Podsumowanie Sezonu Automobilklubu Toruńskiego delegatury Grudziądz

16-go grudnia 2017 roku Zarząd Automobilklubu Toruńskiego delegatura Grudziądz zorganizowała podsumowanie mijającego sezonu, na którym zaszczycili swoją obecnością goście:
- prezes Zarządu Okręgowego PZM w Bydgoszczy Jacek Wojciechowski
- przedstawiciele Automobilklubu Toruńskiego: prezes Jan Balcerak, wiceprezes Czesław Nosewicz, członek zarządu Jerzy Celmer i kierownik biura Ewa Kozłowska
- sponsorów: Grzegorz Teresak z Auto Szyb oraz Marcin Gizicki z Med-Sar
- nasz „nadworny” fotograf Piotr Bilski z Gazety Pomorskiej
- oraz jak co roku naszi wspaniali seniorzy, którzy są żywą historią motoryzacji w Grudziądzu.

W trakcie uroczystości Zarząd ATG przedstawił statystyki delegatury w sezonie 2017, wręczono podziękowania dla najlepszych i najaktywniejszych zawodników i sędziów, doceniono pracę zarządu oraz wsparcie sponsorów.

Prezes ATG Krzysztof Aniołowski otrzymał z rąk Prezesa ZO PZM w Bydgoszczy Jacka Wojciechowskiego podziękowania Zarządu Okręgowego za propagowanie i rozwój sportu samochodowego, turystyki motorowej i bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie miasta Grudziądz. Natomiast prezesi Automobilklubu Toruńskiego Jan Balcerak i Czesław Nosewicz w budujących słowach podsumowali działalność i osiągnięcia naszej delegatury w ostatnim sezonie, wspaniale odwołując się również do naszej historii. Uczestnicy również mieli przyjemność wysłuchać miłych słów zasłużonych członków ATG oraz sponsorów.

Poczęstunek i przygotowana prezentacja oraz film podsumowujący zmagania naszych kierowców były drobnym impulsem do ciekawych dyskusji, rozmów i wspomnień dotyczących sezonu 2017, a nawet prowokowały by sięgnąć w dalszą, niezwykle ciekawą historię ATG.

Każdy uczestnik chyba z niekrytym zadowoleniem opuszczał obiekt Mariny w Grudziądzu, gdzie zorganizowano Podsumowania sezonu 2017. Gratulacje i celebracja sezonu 2017 splotły się również z życzeniami Świąteczno-Noworocznymi.

Teraz pozostaje już tylko "naładować akumulatory" przed kolejnym sezonem, który z pewnością przyniesie wiele wyzwań, pracy i przyjemnych chwil...SEZON 2018 nadchodzi.

Zarząd Okręgowy PZM: