SUPEROES 8/2018: NIEMAL JEDNA CZWARTA ZA BURTĄ, SŁOŃCE PO PIĄTYM BIEGU, WYNIKI
Powiedzieć, że w sobotnim, ósmym z kolei w tegorocznym cyklu SUPEROESie, na... więcej
KLASYFIKACJA PO SIEDMIU RUNDACH SUPEROES 2018
 KLASYFIKACJA PO SIEDMIU RUNDACH SUPEROES 2018​:
„CARUSO KIEROWNICY” - PUCHAR LATA: JUŻ 19 SIERPNIA!
Automobilklub Kielecki - Oddział w Starachowicach ma przyjemność zaprosić... więcej
Regulamin Uzupełniający V Runda MSPP MX Grodków 12.08.2018 AMK Grodków
 V Runda MSPP MX - Regulamin Uzupełniający - Grodków 12.08.2018
ZAPRASZAMY!!!! V Runda Mistrzostw Strefy Polski Południowej w Motocrossie 12.08.2018 Grodków AMK GRODKÓW
Zapraszamy na V Rundę Mistrzostw Strefy Polski Południowej w Motocrossie - 12.... więcej
DRIFTINGOWY PUCHAR TORU "KIELCE" 24-25 SIERPNIA 2018
Automobilklub Kielecki zaprasza na Driftingowy Puchar Toru "Kielce".... więcej
Cross Country w Ustrzykach Dolnych
   Piątą z zaplanowanych na sezon 2018, siedmiu  rund serialu... więcej
SUPEROES 8/2018 - 11 SIERPNIA NA TORZE "KIELCE"
Automobilklub Kielecki zaprasza na ósmą rundę tegorocznego cyklu... więcej
Biuletyn PZM - Lipiec 2018
Biuletyn PZM - Lipiec 2018

Finał Wojewódzki OMTM 12.05.2018 - WORD Kielce. Wyniki.

W tegorocznej edycji Finału Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbył się w dniu 12.05.2018r. na terenie WORD Kielce, wzięło udział pięć Drużyn z województwa świętokrzyskiego.

Drużyny swoją wiedzę i umiejętności sprawdzały w konkurencjach teoretycznych (testy jednokrotnego wyboru ze znajomości zasad i przepisów ruchu drogowego oraz sprawdzian wiadomości z historii polskiej motoryzacji), a także w konkurencjach praktycznych (jazda sprawnościowa motorowerem, jazda sprawnościowa samochodem z tzw. "Talerzem Stewarta", pierwsza pomoc przedmedyczna, przygotowanie pojazdów do jazdy).

Wyniki Finału Wojewódzkiego OMTM 12.05.2018 WORD Kielce

I miejsce - Drużyna z  I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie w składzie:

  • Marcin Nowak
  • Karol Kukla
  • Filip Sztuka

Opiekun Drużyny - Pan Mariusz Marczewski

 

II miejsce - Drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jędrzejowie w składzie:

  • Szymon Sobczyk
  • Bartosz Hosaniak
  • Mateusz Miśkiewicz
  • Adrian Samek (zawodnik rezerwowy)

Opiekun Drużyny - Pan Włodzimierz Bugajski

 

III miejsce - Drużyna z Technikum nr 2 w Starachowicach w składzie:

  • Piotr Krzeszowski
  • Ernest Gulba
  • Hubert  Latała

Opiekun Drużyny - Pani Alicja Grześkowiak

 

IV miejsce - Drużyna z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu w składzie:

  • Kamil Panek
  • Michał Kolasiński
  • Mateusz Prajs

Opiekun Drużyny - Pan Marcin Sadkowski

 

V miejsce - Drużyna z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Adolfa Dygasińskiego w Sichowie Dużym w składzie:

  • Daniel Nasieniak
  • Wojciech Taborski
  • Michał Wójcik

Opiekun Drużyny - Pan Jarosław Gil

Gratulujemy wszystkim Zawodnikom oraz dziękujemy Opiekunom  za włożony wkład i pracę w przygotowanie młodzieży do Turnieju.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: