Rajd Niepodległości 2018
Sopockie obchody 11 listopada objęły również pasjonatów sportów motorowych, dla... więcej
Rajd Niepodległości 2018
Sopockie obchody 11 listopada objęły również pasjonatów sportów motorowych, dla... więcej
SPOTKANIE PREZESÓW
Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami , zaplanowaliśmy SPOTKANIE PREZESÓW.... więcej
Rajd Żarnowiecki - co się działo?
W dniach 27 i 28 października odbył się 11. Rajd Żarnowiecki organizowany przez... więcej
Rajd Żarnowiecki
Automobilklub Morski po raz 11 organizuje imprezę sportową Rajd Żarnowiecki.... więcej
X runda Mistrzostw Strefy Północnej w motocrossie
W dniu 7 października br. na terenie toru motocrossowego w Kwidzynie Bądkach... więcej
Najbezpieczniejszy Młody Kierowca 2018 jest z Gdańska. Łukasz Mackiewicz z Gdańska z toru Modlin odjechał Mercedesem
Miano pierwszego w Polsce Najbezpieczniejszego Młodego Kierowcy zdobył w sobotę... więcej
Kurs instruktorski/trenerski 2018- sport motocyklowy
Link do informacji o  organizowanym  kursie  na licencję... więcej
II Bal Mistrzów Sportu Motorowego Okręgu Gdańskiego
Drodzy Państwo!Serdecznie zapraszamy na II Bal Mistrzów Sportu Motorowego... więcej
X RUNDA MISTRZOSTW STREFY PÓŁNOCNEJ W MOTOCROSSIE w KWIDZYNIE, dn. 07.10.2018 roku
HARMONOGRAM X RUNDY MISTRZOSTW STREFY PÓŁNOCNEJ W MOTOCROSSIE w KWIDZYNIE, dn.... więcej

II runda Rallyland Cup 2017

 

10 czerwca 2017 roku, na byłym lotnisku Pieniężnica Automobilklub Rallyland przeprowadził II rundę Rallyland Cup 2017; imprezę przeznaczoną dla kierowców amatorów.

Do zawodów zgłoszono 33 załogi sklasyfikowane w V klasach, dla zawodników posiadających licencję rajdową przygotowaliśmy klasę "GOŚĆ".

Licznie zgromadzeni kibice mogli obejrzeć przejazdy szerokiego przekroju samochodów rajdowych, od Fiata 126 P do 480 KM Fiesty Proto.

Impreza nie mogłaby się odbyć bez przychylności życzliwych nam osób. W tym miejscu dziękujemy: firmom "Stec-Pol", "Unique Cars", "Motul Polska", WójtowiGminy Rzeczenica Panu Tomaszowi Ginda, spółce "Rudy Rydz", zawodnikom i całej obsłudze Rajdu.

 

Zwycięzcy poszczególnych klas:

 

Klasa I   Piotr Pyrka,Łukasz Mielczarski

Klasa II  Maksym Dreczkowski, Justyna Lewandowicz

Klasa III  Rafał Nowak, Wojciech Krakowiak

Klasa IV  Dawid Matysiak, Marek Rzepiński

Klasa V   Mariusz Rybiński, Piotr Jamroziak

Klasa "GOSC" Stanisław Drabik, Rafał Grzesiński

Klasa SC, CC Maksym Dreczkowski, Justyna Lewandowicz

Generalka Mariusz Rybiński, Piotr Jamroziak

 

 

http://www.chojnice.com/wiadomosci/teksty/Mimo-poczatkowych-obaw-rajd-ud...

 

http://www.chojnice.com/galeria/kategoria/II-runda-Rallyland-Cup

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: 
Share