Natalia - kielecka motocyklistka
     W sezonie 2018 w stawce zawodów serii Penrite Cross... więcej
Wyniki. III Runda MSPP MX Kowala 17.06.2018. ŚTM MOTO-MAX
https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Motocross/MSPD/III-Runda/e_2452
Katarzyna Zdyb - wicemistrzyni Polski rusza do walki o pierwsze miejsce
W profesjonalnych zawodach zadebiutowała dopiero w 2016 roku, ale dla bywalców... więcej
SUPEROES 6/2018 - 30 CZERWCA!
Automobilklub Kielecki zaprasza na szóstą rundę tegorocznego cyklu SUPEROES.... więcej
UWAGA! ZMIANA TERMINÓW NIEKTÓRYCH IMPREZ AUTOMOBILKLUBU KIELECKIEGO
Automobilklub Kielecki informuje, że ze względów organizacyjnych zmianie... więcej
33 Częstochowski Rajd Pojazdów Zabytkowych czyli III Runda MPHRR
W imieniu Automobilklubu Częstochowskiego,mamy zaszczyt zaprosić Państwa ... więcej
XLI Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimanzjów
XLI Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Uczniów... więcej
XXII Finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
XXII Finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów... więcej

Świętokrzyski Puchar w Motocrossie

Organizatorzy: BKM "RACING",ŚTM"MOTO-MAX",MX PRO RACING

Łukasz Kurowski , dziesięciokrotny mistrz Polski, wicemistrz Europy i świata, wygrał pierwszą eliminację Świętokrzyskiego Pucharu w Motocrossie, która w niedzielę odbyła się w Dębskiej Woli.

Drugi w klasie Open A był Oskar Barański ze Świętokrzyskiego Towarzystwa Motorowego "Moto-Max”.

Wyniki: Open A: 1. Łukasz Kurowski (Kurowski MX Training), 2. Oskar Barański (Moto-Max), 3. Jakub Piątek (KM Cross Lublin).

Open B: 1. Kamil Wojcieszyński, 2. Michał Rybus (obaj BKM Racing), 3. Paweł Misiarz (Motocross Klub Czerwionka).

Open C: 1. Damian Woźniak, 2. Mateusz Woś ( obaj BKM Racing), 3. Michał Pyzowski (n.z).

MX 65: 1. Wiktor Małecki (KM Cross Lubllin, 2. Maciej Posłowski (Moto-Max), 3. Piotr Świercz (Rapacz team)

MX 85: 1. Marek Sagan (KM Cross Lublin), 2. Piotr Szczepanek (KTM Novi), 3. Marek Śwercz (Rapacz team).

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: