Tegoroczna Gala Zakończenia Sezonu Sportu Motocyklowego odbyła się w dniu 1 grudnia 2018r. (sobota). w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4.
Początek Ceremonii zaplanowany został na godz. 12.00 Zawodnicy i działacze zostali uhonorowani wg harmonogramu:
godz. 12.00 Wyścigi, Supermoto,
godz. 13.00 Trial, Baja/Cross Country, Superenduro,
godz. 14.00 Enduro, Cross Country,
godz. 15.00 Pitbike, Motocross.
Na uroczystości nie zabrakło zawodników, przedstawicieli klubów z Naszego Okręgu
i tak wyróżnieni zostali:
- Karol Kruszyński - Mistrz Polski w motocrossie klasa MX2 Junior
(LKS „Jastrząb” Lipno) - Mistrz Polski w motocrossie klasa MX 2
- Szymon Staszkiewicz - II miejsce w Pucharze Polski w motocrossie klasa MX Open
(LKS „Jastrząb” Lipno)
- Olaf Włodarczak - II miejsce w Pucharze Polski w motocrossie klasa MX 85
(WKM Więcbork)
- Adrian Marciniak - II miejsce w Pucharze Polski w motocrossie klasa MX B
(LKS „Jastrząb” Lipno)
- Patryk Ćwikliński - III miejsce w Pucharze Polski w motocrossie klasa MX 1C
(LKS „Jastrząb” Lipno)
- Mikołaj Gmerek - II Wicemistrz Polski w motocrossie quadów klasa MX Quad Junior
(A. Inowrocławski)
- WKM Więcbork - Klubowy Motocrossowy Wicemistrz Polski w klasyfikacji Junior
- III miejsce w Pucharze Polski w motocrossie w klasyfikacji klubowej
- LKS „Jastrząb” Lipno - Klubowy Motocrossowy Wicemistrz Polski w klasyfikacji Senior
- Maksym Szulc - Mistrz Polski w Enduro klasa Quad Open
(LKT „Wyczół” Gościeradz)
- Marcin Kruger - II miejsce Pucharu Polski w Enduro klasa Masters
(Motosport Team Toruń)
- Kacper Kałuża - III miejsce w Pucharze Polski w Cross Country klasa Quad 2k Junior
(KM „Wisła” Chełmno)
- Maksymilian Pawełczak - I miejsce w Pucharze Polski Mini Motocykli Pit Bike klasa Stock 90
(MX Otopit Toruń)
- Mateusz Hulewicz - I miejsce w Pucharze Polski Mini Motocykli Pit Bike klasa Stock 150 Junior
(LKT „Wyczół” Gościeradz)
- Filip Janus - II miejsce w Pucharze Polski Mini Motocykli Pit Bike klasa Stock 150 Junior
(MX Otopit Toruń)
- Jakub Bajdalski - III miejsce w Pucharze Polski Mini Motocykli Pit Bike klasa Stock 150 Junior
(MX Otopit Toruń)
- MX OTOPIT Toruń - I miejsce w Pucharze Polski Mini Motocykli Pit Bike klasyfikacja klubowa
- LKT „Wyczół” Gościeradz - Klubowy Wicemistrz Polski w Supermoto