BIAWAR

Firma NIBE-BIAWAR TO NAJWIĘKSZY W POLSCE PRODUCENT ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGICZNIE ROZWIĄZAŃ GRZEWCZYCH DO DOMÓW JEDNORODZINNYCH, BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH, OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH I USŁUGOWYCH.

Właściciele potwierdzają, że rozwijają energooszczędne produkty, które w znacznym stopniu wykorzystują odnawialne źródła energii. W ofercie firmy znajdują się najwyższej klasy pompy ciepła, kotły peletowe, podgrzewacze wody oraz systemy solarne.

Firma NIBE-BIAWAR prowadzi działalność w sposób zgodny z ideą Zrównoważonego Rozwoju, będącej połączeniem rentowności i społecznej odpowiedzialności biznesu. Działalność firmy opiera się na bogatym doświadczeniu Grupy NIBE w dziedzinach projektowania, wytwarzania i sprzedaży produktów.

Jako lider rynku Odnawialnych Źródeł Energii i Techniki Grzewczej w Polsce oferuje dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, także w obszarze doradztwa, wsparcia technicznego i serwisowego, obsługi klienta oraz marketingu. Praca w międzynarodowym środowisku szwedzkiego koncernu NIBE pozwala spotykać ciekawych ludzi z różnych części Europy, co pozwala nie tylko na poznawanie nowoczesnych rozwiązań technicznych, ale także na poznawanie nowych kultur i obyczajów.

http://www.biawar.com.pl
http://www.pellux.pl
http://www.nibe.pl
http://www.biawar.com.pl/

Zarząd Okręgowy PZM: 
Share

Galeria