Puchar Jesieni Superoes 2018 - Fotorelacja Autorstwa Pana Artura Jarosza
PUCHAR JESIENI SUPEROES 2018DEKORACJA PUCHAR JESIENI SUPEROES 2018DEKORACJA... więcej
PUCHAR JESIENI SUPEROES 2018 - ŚWIETNE WARUNKI, PALENIE GUM, PODWÓJNA DEKORACJA, WYNIKI
Osiemdziesiąt sklasyfikowanych załóg - to plon sobotniego Pucharu Jesieni... więcej
Komunikat nr 12/2018 GKSPiT PZM
Komunikat nr 12/2018 GKSPiT PZM
Komunikat GKSPiT nr 11/2018
Komunikat GKSPiT nr 11/2018
Komunikat nr 5/2018 Głównej Komisji Pojazdów Zabytkowych PZM
Komunikat nr 5/2018 Głównej Komisji Pojazdów Zabytkowych PZMZałącznik do... więcej
SZKOLENIE SĘDZIÓW MOTOCYKLOWYCH
OKSM ZO PZM Kielce zaprasza na szkolenie sędziów motocyklowych klasy "O... więcej
Automobilklub Kielecki zaprasza na Puchar Jesieni SUPEROES 2018
Automobilklub Kielecki zaprasza na Puchar Jesieni SUPEROES 2018. Zawody odbędą... więcej
Komunikat nr 4/2018 Głównej Komisji Pojazdów Zabytkowych
Komunikat nr 4/2018 Głównej Komisji Pojazdów Zabytkowych
Komunikat nr 6/2018 Głównej Komisji Caravaningu
Komunikat  nr 6/2018 Głównej Komisji Caravaningu

Gmina Sitkówka-Nowiny - Gospodarz i Patron tegorocznej Edycji Finałów Wojewódzkich Ogólnopolskich Turniejów BRD dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów 17 i 18.05.2018

Gospodarzem tegorocznej XLI Edycji  Finałów Wojewódzkich Ogólnopolskich Turniejów BRD dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów 17 i 18.05.2018 była Gmina Sitkówka - Nowiny na czele której stoi Wójt Pan Sebastian Nowaczkiewicz.   

 Atrakcyjne usytuowanie na malowniczym terenie Kielecko - Chęcińskiego Parku Krajobrazowego oraz stosowanie innowacyjnych technologii i nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie przedsiębiorczości, sprawia iż Gmina Sitkówka - Nowiny to doskonałe miejsce do realizacji różnego rodzaju przesięwzięć zarówno biznesowych, jak i tych o charakterze społecznym, mającym wpływ także na kształtowanie się przyszłych prawidłowych postaw i zachowań młodych ludzi. Takim wydarzeniem są wspomniane powyżej Turnieje Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, których podstawowym celem jest właśnie edukacja poprzez sportową rywalizację, która uczy potencjalnych przyszłych kierowców oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego bezpiecznego poruszania się po drodze. 

Oprócz licznych atrakcji turystycznych i przyrodniczych jakie ma do zaoferowania Gmina Sitkówka - Nowiny, na jej obszarze znajduje się także nowe miasteczko ruchu drogowego zlokalizowane obok Przedszkola Samorządowego im. Pluszowego Misia w Nowinach. Miasteczko umożliwia naukę bezpiecznej jazdy rowerem oraz zdawanie części praktycznej egzaminów na kartę rowerową i motorowerową. Więcej ciekawych informacji o działalności Wójta Gminy i o Gminie Sitkówka - Nowiny można znaleźć na stronie internetowej https://www.nowiny.com.pl/index.html oraz na facebooku https://pl-pl.facebook.com/gminasitkowkanowiny/

Dziękujemy Wójtowi Gminy Panu Sebastianowi Nowaczkiewiczowi za objęcie patronatem Turniejów, a także za pomoc i osobiste zaangażowanie w ich organizację oraz udzielone wsparcie finansowe.

 

                                                                                                                               

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: