3. runda Rotax Max Challenge Poland
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej
DPV LOGISTIC ZOOleszcz Turniej Asów
W najbliższą niedzielę, 18 października o godz. 17:15 rozpoczną się ostatnie... więcej
2. runda RSMT "Mini Max"
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w imieniu... więcej
Czas na finałową rundę Pucharu Polski Pit Bike SM!
Przed setką zawodników biorących udział w tegorocznym Pucharze Polski Pit Bike... więcej
Rajd Turystyczny "Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej"
Zapraszamy wszystkich serdecznie 10 października 2020 roku na Grudziądzki... więcej
2. runda OMO PIT Bike Cup 2020
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasaza w imieniu... więcej
Mistrzostwa Polski w Supermoto - Bydgoszcz, 03.10.2020 r.
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w imieniu... więcej
Mistrzostwa Okręgu w Super Sprincie - Włocławek 11.10.2020 r.
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w imieniu... więcej
Rajd Kociewski - imprezą niezatwierdzoną przez PZM !!!
Zawody motocyklowe Rajd Kociewski organizowane w dniu 26.09.2020 roku w... więcej
4. runda ROK Cup Poland
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej

Finał Złotego Kasku w Bydgoszczy dla B.Zmarzlika

W poniedziałek 27 lipca odbył się Finał Złotego Kasku na żużlu na torze przy Sportowej 2 w Bydgoszczy. Do rywalizacji przystąpiło 18 najlepszych polskich żużlowców. W stawce nie zabrakło również Mistrza Świata Bartka Zmarzlika, który zdobywając 15 pkt. zajął pierwsze miejsce w turnieju GRATULUJEMY !!!

Wyniki:
1. Bartosz Zmarzlik (Moje Bermudy Stal Gorzów) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Paweł Przedpełski (Eltrox Włókniarz Częstochowa) - 12+3 (2,3,2,3,2)
3. Krzysztof Kasprzak (Moje Bermudy Stal Gorzów) - 12+2 (3,2,3,2,2)
4. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) - 11 (1,2,2,3,3)
5. Jarosław Hampel (Motor Lublin) - 10 (3,2,0,2,3)
6. Patryk Dudek (RM Solar Falubaz Zielona Góra) - 10 (3,3,2,1,1)
7. Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik) - 9 (0,1,3,3,2)
8. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 7 (1,0,3,2,1)
9. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 6+3 (0,2,1,0,3)
10. Szymon Woźniak (Moje Bermudy Stal Gorzów) - 6+2 (2,1,1,1,1)
11. Jakub Jamróg (Motor Lublin) - 5 (2,0,0,2,1)
12. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) - 4 (1,3,0,0,0)
13. Kamil Brzozowski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) - 4 (1,0,1,0,2)
14. Krzysztof Buczkowski (MrGarden GKM Grudziądz) - 4 (2,0,1,1,0)
15. Norbert Krakowiak (RM Solar Falubaz Zielona Góra) - - 3 (0,1,2,0,0)
16. Jakub Miśkowiak (Eltrox Włókniarz Częstochowa) - 2 (0,1,0,1,0)
17. Wiktor Lampart (Motor Lublin) - ns
18. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - ns

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: