IV. Zimowe Grand Prix Białegostoku 25.02.2017 I Runda SMB - zapraszamy!

Już za niespełna trzy tygodnie Automobilklub Podlaski otworzy kolejny, wyczekany cykl Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. 25 lutego (godz. 11.30) na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się I runda tegorocznego cyklu Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. Sezon otworzy IV Zimowe Grand Prix miasta. Podobnie jak przed rokiem rywalizacja rozpocznie się przy ulicy Słonecznej. I podobnie jak przed rokiem każda runda cyklu będzie zaliczana do Samochodowych Mistrzostw Okręgu Białostockiego.

Inauguracyjna runda SMB to cztery próby sprawnościowe. Kierowcy dwukrotnie pojadą próbę tradycyjnie i dwukrotnie w innej konfiguracji. Przypomnijmy, że w cyklu Samochodowych Mistrzostw Białegostoku może wystartować każdy kierowca. Impreza będzie miała formę konkursowej jazdy samochodem i składać się będzie tradycyjnie z prób sprawnościowych. To kolejna impreza skierowana do kierowców amatorów, bez licencji zawodniczych i do udziału nie jest wymagany specjalnie przygotowany samochód. Wystarczy prawo jazdy kategorii B, pilot oraz sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC.

Uwaga! LISTA ZGŁOSZEŃ oficjalnie otwarta! Zgłoszenia i pytania: biurorajdu@ap.bialystok.pl 

Przypominamy, że klasyfikację ubiegłorocznego cyklu Samochodowych Mistrzostw Białegostoku wygrała załoga Tomasz Wasilewski/Karolina Kiszko (Adigo RT) przed załogą STAG Rally Team Marcinem Dziewiątkowskim i Tomaszem Kraczko. Trzecie miejsce zanotowali Robert Kwaśniak i Adam Reszuta.

Wszelkie informacje na temat imprezy dostępne będą na oficjalnej stronie cyklu (smbap.pl) oraz na profilu facebookowym cyklu (Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku). Serdecznie zapraszamy również do kibicowania najlepszym amatorskim załogom rajdowym z naszego województwa!

Regulamin uzupełniający:

Druk zgłoszenia:

Druk zgłoszenia TEAM: 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: 
Share

Galeria