Ruszył nowy sezon kartingowy na Świecie. Nasi zawodnicy w Finałach I rundy WSK Super Master Series oraz 25 Winter Cup
W dniach 30.01-2.02.2020 roku odbyła się inauguracyjna runda nowego sezonu 2020... więcej
Karting osób niepełnosprawnych w Tarnowie - ogromne emocje na kolejnych zawodach
W dniu 14 lutego 2020 roku po raz kolejny na obiekcie Małopolskiego Ośrodka... więcej
Trwa 12 sezon rywalizacji Tarnowskiej Ligi Kartingowej w ramach Okręgowych Mistrzostw Małopolski
Tarnów to jeden z mocniejszych ośrodków sportu kartingowego w Polsce. Na... więcej
Ogromny sukces zimowej edycji "Karting Camp Tarnów 2020"
Ponownie sport kartingowy był bardzo popularny podczas ferii w mieście. Bardzo... więcej
Odszedł Mieczysław Batkiewicz – wieloletni Prezes AMK "Gorce" Nowy Targ
3 lutego 2020 roku, w wieku 68 lat zmarł, po wielu latach walki z chorobą,... więcej
KARTING WINTER CUP TARNÓW 2020 - za nami
Dużo emocji, pasji i dobrej zabawy oraz bardzo gorąca atmosfera rozgrzewała na... więcej
Posiedzenie Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
20 stycznia 2020 roku odbyło się w Krakowie posiedzenie Małopolskiej... więcej
Szkolenie nowych sędziów kl. II w dyscyplinach: cross-country i enduro - 18.01.2020
W dniu 18 stycznia 2020 roku w siedzibie Zarządu Okręgowego PZM w Krakowie (ul... więcej
Podsumowanie sezonu 2019 KKCiM "Smok" Kraków - 10.01.2020
W dniu 10 stycznia 2020 roku odbyło się Uroczyste Zakończenie Sezonu 2019... więcej
Zasady wyrabiania/przedłużania licencji w sporcie motocyklowym na 2020 rok
W związku z wymianą blankietów licencji w sporcie motocyklowym zawodniczych i... więcej

Podsumowanie i wyniki: XIII Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2015

Po bardzo emocjonujących i mocno obsadzonych zawodach znamy już Kartingowych Mistrzów Tarnowa w poszczególnych kategoriach na rok 2015. 

W dniu 22 listopada 2015 roku sympatycy i pasjonaci sportu kartingowego zjechali się do Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych - Tor SPEED RACE TARNÓW, gdzie odbyły się niezwykle prestiżowe i najważniejsze zawody kartingowe tego roku w regionie, czyli XIII Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2015 w ramach akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa". W mistrzowskich zmaganiach wzięły udział dzieci - najmłodsi mieli niespełna 5 lat, młodzież szkolna, panie i panowie w każdym wieku, osoby niepełnosprawne. Rywalizacji, jak co roku towarzyszyły ogromne emocje i zacięta walka, a przybyli kibice stworzyli świetną atmosferę. Tegoroczne zmagania rozpoczęły intensywne kwalifikacje, które trwały do soboty. Do niedzielnego wielkiego finału przebrnęło ponad 70 uczestników.  

Oficjalne wyniki: XIII Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2015

Finał - Kategoria MINI

Lp.        Imię i nazwisko                             Czas 1   Czas 2   Czas 3   Suma

1.          Karol Panek - Mistrz                     38,10    37,32    37,66    113,08

2.          Bartosz Wilk - I Wicemistrz         39,43    39,12    38,51    117,06

3.          Jan Link - II Wicemistrz                40,48    39,18    37,65    117,31

4.          Szymon Marut                               38,35    39,99    39,09    117,43

5.          Franciszek Liszka                          39,67    40,84    40,39    120,90

6.          Marek Szatrowski                          40,07    39,07    41,84    120,98

7.          Julia Niczyporuk                           41,08    39,88    40,58    121,54

8.          Eryk Nawój                                   40,00    38,96    42,79    121,75

9.          Bartosz Kowalczyk                       40,30    41,63    40,83    122,76

10.        Marcel Mazurkiewicz                   42,22    41,28    39,34    122,84

11.        Alan Czajka                                   42,89    42,22    40,29    125,40

12.        Jakub Mucha                                 41,96    39,77    44,71    126,44

13.        Bartosz Jakubas                            42,38    40,96    43,87    127,21

14.        Tomasz Praski                              42,82    42,69    41,99    127,50

15.        Franciszek Belusiak                     45,98    41,94    40,62    128,54

16.        Krystian Pietraszewski                43,64    43,97    41,33    128,94

17.        Michał Zelazko                            43,68    43,64    44,76    132,08

18.        Iza Bułka                                     41,58    50,51    43,61    135,70

19.        Konrad Zych                               46,58    46,15    44,89    137,62

20.        Oliwier Dara                               44,15    42,44    52,01    138,60

21.        Karol Duź                                   47,48    46,32    47,91    141,71

22.        Dawid Kłusak                             60,00    60,00    60,00    180,00

23.        Szymon Zyder                             60,00    60,00    60,00    180,00

24.        Julia Obłój                                  60,00    60,00    60,00    180,00

 

Finał - Kategoria Open osób niepełnosprawnych

1. Seweryn Gierałt - Mistrz

2. Bartosz Szczupak - I Wicemistrz

3. Paweł Giesielski - II Wicemistrz

4. Mateusz Limanowski

 

Finał - Kategoria Szkolno-Młodzieżowa

Lp.        Imię i nazwisko                             Czas 1   Czas 2   Czas 3   Suma

1.          Paweł Kowalczyk - Mistrz            36,59    36,13    35,94    108,66

2.          Maciej Skuza - I Wicemistrz         36,55    36,14    36,66    109,35

3.          Adrian Dziurdzia- II Wicemistrz  37,42    36,34    36,50    110,26

4.          Dawid Jakubas                               37,10    37,13    36,38    110,61

5.          Cezary Turek                                  37,16    36,95    36,69    110,80

6.          Krzysztof Babicz                            37,31    36,61    37,13    111,05

7.          Krzysztof Kłusak                            37,15    36,69    37,55    111,39

8.          Filip Biela                                       37,59    37,07    37,17    111,83

9.          Krzysztof Gardziel                          37,55    37,09    37,83    112,47

10.        Patryk Warzecha                             37,68    37,57    37,62    112,87

11.        Mikołaj Zyznawski                         38,56    38,22    37,76    114,54

12.        Sebastian Molczyk                          38,05    38,75    37,90    114,70

13.        Bartosz Babicz                                39,23    37,25    38,25    114,73

14.        Jakub Skuza                                     38,50    38,76    37,89    115,15

15.        Kacper Kurek                                   38,74    38,59    38,48    115,81

16.        Jagoda Kurek                                    38,56    38,64    38,89    116,09

17.        Oliwier Jaciów                                  39,72    38,97    37,80    116,49

18.        Klaudia Mytych                                 39,60    38,99    40,16    118,75

19.        Gabriela Wójcik                                42,06    40,98    39,11    122,15

20.        Aleksander Drąg                               41,60    42,13    40,26    123,99

 

 

Finał - Kategoria Open

Lp.        Imię i nazwisko                                     Czas 1   Czas 2   Czas 3  Suma

1.          Michał Topór - Mistrz                           37,05    36,81    36,51    110,37

2.          Wojciech Bochenek - I Wicemistrz      37,33    36,63    36,71    110,67

3.          Krystian Rycharski - II Wicemistrz       37,29    37,03    36,39    110,71

4.          Kamil Turek                                           37,49    36,95    36,74    111,18

5.          Szymon Gawenda                                   37,37    36,93    36,97    111,27

6.          Dawid Rzymek                                       37,73    37,07    36,96    111,76

7.          Tomasz Dudek                                        37,45    37,95    36,89    112,29

8.          Marcin Dębicki                                       37,71    37,32    37,34    112,37

9.          Paweł Leskiw                                          37,80    36,96    37,68    112,44

10.        Mateusz Jakubas                                     37,03    37,77    37,64    112,44

11.        Klaudia Styrkowiec                                 38,32    37,19    37,16    112,67

12.        Kamil Zyznar                                            37,89    37,50    37,47    112,86

13.        Mariusz Kłusak                                         38,15    37,19    37,62    112,96

14.        Grzegorz Olszówka                                  37,56    37,53    38,26    113,35

15.        Łukasz Dziurda                                         38,39    37,69    37,38    113,46

16.        Bartosz Turek                                            37,74    37,52    38,84    114,10

17.        Tomasz Kordela                                        39,30    38,45    37,71    115,46

18.        Kacper Maniak                                          38,58    39,15    37,92    115,65

19.        Marcin Link                                               38,87    38,49    38,37    115,73

20.        Sylwester Suda                                          38,60    39,24    38,67    116,51

21.        Tomasz Abram                                          60,00    60,00    60,00    180,00

22.        Marcin Gawron                                         60,00    60,00    60,00    180,00

23.        Maciej Rybicki                                          60,00    60,00    60,00    180,00

24.        Maciej Kozioł                                           60,00    60,00    60,00    180,00

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a licznie przybyłym kibicom dziękujemy za obecność i doping.

Wszelkie informacje o tym pięknym rodzinnym sporcie znajdują się na portalu ludzi z pasją: www.gokarty-tarnow.pl

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę ze sportem kartingowym, to o szczegóły można pytać na torze Speed Race Tarnów lub pod numerem telefonu: 604 640 023.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: