PolsatPlus Arena Gdańsk Sportowe Wakacje
Detonacja Poduszki Powietrznej z wielkim hukiem !!!! Wesołych i bezpiecznych... więcej
Stefa MX w Lipnie
Uwaga!Strefa MX w Lipnie - zmiana terminu.Data zostanie podana kolejnym... więcej
Na kartach historii - rok 1989
Z Kroniki ZO PZM GDAŃSK
Urlop! :)
Szanowni Państwo!W dniach 26.07-08.08.2021 biuro ZO PZM będzie nieczynne.Proszę... więcej
Jubileusz naszych klubów
W naszym okręgumamy dwa kluby, które w miesiącu czerwcu obchodzą kolejny... więcej
V Wojewódzkie Igrzyska LZS
Niedziela! Jak zapowiadałem tak się stało! W Luzinie ok.12.00 ratownicy drogowi... więcej
Nareszcie możemy działać!
Po covidovej przerwie ruszyły różnorakie imprezy sportowe. Jako członkowie PZM... więcej

Komunikat

Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Ochrony Środowiska Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Gdańsku jest partnerem w organizacji iventu rekreacyjno –sportowego, który zaplanowany jest na dzień 27.06.2021 na terenie stadionu w Gdańsku.

Celem imprezy jest propagowanie:

sportów motorowych,

bezpiecznej jazdy,

bezpiecznego pokonywania przejść dla pieszych w związku ze zmianą przepisów ruchu drogowego,

propagowanie zasad ratownictwa drogowego,

wskazywanie korzyści wynikających z noszenia odblasków na drodze,

bezpiecznej jazdy rowerem,

W trakcie eventu odbędzie się szereg imprez sportowych tj. bieg   dla wszystkich chętnych, przebiegający   dookoła całej infrastruktury stadionowej , wyścigi rowerkami biegowymi dla dzieci po torze, dmuchane zjeżdżalnie, festiwal foodtrucków.

Partnerami wyżej opisanego przedsięwzięcia na tą chwilę są,  Miasto Gdańsk, GARG, GOS, Obszar Metropolitarny, Politechnika Gdańska, GAiT, KWP, PRBRD, Baltic Games.

Głównym organizatorem jest Stadion Gdański.

W związku z udziałem ZO PZM w Gdańsku w wyżej opisanym przedsięwzięciu zapraszam wszystkich Państwa do rodzinnego odwiedzenia tego miejsca w dniu imprezy, a szczególnie gorąco zapraszam wszystkich członków naszej organizacji do przedstawienia propozycji wzięcia czynnego udziału.

 W przypadku nadesłania wielu propozycji aktywnego zaprezentowania naszej działalności statutowej poprzez udział tego dnia poszczególnych klubów, rozważymy możliwość uczczenia  70 rocznicy PZM, której  z uwagi na pandemię nie obchodziliśmy wspólnie w 2020.

Z uwagi na konieczność zaplanowania terenu wokół stadionu, wyznaczenia miejsc parkingowych, wystawowych, proszę o jak najszybsze przedstawienie własnych pomysłów i wskazanie potrzeb w zakresie ilości metrów , dostępu do prądu, użyczenia namiotu itp.

Szczególnie gorąco zapraszamy do zaprezentowania się w pierwszym dniu wakacji sekcji zabytkowych samochodów, sekcji karawaningu, zabytkowych motocykli, samochodów rajdowych  itp.

Liczę na Państwa, kreatywność, zaangażowanie i liczną obecność. Pierwsze, słoneczne dni wiosny pozwalają na pozytywną ocenę możliwości organizacyjnych tego przedsięwzięcia, mimo ogłoszenia trzeciej fali pandemii. Życząc nam wszystkim dużo zdrowia i radości w okresie zbliżających się Świąt Wielkanocnych, mam nadzieję ,że poradzimy sobie z otaczającym nas zagrożeniem i spotkamy się 27.06.2021 zwycięsko uśmiechnięci.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: 
Share