"Uroki Lubelszczyzny 2019"
Uroki Lubelszczyzny 2019” Zarząd Okręgowy PZM w Lublinie zaprasza na... więcej
VI MOTOZŁAZ (V motocyklowa runda MPPZ) za nami - relacja z rajdu
Pierwszy weekend sierpnia był nie lada gratką i wyczekiwanym terminem dla moto-... więcej
Na zawsze w Naszych sercach
Przepełnieni żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 3 sierpnia podczas... więcej
Msza polowa pamięci Łukasza Lonki
W środę 31 lipca, na torze motocrossowym w Lubartowie odbędzie się msza święta... więcej
Brak akceptacji dla "OlszanaEnduroRace III edycja"
W imieniu Głównej Komisji Sportu Motocyklowego informujemy, że zawody... więcej
VI motozłaz- Mistrzstwa Polski Pojazdów zabytkowych - motocykle
Federacja Zmotoryzowanych  zaprasza w dniach  01-04 sierpnia 2019... więcej
"Klasyczna Roskosz" - II Runda Mistrzostw Okręgu lubelskiego w turystyce
Automobilklub Bialskopodlaski zaprasza w dniu 28 lipca  na II Rundę... więcej
Ranking miast przyjaznych kierowcom 2019
Miasto bez korków i kolizji, po którym jazda jest niedroga, przyjemna i szybka... więcej
Pismo BST PZM dot. nielegalnych zawodów pod nazwą "II Przystanek Enduro Kids"
/pliki/zo/lublin/pismo_do_zarzadow_okregowych_pzm-1.pdf
Zmarł Łukasz Lonka - wielokrotny Mistrz Polski w motocrossie
Z wielkim smutkiem przyjeliśmy informcję o śmierci Łukasza Lonki, wielokrotnego... więcej

Podsumowanie sezonu 2018 w sporcie samochodowym w okręgu lubelskim

W dniu 2 marca w siedzibie PZM w Lublinie zostały wręczone puchary, ksiązki dla najleszych uczestników w Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego w Samochodowych Super Sprintach. Na zakończeniu byli obecni członkowie Okręgowej Komisji Sportu Samochodowego oraz Wiceprezes ZO PZM Lublin Włodzmierz Bobowski który w imieniu Prezesa Waldemara Czerniaka wręczał wyróżnienia.

Oto lista ngordzonych:

Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PZM w Samochodowych Super Sprintach 2018:

Klasa 1

 Imiejsce Grzegorz Tatar – AK Biłgorajski

II miejsce Patryk Siwicki – AK Lubelski

III miejsce Marcin Skroban – AK Biłgorajski

Klasa 2

I miejsce Jarosław Staszek – AK Chełmski

Klasa 3

I miejsce Wiktor Bieniek – AK Chełmski

Klasa4

I miejsce Jakub Goral – AK Chełmski

II miejsce Tomasz Szalast – AK Chełmski

III miejsce Tomasz Goławski – AK Lubelski

KLASYFIKACJA GENERALNA

I miejsce Wiktor Bieniek – AK Chełmski

II miejsce Łukasz Nazar– AK Biłgorajski

III miejsce Jakub Goral – AK Chełmski

IV miejsce Marcin Skroban – AK Biłgorajski

V miejsce Tomasz Szalast  - AK Chełmski

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: