Marcowa runda SMB i SMOB na Krywlanach!

25 marca w Białymstoku odbędzie się kolejna runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. Organizatorem jest Automobilklub Podlaski wraz z Zarządem Okręgowym PZM w Białymstoku.

Po niespełna miesiącu kontynuujemy rywalizację tegorocznego cyklu SMB. Tym razem spotkamy się na białostockich Krywlanach, by w sześciu próbach wyłonić zwycięzców kolejnej imprezy.

Inauguracyjna runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku odbyła się na białostockim Stadionie Miejskim. Ponad 40 załóg rywalizowało w kilku klasach w czterech próbach sportowych. Ostatnią próbę rozegrano jako Power Stage, do zdobycia były dodatkowe punkty, co urozmaiciło rywalizację. Tym razem przygotowano dla uczestników sześć prób, w tym dwie w innej konfiguracji (2×2 + 2). Liczymy na zaciętą walkę i nie mniejsze emocje!

Druga impreza tegorocznego cyklu odbędzie się na białostockim Lotnisku Krywlany. Start o godz. 11:00! Jednak Odbiór Administracyjny i Badanie Kontrolne zastały umiejscowione w warsztacie firmowym partnera technicznego, firmy LPG Tech przy ulicy Dojnowskiej w Białymstoku. To ważna informacja dla załóg uczestniczących w imprezie.

Lista zgłoszeń do drugiej rundy SMB jest już otwarta. Zachęcamy do zgłaszania się załóg. Przypominamy, że w cyklu Samochodowych Mistrzostw Białegostoku może wystartować każdy kierowca. Impreza będzie miała formę konkursowej jazdy samochodem i składać się będzie tradycyjnie z prób sprawnościowych. To kolejna impreza skierowana do kierowców amatorów, bez licencji zawodniczych i do udziału nie jest wymagany specjalnie przygotowany samochód. Wystarczy prawo jazdy kategorii B, pilot oraz sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC.

Wszelkie informacje na temat imprezy dostępne będą na oficjalnej stronie cyklu: smbap.pl oraz na profilu facebookowym cyklu (Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku).

Serdecznie zapraszamy również do kibicowania najlepszym amatorskim załogom rajdowym z naszego województwa!

Pobierz: Regulamin Uzupełniający  

                Formularz zgłoszeniowy 

                Komunikat KSS AP nr 1/2017

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: 
Share

Galeria