3. Rajd Ziemi Nowomiejskiej
Sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza już w pełni wkręcił się na... więcej
Zdrowotel Rajd
W ubiegłym miesiącu (19 - 22.04.2018r.) w Łebie oraz Lęborku odbyła się I Runda... więcej
WOJEWÓDZKI TURNIEJ BRD
W dniach 11-12.05.2018 w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie koło... więcej
MX KWIDZYN
3 maja 2018 Kwidzyński Klub Motorowy im. J. Młynarskiego był organizatorem IV... więcej
MX KWIDZYN
3 maja 2018 Kwidzyński Klub Motorowy im. J. Młynarskiego był organizatorem IV... więcej

WOJEWÓDZKI TURNIEJ BRD

W dniach 11-12.05.2018 w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie koło Kościerzyny odbył się wojewódzki Turniej BRD dla młodzieży szkół podastawowych i gimnazjum.

Do finału zgłosiło się 21 szkół podstawowych i 20 szkół gimnazjalnych z całego województwa.

Najlepsze szkoły z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego na pomorzu to:

- szkoły podstawowe:

Vm - SP w Miechucinie (AGATA FELSKOWSKA, FILIP KLASA, KACPER KRZEBIATKE, MARTYNA FELSKOWSKA)

IVm - SP w Myślicach (KACPER ZAWADZKI, JAKUB CZERWIEC, ZUZANNA GORCZYCA, NATALIA HERDZIK)

IIIm - SP nr 1 w Kościerzynie (IDA KALINKA, PATRYK DOMAROS, HANNA ZALEWSKA, OSKAR KROPIDŁOWSKI)

IIm - SP w Jabłowie (ANTONI ROGOWSKI, PAWEŁ POLASZEK, WIKTORIA PUŁASKA, WIKTORIA CZAPLEWSKA)

Im - SP w Żelkowie (NIKOLA SZERSZEŃ, MAGDALENA BOHDANOWICZ, WOJCIECH ZAMĘCKI, PAWEŁ KOWALIK)

- gimnazjum:

Vm -gim w Strzepczu (LUCYNA KONKOL,  OLAF MIOTK, MIRANDA MEYER)

IVm - SP w Gardei (CEZARY ARSZYNSKI, SZYMON GORSKI, NATANIEL WÓJTOWICZ)

IIIm - gim w Jabłowie (ALEKSANDRA ANDRESKOWSKA, JULIA DOMBROWSKA, PAWEŁ KAWSKI)

IIm - gim w Pobłociu (WALDEMAR KWIDZIŃSKI, ALEKSANDER POCHODAJ, MATEUSZ HINCA)

Im - gim w Szopie (MICHAŁ LORBIECKI, PRZEMYSŁAW BOBKOWSKI, PRZEMYSŁAW POLEJOWSKI)

 

Indywidualne miejsca nas zaskoczyły. Nie tym, kto je zajął , ale ilu mamy mistrzów :)

SP:

IIIm - Paweł Kowalik SP w Żelkowie

IIm - Antoni Rogowski SP w Jabłowie

Im - Paweł Polaszek SP w Jabłowie, Wojciech Zamęcki  i Nikola Szerszeń SP w Żelkowie

Gim:

IIIm - Paulina Machcińska SP nr 2 w Malborku, Przemysław Bobkowski gim w Szopie

IIm - Mateusz Hinca gim w Pobłociu

Im - Aleksander Pochodaj gim w Pobłociu, Michał Lorbiecki gim w Szopie

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘŻCOM

ŻYCZYMY POWODZENIE NA WYŻSZYCH SZCZEBLACH TURNIEJU!!!!

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: 
Share