SPOTKANIE PREZESÓW
Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami , zaplanowaliśmy SPOTKANIE PREZESÓW.... więcej
Rajd Żarnowiecki - co się działo?
W dniach 27 i 28 października odbył się 11. Rajd Żarnowiecki organizowany przez... więcej
Rajd Żarnowiecki
Automobilklub Morski po raz 11 organizuje imprezę sportową Rajd Żarnowiecki.... więcej
X runda Mistrzostw Strefy Północnej w motocrossie
W dniu 7 października br. na terenie toru motocrossowego w Kwidzynie Bądkach... więcej
Najbezpieczniejszy Młody Kierowca 2018 jest z Gdańska. Łukasz Mackiewicz z Gdańska z toru Modlin odjechał Mercedesem
Miano pierwszego w Polsce Najbezpieczniejszego Młodego Kierowcy zdobył w sobotę... więcej
Kurs instruktorski/trenerski 2018- sport motocyklowy
Link do informacji o  organizowanym  kursie  na licencję... więcej
II Bal Mistrzów Sportu Motorowego Okręgu Gdańskiego
Drodzy Państwo!Serdecznie zapraszamy na II Bal Mistrzów Sportu Motorowego... więcej
X RUNDA MISTRZOSTW STREFY PÓŁNOCNEJ W MOTOCROSSIE w KWIDZYNIE, dn. 07.10.2018 roku
HARMONOGRAM X RUNDY MISTRZOSTW STREFY PÓŁNOCNEJ W MOTOCROSSIE w KWIDZYNIE, dn.... więcej
Kwidzyński Klub Motorowy Klubowym Mistrzem Polski Cross-Country 2018.
Kolejne tytuły mistrzowskie wywalczyli zawodnicy Kwidzyńskiego Klubu Motorowego... więcej
PIKNIK RAJDOWY DLA MARCELINY
http://www.liver.pl/haska-marcelina/PIKNIK RAJDOWY DLA MARCELINYMamy ogromną... więcej

WOJEWÓDZKI TURNIEJ BRD

W dniach 11-12.05.2018 w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie koło Kościerzyny odbył się wojewódzki Turniej BRD dla młodzieży szkół podastawowych i gimnazjum.

Do finału zgłosiło się 21 szkół podstawowych i 20 szkół gimnazjalnych z całego województwa.

Najlepsze szkoły z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego na pomorzu to:

- szkoły podstawowe:

Vm - SP w Miechucinie (AGATA FELSKOWSKA, FILIP KLASA, KACPER KRZEBIATKE, MARTYNA FELSKOWSKA)

IVm - SP w Myślicach (KACPER ZAWADZKI, JAKUB CZERWIEC, ZUZANNA GORCZYCA, NATALIA HERDZIK)

IIIm - SP nr 1 w Kościerzynie (IDA KALINKA, PATRYK DOMAROS, HANNA ZALEWSKA, OSKAR KROPIDŁOWSKI)

IIm - SP w Jabłowie (ANTONI ROGOWSKI, PAWEŁ POLASZEK, WIKTORIA PUŁASKA, WIKTORIA CZAPLEWSKA)

Im - SP w Żelkowie (NIKOLA SZERSZEŃ, MAGDALENA BOHDANOWICZ, WOJCIECH ZAMĘCKI, PAWEŁ KOWALIK)

- gimnazjum:

Vm -gim w Strzepczu (LUCYNA KONKOL,  OLAF MIOTK, MIRANDA MEYER)

IVm - SP w Gardei (CEZARY ARSZYNSKI, SZYMON GORSKI, NATANIEL WÓJTOWICZ)

IIIm - gim w Jabłowie (ALEKSANDRA ANDRESKOWSKA, JULIA DOMBROWSKA, PAWEŁ KAWSKI)

IIm - gim w Pobłociu (WALDEMAR KWIDZIŃSKI, ALEKSANDER POCHODAJ, MATEUSZ HINCA)

Im - gim w Szopie (MICHAŁ LORBIECKI, PRZEMYSŁAW BOBKOWSKI, PRZEMYSŁAW POLEJOWSKI)

 

Indywidualne miejsca nas zaskoczyły. Nie tym, kto je zajął , ale ilu mamy mistrzów :)

SP:

IIIm - Paweł Kowalik SP w Żelkowie

IIm - Antoni Rogowski SP w Jabłowie

Im - Paweł Polaszek SP w Jabłowie, Wojciech Zamęcki  i Nikola Szerszeń SP w Żelkowie

Gim:

IIIm - Paulina Machcińska SP nr 2 w Malborku, Przemysław Bobkowski gim w Szopie

IIm - Mateusz Hinca gim w Pobłociu

Im - Aleksander Pochodaj gim w Pobłociu, Michał Lorbiecki gim w Szopie

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘŻCOM

ŻYCZYMY POWODZENIE NA WYŻSZYCH SZCZEBLACH TURNIEJU!!!!

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: 
Share