Relacja z Rajdu Niepodległości
Już po raz dwudziesty rocznicę odzyskania niepodległości uczciliśmy organizacją... więcej
20. Samochodowy Rajd Niepodległości
20. TURYSTYCZNY SAMOCHODOWYRAJD NIEPODLEGŁOŚCIRegulamin Uzupełniający 1.... więcej
Rajd Kleeberga 2019
KLUB „PIONIER” Lublin,  PZM Lublin    zaprasza... więcej
"Uroki Lubelszczyzny 2019" - relacja
W Gminnej Bibliotece  w Jabłoniu 1 września  na starcie 21 Rundy... więcej
4 runda Samochodowych Mistrzostw Automobilklubu Bialskopodlaskiego
Impreza odbędzie się w dniu 25.08.2019 . na terenie lotniska w Białej... więcej
"Uroki Lubelszczyzny 2019"
Uroki Lubelszczyzny 2019” Zarząd Okręgowy PZM w Lublinie zaprasza na... więcej
VI MOTOZŁAZ (V motocyklowa runda MPPZ) za nami - relacja z rajdu
Pierwszy weekend sierpnia był nie lada gratką i wyczekiwanym terminem dla moto-... więcej
PIĘKNA KLASYCZNA KULTURALNA SOBOTA W CHEŁMIE
PIĘKNA KLASYCZNA KULTURALNA SOBOTAAutomobilklub Chełmski przy wsparciu Miasta... więcej
Na zawsze w Naszych sercach
Przepełnieni żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 3 sierpnia podczas... więcej
Msza polowa pamięci Łukasza Lonki
W środę 31 lipca, na torze motocrossowym w Lubartowie odbędzie się msza święta... więcej

Podsumowanie sezonu 2018 w sporcie samochodowym w okręgu lubelskim

W dniu 2 marca w siedzibie PZM w Lublinie zostały wręczone puchary, ksiązki dla najleszych uczestników w Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego w Samochodowych Super Sprintach. Na zakończeniu byli obecni członkowie Okręgowej Komisji Sportu Samochodowego oraz Wiceprezes ZO PZM Lublin Włodzmierz Bobowski który w imieniu Prezesa Waldemara Czerniaka wręczał wyróżnienia.

Oto lista ngordzonych:

Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PZM w Samochodowych Super Sprintach 2018:

Klasa 1

 Imiejsce Grzegorz Tatar – AK Biłgorajski

II miejsce Patryk Siwicki – AK Lubelski

III miejsce Marcin Skroban – AK Biłgorajski

Klasa 2

I miejsce Jarosław Staszek – AK Chełmski

Klasa 3

I miejsce Wiktor Bieniek – AK Chełmski

Klasa4

I miejsce Jakub Goral – AK Chełmski

II miejsce Tomasz Szalast – AK Chełmski

III miejsce Tomasz Goławski – AK Lubelski

KLASYFIKACJA GENERALNA

I miejsce Wiktor Bieniek – AK Chełmski

II miejsce Łukasz Nazar– AK Biłgorajski

III miejsce Jakub Goral – AK Chełmski

IV miejsce Marcin Skroban – AK Biłgorajski

V miejsce Tomasz Szalast  - AK Chełmski

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: