KJS Czarnocin - Rajd Niepodległości już po raz czwarty !!
 KJS Czarnocin - Rajd Niepodległości już po raz czwarty !!W dniu 10.11.... więcej
Komunikat OKSS przy ZO PZM w Łodzi - Oficjalne wyniki MOŁ 2019 Super Sprint
Komunikat OKSS przy ZO PZM w Łodzi – Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego w Super... więcej
Komunikat OKSM przy ZO PZM w Łodzi - Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego w Cross Country 2019
Komunikat OKSM przy ZO PZM w Łodzi – Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego w Cross... więcej
Komunikat Gestora Mistrzostw Strefy Polski Centralnej 2019
Komunikat Gestora Mistrzostw Strefy Polski Centralnej 2019W związku z... więcej
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych 17 listopada 2019 r.... więcej
XVIII Mistrzostwa Polski Ratowników Drogowych Polskiego Związku Motorowego
W dniach od 20 do 22 września br. w Poznaniu odbyły się XVIII Mistrzostwa... więcej
Komunikat Gestora Mistrzostw Strefy Polski Centralnej 2019.
KOMUNIKAT!!! Mistrzostw Strefy Polski Centralnej w Motocrossie 2019Gestor... więcej
VI RALLY WARSAW” 24 listopada 2019
Z A P R O S Z E N I E Dzięki współpracy, wsparciu naszych niezawodnych... więcej
Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show 2019
Podsumowanie Jubileuszowych  Największych Targów Motoryzacyjnych -... więcej

Druga Runda Mistrzostw Strefy Centralnej 28 kwietnia 2019 relacja

Druga Runda Mistrzostw Strefy Centralnej (28 kwietnia 2019 r.) za nami.

Strykowski tor motocrossowy znów zapełnił się zawodnikami. 124 osoby chętne by stanąć na podium zawalczyły o zwycięstwo. Przegranym podczas tych zawodów okazała się jedynie pogoda. Mimo deszczu, wiatru i niskich temperatur zarówno zawodnicy jak i sędziowie, flagowi czy sama publiczność dopingująca poradziła sobie z niedogodnościami kapryśnej aury.

 

Oto wyniki zmagań na torze im. Kazimierza Witczaka:

MXB

Damian Kwestarz – KM Stryków ( 203.)

Bartłomiej Sado – Klub Sportowy LOBO RACING (178.)

Michał Zatorski – ŁKM Łódź (90.)

 

MX1C

Daniel Tarasiewicz – ŁKM Łowicz (49.)

Wojciech Bogucki – ANAPOWER ANABUD RACINGTEAM (788.)

Maciej Dębski – SKM Szarak Sochaczew (94.)

 

MX2C

Grzegorz Dróżdż – OKSM ENDURORANA (116.)

Tomasz Stelmaszczyk – MKS Nekla (344.)

Artur Osuchowski – MKS Tryb Częstochowa (27.)

 

MX 65

Filip Seniuk – Ostrowski Klub Motocrossowy (108.)

Dawid Zaremba – KMX Kaszuby (151.)

Bartosz Jaworski – Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX (238.)

 

MX 85

Kacper Chrostowski – KM Chojna (74.)

Mikołaj Stasiak – DUUST RACING (619.)

Norbert Wojciechowski – ŁKM Łowicz (888.)

 

MX JUNIOR

Marcin Bandosz  MX Lipno (202.)

Arkadiusz Pryk – KM CROSS Lublin (503.)

Jakub Gutowski – MKS Tryb Częstochowa (414.)

 

MX KOBIET

Wiktoria Wicińska – KM CROSS Lublin (365.)

Karolina Jasińska – Automobilklub Gorzowski (299.)

Julia Malinowska – Nadbużański Klub Motorowy (64.)

 

MX OPEN

Szymon Staszkiewicz – Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX (991.)

Piotr Szczepanek – ŚTM MOTO-MAX (383.)

Wojciech Kucharczyk – Automobilklub Gorzowski (58.)

 

MX MASTERS

Paweł Wizgier – ŁKM Łowicz (4.)

Andrzej Szalbierz – MKS Nekla (2.)

Sławomir Milczarek – KM Stryków (6.)

 

QUAD

Piotr Szczech – Klub Motorowy X RACING Lesznowola (46.)

Adrian Gaj – MKS Tryb Częstochowa (169.)

Kamil Rabkowski – KM Giżycko (410.)

 

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: