„4 Sądeckie Enduro” – VII i VIII runda PP i MP 15 - 17.09.2017

W imieniu Organizatora - Grupy 4x4 przypominamy o zbliżających się zawodach „4 Sądeckie Enduro” – VII i VIII runda PP i MP, na które serdecznie zapraszamy.  To już za tydzień  w Nowym Sączu - 15-17 września 2017.

Zapraszamy zawodników licencjonowanych, pełnoletnich uczestników – amatorów oraz sympatyków i kibiców. W ubiegłym roku w zawodach uczestniczyło 104 zawodników. Trasa przebiega po tym samym terenie jak w roku ubiegłym, została jednak zmodyfikowana.

Start Honorowy oraz Ceremonia Zakończenia odbędzie się tradycyjnie na płycie Rynku. W restauracji „Ratuszowa”, w podziemiach Ratusza, otwarta będzie wystawa fotografii związana z działalnością Stowarzyszenia „Grupa 4x4”. Zapraszamy do zwiedzenia!

Przypominamy wszystkim zawodnikom chcącym wziąć udział w zawodach o przesłaniu zgłoszenia do w/w zawodów do organizatora zawodów (biuro@grupa4x4.pl) lub elektronicznie www.pzm.pl/zgloszenia-motocykle-2017  

Regulamin i druki zgłoszeń dostępne są również na stronie PZM w zakładce Enduro oraz na stronie organizatora http://grupa4x4.pl/enduro.html .

Wszystkie zgłoszenia e-mailowe lub elektroniczne premiowane będą niższym wpisowym.

W sklepie http://sklep.grupa4x4.pl/ oraz w trakcie zawodów można będzie nabyć gadżety związane z zawodami oraz gadżety klubowe.

 

 

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: