - wielokrotny Mistrz Polski w motocrossie
Z wielkim smutkiem przyjeliśmy informcję o śmierci Łukasza Lonki, wielokrotnego... więcej
II runda EAST Motocross CUP 2019
II Runda East Motocross Cup NADCHODZI Po dużym sukcesie rundy... więcej
Zaproszenie na "9.Biłgorajski Zlot Pojazdów Zabytkowych i Kolekcjonerskich 2019"
Wszystkich posiadaczy klasyków i miłośników starej motoryzacji, zapraszamy na... więcej
III runda MPPZ w Lublinie - 6-9 czerwca 2019
Federacja Zmotoryzowanych zaprasza do Lublina na III rundę MPPZ (Mistrzostw... więcej
Relacja z Finału Wojewódzkiego OMTM dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
XXIII Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego... więcej
MPPZ Lublin: ostatni moment na zgłoszenie
II runda MPPZ za nami, zapraszamy zatem na kolejne rajdy. Najbliższa impreza... więcej
"Szwajcaria Podlaska 2019" już 2 czerwca
Zapraszamy miłośników klasycznej motoryzacji do Udziału w Rajdzie Turystycznym... więcej
Relacja z Finału Wojewódzkiego OTBRD dla uczniów szkół podstawowych
W dniu 23 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej odbył się Finał... więcej
I Runda East Motocross Cup
Klub Motorowy "CROSS" zaprasza w dniach 18-19 maja na I Rundę East... więcej

Podsumowanie sezonu 2018 w sporcie samochodowym w okręgu lubelskim

W dniu 2 marca w siedzibie PZM w Lublinie zostały wręczone puchary, ksiązki dla najleszych uczestników w Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego w Samochodowych Super Sprintach. Na zakończeniu byli obecni członkowie Okręgowej Komisji Sportu Samochodowego oraz Wiceprezes ZO PZM Lublin Włodzmierz Bobowski który w imieniu Prezesa Waldemara Czerniaka wręczał wyróżnienia.

Oto lista ngordzonych:

Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PZM w Samochodowych Super Sprintach 2018:

Klasa 1

 Imiejsce Grzegorz Tatar – AK Biłgorajski

II miejsce Patryk Siwicki – AK Lubelski

III miejsce Marcin Skroban – AK Biłgorajski

Klasa 2

I miejsce Jarosław Staszek – AK Chełmski

Klasa 3

I miejsce Wiktor Bieniek – AK Chełmski

Klasa4

I miejsce Jakub Goral – AK Chełmski

II miejsce Tomasz Szalast – AK Chełmski

III miejsce Tomasz Goławski – AK Lubelski

KLASYFIKACJA GENERALNA

I miejsce Wiktor Bieniek – AK Chełmski

II miejsce Łukasz Nazar– AK Biłgorajski

III miejsce Jakub Goral – AK Chełmski

IV miejsce Marcin Skroban – AK Biłgorajski

V miejsce Tomasz Szalast  - AK Chełmski

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: