WCZESNE LATO NA TORZE "KIELCE" - SUCHY, SŁONECZNY, GORĄCY SUPEROES 5/2019. WYNIKI.
WCZESNE LATO NA TORZE "KIELCE" - SUCHY, SŁONECZNY, GORĄCY... więcej
II RUNDA PUCHARU POŁUDNIOWEJ POLSKI W CROSS COUNTRY
Zapraszamy na II RUNDĘ PUCHARU POŁUDNIOWEJ POLSKI W CROSS COUNTRY, która... więcej
Zmarł Czesław Jamróz
Z głębokim żalem i smutkiem w poczuciu wielkiej straty przyjęliśmy wiadomość o... więcej
Rafał Bracik z KTM Novi Korona na podium mistrzostw świata w rajdach enduro w Niemczech!
Rafał Bracik z KTM Novi Korona na podium mistrzostw świata w rajdach enduro w... więcej
II Runda Mistrzostw Strefy Południowej, a także Mistrzostw Okręgu Kieleckiego 
W najbliższą niedzielę odbędzie sie II Runda Mistrzostw Strefy Południowej, a... więcej
I Runda Mistrzostw Strefy Polski Centralnej Motocross Przybyszowy
Zapraszamy na I Rundę Mistrzostw Strefy Polski Centralnej Motocross!... więcej
Zniżki dla turystów PZM na campingach w Chorwacji
Główna Komisja Caravaningu PZM infiormuje, że we współpracy z grupą... więcej
I Runda Mistrzostw Strefy Południowej w Motocrossie
W najbliższą niedzielę odbędzie sie I Runda Mistrzostw Strefy Południowej... więcej
Bardzo smutna wiadomość. Zmarł Ryszard Mikurda.
Z wielkim smutkiem informujemy, iż w dniu 05.03.2019r. odszedł wieloletni... więcej

Puchar Polski Południowej Cross Country

Mirosław Wojnowski i Leszek Drogosz wygrali w swoich klasach podczas Pucharu Polski Południowej w cross country motocykli terenowych, rozgrywanego w niedzielę w Nidzie, w gminie Morawica.

Leszek Drogosz zwyciężył w klasie Licencja.

Mirosław Wojnowski z ATV Racing Team Kielce nie miał sobie równych wśród quadów, z kolei Leszek Drogosz z KTM Novi Korona Kielce pokonał wszystkich konkurentów w klasie Licencja.

Wyniki naszych zawodników:

Klasa Junior: 4. Jakub Wesołowski (Moto Max Kielce)

Licencja: 1. Leszek Drogosz (KTM Novi Korona Kielce), 2. Robert Frydrych (KTM Novi Korona Kielce), 3. Michał Rybus (Brzeziński Klub Motocrossowy), 4. Paweł Cedro (Enduro Team Kielce), 5. Kamil Bigaj (Kielecki Klub Motocyklowy Wena).

Masters: 4. Tomasz Snochowski (Kielecki Klub Motocyklowy Wena), 5. Maciej Glock (KTM Novi Korona Kielce)

Senior 1: 4. Konrad Szczepaniak (Kielecki Klub Motocyklowy Wena)

Senior 2: 9. Michał Romaniec (Kielecki Klub Motocykolwy Wena), 11. Mariusz Adamus (Kielecki Klub Motocykolwy Wena), 15. Daniel Marszałek (Kielecki Klub Motocykolwy Wena), 22. Robert Bednarczyk (Kielecki Klub Motocykolwy Wena)

Quad: 1. Mirosław Wojnowski (ATV Racing Team Kielce), 2. Marcin Nawrot (ATV Racing Team Kielce). 4. Mariusz Siejka (ATV Racing Team Kielce).

ED

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: