Po bardzo emocjonujących i mocno obsadzonych zawodach znamy już Kartingowych Mistrzów Tarnowa w poszczególnych kategoriach na rok 2016.
W dniu 20 listopada 2016 roku sympatycy i pasjonaci sportu kartingowego zjechali się do Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych - Tor SPEED RACE TARNÓW, gdzie odbyły się niezwykle prestiżowe i najważniejsze zawody kartingowe tego roku w regionie, czyli XIV Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2016 w ramach akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa". W mistrzowskich zmaganiach wzięły udział dzieci - najmłodsi mieli niespełna 5 lat, młodzież szkolna, panie i panowie, osoby niepełnosprawne ruchowo. Rywalizacji, jak co roku towarzyszyły ogromne emocje i zacięta walka, a przybyli kibice stworzyli świetną atmosferę. Tegoroczne zmagania rozpoczęły intensywne kwalifikacje, które trwały do soboty. Do niedzielnego wielkiego finału przebrnęło ponad 70 uczestników.
Oficjalne wyniki – FINAŁ – XIV Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2016
Kategoria Osób Niepełnosprawnych Ruchowo
Lp. |
Imię i nazwisko |
Czas 1 |
Czas 2 |
Suma |
Punkty |
1. |
Mateusz Limanowski - Mistrz |
42,00 |
42,19 |
84,19 |
50p |
2. |
Grzegorz Bijak - Wicemistrz |
42,80 |
42,64 |
85,44 |
40p |
3. |
Adrian Kuc – II Wicemistrz |
43,79 |
42,56 |
86,35 |
32p |
4. |
Andrzej Ziembowski |
45,31 |
44,45 |
89,76 |
26p |
5. |
Norbert Wensierski |
45,20 |
47,21 |
92,41 |
22p |
6. |
Artur Długosz |
50,71 |
46,74 |
97,45 |
20p |
7. |
Anna Samel |
60,08 |
52,53 |
112,61 |
18p |
8. |
Grzegorz Fugas |
62,82 |
58,69 |
121,51 |
17p |
9. |
Hubert Podgórski |
69,06 |
56,68 |
125,74 |
16p |
10. |
Arkadiusz Warchał |
75,11 |
57,32 |
132,43 |
15p |
11. |
Maria Peliwo |
77,50 |
78,16 |
155,66 |
14p |
12. |
Mariusz Jóźwik |
86,00 |
85,00 |
171,00 |
13p |
Kategoria MINI
Lp. |
Imię i nazwisko |
Czas 1 |
Czas 2 |
Suma |
Punkty |
1. |
Franciszek Liszka - Mistrz |
37,33 |
37,44 |
74,77 |
50p |
2. |
Szymon Marut - Wicemistrz |
37,62 |
37,41 |
75,03 |
40p |
3. |
Jan Link – II Wicemistrz |
38,61 |
37,55 |
76,16 |
32p |
4. |
Bartosz Wilk |
38,92 |
37,51 |
76,43 |
26p |
5. |
Bartosz Jakubas |
38,83 |
38,64 |
77,47 |
22p |
6. |
Franciszek Belusiak |
39,53 |
38,21 |
77,74 |
20p |
7. |
Jakub Karwat |
39,13 |
39,21 |
78,34 |
18p |
8. |
Emilia Woźniak |
39,37 |
39,16 |
78,53 |
17p |
9. |
Mikołaj Michałek |
39,96 |
40,03 |
79,99 |
16p |
10. |
Iza Bułka |
40,39 |
41,02 |
81,41 |
15p |
11. |
Julia Cieśla |
41,24 |
40,37 |
81,61 |
14p |
12. |
Igor Talarczyk |
41,34 |
40,55 |
81,89 |
13p |
13. |
Jakub Stachowicz |
41,57 |
40,96 |
82,53 |
12p |
14. |
Antoni Wais |
41,46 |
41,27 |
82,73 |
11p |
15. |
Maksymilian Marszalik |
41,56 |
41,50 |
83,06 |
10p |
16. |
Bartosz Malczewski |
42,86 |
41,78 |
84,64 |
9p |
17. |
Adrian Bieniaś |
42,31 |
43,22 |
85,53 |
8p |
18. |
Emil Płonka |
47,63 |
48,94 |
96,57 |
7p |
19. |
Nikodem Magiera |
47,53 |
52,32 |
99,85 |
6p |
20. |
Piotr Widełka |
60,00 |
60,00 |
120,00 |
5p |
Kategoria Szkolno-młodzieżowa
Lp. |
Imię i nazwisko |
Czas 1 |
Czas 2 |
Czas 3 |
Suma |
Punkty |
1. |
Adam Micał - Mistrz |
37,49 |
36,73 |
36,02 |
110,24 |
50p |
2. |
Dawid Jakubas - Wicemistrz |
36,79 |
37,20 |
36,66 |
110,65 |
40p |
3. |
Adrian Dziurdzia – II Wicemistrz |
37,45 |
37,81 |
36,60 |
111,86 |
32p |
4. |
Krzysztof Kłusak |
37,70 |
36,83 |
37,97 |
112,50 |
26p |
5, |
Paweł Gajda |
37,85 |
37,82 |
37,80 |
113,47 |
22p |
6. |
Mikołaj Zyznawski |
37,86 |
38,49 |
37,36 |
113,71 |
20p |
7. |
Przemysław Konieczny |
38,91 |
37,91 |
37,36 |
114,18 |
18p |
8. |
Kamil Bizub |
38,61 |
38,78 |
37,70 |
115,09 |
17p |
9. |
Adam Wrona |
39,03 |
38,68 |
38,39 |
116,10 |
16p |
10. |
Kacper Kajmowicz |
39,47 |
39,00 |
38,38 |
116,85 |
15p |
11. |
Marek Szatrowski |
39,20 |
38,98 |
39,61 |
117,79 |
14p |
12. |
Dawid Kłusak |
40,42 |
38,55 |
38,86 |
117,83 |
13p |
13. |
Adrian Mikuła |
40,64 |
38,86 |
38,82 |
118,32 |
12p |
14. |
Jakub Marszalik |
40,24 |
39,49 |
38,71 |
118,44 |
11p |
15. |
Kacper Rybicki |
39,60 |
39,29 |
39,97 |
118,86 |
10p |
16. |
Julia Niczyporuk |
40,95 |
40,46 |
39,56 |
120,97 |
9p |
17. |
Michał Durak |
42,03 |
41,42 |
40,16 |
123,61 |
8p |
18. |
Bartek Kołodziej |
42,90 |
40,57 |
41,02 |
124,49 |
7p |
19. |
Natalia Durak |
41,96 |
42,14 |
43,19 |
127,29 |
6p |
20. |
Dawid Jakubiec |
60,00 |
60,00 |
60,00 |
180,00 |
5p |
Kategoria Drużynowa - Szkolna
Lp. |
Szkoła |
Punkty |
1. |
Sz. Pod. Nr 9 Tarnów - Mistrz |
75p |
2. |
Sz. Pod. Gdów - Wicemistrz |
59p |
3. |
Sz. Pod. Nr 17 Tarnów – II Wicemistrz |
48p |
4. |
Sz. Pod. Nr 18 Tarnów |
31p |
5. |
Sz. Pod. Nr 8 Tarnów |
31p |
6. |
Sz. Pod. Nr 23 Tarnów |
25p |
7. |
Sz. Pod. Nr 7 Tarnów |
20p |
Kategoria OPEN
Lp. |
Imię i nazwisko |
Czas 1 |
Czas 2 |
Czas 3 |
Suma |
Punkty |
1. |
Maciej Skuza – Mistrz |
37,01 |
36,90 |
36,84 |
110,75 |
50p |
2. |
Kamil Turek – Wicemistrz |
37,97 |
37,05 |
37,22 |
112,24 |
40p |
3. |
Mateusz Jakubas – II Wicemistrz |
38,32 |
37,22 |
36,71 |
112,25 |
32p |
4. |
Krystian Rycharski |
37,15 |
37,77 |
37,40 |
112,32 |
26p |
5. |
Mariusz Kłusak |
38,40 |
37,62 |
37,41 |
113,43 |
22p |
6. |
Szymon Gawenda |
37,48 |
37,94 |
38,02 |
113,44 |
20p |
7. |
Wojciech Rędzina |
38,00 |
37,58 |
38,45 |
114,03 |
18p |
8. |
Bartosz Turek |
39,33 |
37,73 |
37,31 |
114,37 |
17p |
9. |
Tomasz Dudek |
38,17 |
37,80 |
38,44 |
114,41 |
16p |
10. |
Jakub Helizanowicz |
37,82 |
38,83 |
37,80 |
114,45 |
15p |
11. |
Dawid Rzymek |
38,92 |
37,65 |
38,51 |
115,08 |
14p |
12. |
Cezary Turek |
39,19 |
38,25 |
38,03 |
115,47 |
13p |
13. |
Maciej Rybicki |
39,36 |
39,08 |
38,06 |
116,50 |
12p |
14. |
Michał Topór |
37,96 |
38,26 |
60,00 |
136,22 |
11p |
15. |
Krzysztof Olszówka |
60,00 |
60,00 |
60,00 |
180,00 |
10p |
16. |
Jerzy Wróbel |
60,00 |
60,00 |
60,00 |
180,00 |
9p |
Gratulujemy wszystkim zawodnikom niezwykle emocjonującej rywalizacji i stworzenie świetnego sportowego widowiska na torze, a licznie przybyłym kibicom dziękujemy za obecność i doping.
Wszelkie informacje o tym pięknym młodzieżowym i rodzinnym sporcie znajdują się na portalu ludzi z pasją: www.gokarty-tarnow.pl
Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę ze sportem kartingowym, to o szczegóły można pytać na torze Speed Race Tarnów lub pod numerem telefonu: 604 640 023
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!