Oponeo MPRC 2019
Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross podobnie jak w sezonie 2018, także w 2019... więcej
I runda Grudziądzki Mistrz Kierownicy 2019
W imieniu organizatora Automobilklubu Toruńskiego delegatura w Grudziądzu... więcej
Łukasz Światowski w Mad Cat's Garage
Mamy przyjemność poinformować Was o nowym rozdziale w karierze sportowej... więcej
Kurs Trenera, Instruktora Sportu Samochodowego i Kartingowego PZM - zakończony
W siedzibie Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w... więcej
Moto Bazar Toruń
Motobazar Toruń to co do wielkości druga w Polsce giełda zabytkowej motoryzacji... więcej
Szkolenie Organizatorów Sportu Popularnego PZM - 2019
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczyna zlecenie GKSPiT ZG... więcej
Jak bezpiecznie poruszać się po drodze - Ślesin
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy wraz z... więcej
Wystawa i inscenizacja klasycznej motoryzacji 2019
Automobilklub ToruńskiorazFirma Handlowo-Usługowa Angelika GagałowiczZAPRASZA... więcej
Smutna wiadomość !!!
     Z głębokim żalem zawiadamiamy,że dnia 11 lutego... więcej
Szkolenie Sędziów Sportu Samochodowego - Toruń 10.02.2019 r.
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy informuje, że... więcej

"Nasi" na Gali Sportu Motocyklowego PZM 2018

Tegoroczna Gala Zakończenia Sezonu Sportu Motocyklowego odbyła się w dniu 1 grudnia 2018r. (sobota). w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4.
Początek  Ceremonii  zaplanowany został na godz. 12.00 Zawodnicy i działacze zostali uhonorowani wg harmonogramu: 
godz. 12.00    Wyścigi, Supermoto,
godz. 13.00    Trial, Baja/Cross Country, Superenduro,
godz. 14.00    Enduro, Cross Country,    
godz. 15.00    Pitbike, Motocross. 

Na uroczystości nie zabrakło zawodników, przedstawicieli klubów z Naszego Okręgu
i tak wyróżnieni zostali:

- Karol Kruszyński                 - Mistrz Polski w motocrossie klasa MX2 Junior
(LKS „Jastrząb” Lipno)       - Mistrz Polski w motocrossie klasa MX 2

- Szymon Staszkiewicz           - II miejsce w Pucharze Polski w motocrossie klasa MX Open
 (LKS „Jastrząb” Lipno)      

- Olaf Włodarczak                 - II miejsce w Pucharze Polski w motocrossie klasa MX 85
(WKM Więcbork)                 

- Adrian Marciniak                - II miejsce w Pucharze Polski w motocrossie klasa MX B
(LKS „Jastrząb” Lipno)

- Patryk Ćwikliński                - III miejsce w Pucharze Polski w motocrossie klasa MX 1C
(LKS „Jastrząb” Lipno)      

- Mikołaj Gmerek                  - II Wicemistrz Polski w motocrossie quadów klasa MX Quad Junior
(A. Inowrocławski)       

- WKM Więcbork                   - Klubowy Motocrossowy Wicemistrz Polski w klasyfikacji Junior
- III miejsce w Pucharze Polski w motocrossie w klasyfikacji klubowej

- LKS „Jastrząb” Lipno        - Klubowy Motocrossowy Wicemistrz Polski w klasyfikacji Senior

- Maksym Szulc                     - Mistrz Polski w Enduro klasa Quad Open
(LKT „Wyczół” Gościeradz)

- Marcin Kruger                    - II miejsce Pucharu Polski w Enduro klasa Masters
(Motosport Team Toruń)

- Kacper Kałuża                     - III miejsce w Pucharze Polski w Cross Country klasa Quad 2k Junior
(KM „Wisła” Chełmno)

- Maksymilian Pawełczak     - I miejsce w Pucharze Polski Mini Motocykli Pit Bike klasa Stock 90
(MX Otopit Toruń)

- Mateusz Hulewicz               - I miejsce w Pucharze Polski Mini Motocykli Pit Bike klasa Stock 150 Junior
(LKT „Wyczół” Gościeradz)

- Filip Janus                          - II miejsce w Pucharze Polski Mini Motocykli Pit Bike klasa Stock 150 Junior
(MX Otopit Toruń)

- Jakub Bajdalski                   - III miejsce w Pucharze Polski Mini Motocykli Pit Bike klasa Stock 150 Junior
(MX Otopit Toruń)

- MX OTOPIT Toruń           - I miejsce w Pucharze Polski Mini Motocykli Pit Bike klasyfikacja klubowa

- LKT „Wyczół” Gościeradz  - Klubowy Wicemistrz Polski w Supermoto

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: