Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Łodzi
serdecznie zaprasza na uroczyste zakończenie sezonu 2015 w sportach motorowych.
Spotkanie odbędzie się w dniu 13 grudnia 2015 roku o godzinie 11:00
w Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi ul. Kopcińskiego 16/18.
Zapraszamy zawodników z klasyfikacji Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w cross country w sporcie motocyklowym /miejsca 1-3/ i prosimy o potwierdzenie obecności poprzez Prezesów Klubów lub na adres emailowy zarzad-okregowy.lodz@pzm.pl
Licencja A
1 Alan Barszczewski KM CROSS TEAM STARE BABICE KTM
2 Konrad Góralczyk MKS Zjednoczeni Stryków
3 Sławomir Milczarek MKS Zjednoczeni
Licencja B
1 Damian Kwestarz MKS Zjednoczeni Stryków
2 Karol Gaweł KM Wisła Chełmno
3 Konrad Kurzawa ŁCSM MOTO-STREFA
Licencja C
1 Paweł Grzymkowski Klub Motorowy TNT
2 Arkadiusz Włodarczyk Enduro Team Centrum Łódź
3 Konrad Skórniewski MKS TRYB Częstochowa
Licencja młodzik 65 cm3
1 Jurand Kuśmierczyk Automobilklub Gorzowski
2 Bartosz Popielnicki Gdański AutoMotoKlub Cobra Rabittsport.pl Motocross Team
3 Mikołaj Stasiak Automobilklub Gorzowski
Licencja młodzik 85 cm3
1 Jakub Śniady ŁKM Łódź
2 Adrian Beczkowski ŁKM Łódź
3 Jakub Pawłowski ŁKM Łódź
Licencja quad open
1 Marcin Nawrot ATV Racing Team Kielce
2 Marcin Dumana KKM Kwidzyn
3 Dariusz Popławski MKS Zjednoczeni Stryków
Licencja masters
1 Paweł Karliński KM CROSS TEAM STARE BABICE
2 Robert Kaniewski Klub Motorowy X RACING Lesznowola
3 Tomasz Gabara MKS Zjednoczeni Stryków
Klasyfikacja Klubowa
1 MKS Zjednoczeni Stryków 962p
2 KM CROSS TEAM STARE BABICE 576p
3 Enduro Team Centrum Łódź 435p
Wyniki MOŁ w sporcie samochodowym
Klasyfikacja Generalna RSMOŁ
1.Krzysztof Borowiecki Kierowca
1. Pilot
Klasyfikacja Generalna MOŁ w SKJS
1.Adrian Wichłacz Kierowca
1.Łukasz Wilczak Pilot
Klasyfikacja Generalna MOŁ KJS
1.Piotr Malczewski Kierowca
1.Bartosz Kowalski Pilot
2.Piotr Majchrzak Kierowca
2.Krzysztof Błaziński Pilot
3.Adrian Wichłacz Kierowca
3.Łukasz Wilczak Pilot
Klasa 5 MOŁ w KJS
1.Piotr Malczewski Kierowca
1.Bartosz Kowalski Pilot
2.Piotr Majchrzak Kierowca
2.Krzysztof Błaziński Pilot
3.Adrian Wichłacz Kierowca
3.Łukasz Wilczak Pilot
Klasa 4 MOŁ w KJS
1.Mariusz Kotynia Kierowca
1.Natalia Dzwonkowska Pilot
Klasa 3 MOŁ w KJS
1.Sebastian Dziadosz Kierowca
1.Marcin Dziadosz Pilot
2.Łukasz Ślipek Kierowca
2.Hubert Owczarek Pilot
3.Damian Tomaszewski Kierowca
3.Dawid Goździk Pilot
Klasa 2 MOŁ w KJS
1.Daniel Błaszczyk Kierowca
1.Viktoria Błaszczyk Pilot
2.Grzegorz Dybała Kierowca
2.Justyna Pietrzak Pilot
3.Tomasz Kister Kierowca
3.Marcin Lasota Pilot
Klasa 1 MOŁ w KJS
1.Damian Andrzejewski Kierowca
1.Michał Brzozowski Pilot
2.Konrad Melon Kierowca
2.Łukasz Skorupiński Pilot
3.Michał Peczka Kierowca
Zapraszamy.