32. Impreza Samochodowa – VI Runda SMB i SMOB 2017 - 09.12.2017

W imieniu Automobilklubu Podlaskiego, Zarząd Okręgowy PZM Białystok pragnie zaprosić na 32. Imprezę Samochodową – VI Rundę SMB i SMOB 2017. Impreza odbędzie się 9 grudnia 2017r. (sobota) na terenie Toru „Wschodzący Białystok” w Białymstoku. Fanom podlaskiego motosportu nie trzeba przedstawiać tego miejsca. Jest to pierwszy tego typu obiekt w naszym mieście, gdzie w bezpiecznych warunkach można sprawdzić na co stać nasze auta, jak również kierowców.

Tradycyjnie, Impreza Samochodowa Barbórka, jest rundą finałową, na trasach której rozstrzyga się cały sezon. Start planowany jest na godzinę 12:30. Przygotowane będą 4 Próby Sprawnościowe. Tor pozwala na łatwe zmienianie konfiguracji, więc możecie spodziewać się wszystkiego, nie tylko tego co znane jest z obecnie odbywających się jazd na tym torze. Tradycją jest Nocne Trofeum, które rozpocznie się tuż po zachodzie słońca, więc skontrolujcie dobrze swoje światła.

VI runda SMB i SMOB, w połączeniu z nowym torem, z pewnością skłoni wszystkich zawodników do zawziętej walki o zwycięstwo. Pretendentów do tytułu jest wielu. Impreza Samochodowa Barbórka przyciąga zawsze wielu zawodników, więc z pewnością będzie można zdobyć komplet punktów w każdej klasie. Dodatkowo, ostatnia próba całego sezonu SMB i SMOB, czyli Nocne Trofeum, będzie Power Stagem, za który można zdobyć dodatkowe punkty. W klasyfikacji generalnej prowadzi Tomasz Wasilewski z przewagą 24 punktów nad Adamem Tumielem. Podium obecnie zamyka Piotr Kamiński ze stratą 10pkt do drugiego miejsca. W poszczególnych klasach liderami są: K1 – Igor Puchowicz, K2 – Grzegorz Sianko, K3 – Piotr Kamiński, K4 – Adam Tumiel.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie Automobilklubu Podlaskiego.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Regulamin:

 

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: 
Share

Galeria