Część zasadnicza
1 runda: sobota, 30 marzec 2019 / niedziela, 31 marzec 2019
|
|
Arge Speedway Wanda Kraków
|
EURO FINANNCE Polonia Piła
|
34
|
:
|
56
|
przełożony na 9 czerwca |
Stainer Unia Kolejarz Rawicz
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz |
45 |
: |
45 |
|
OK Bedmet Kolejarz Opole |
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań |
48 |
: |
42 |
|
Wilki Krosno - pauzuje |
|
- |
: |
- |
|
Pobierz: Kraków - Piła, Rawicz - Bydgoszcz, Opole - Poznań
|
|
2 runda: sobota, 6 kwiecień 2019 / niedziela, 7 kwiecień 2019
|
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
OK Bedmet Kolejarz Opole
|
47 |
: |
43 |
|
Wilki Krosno
|
Arge Speedway Wanda Kraków
|
53
|
:
|
37 |
|
EURO FINANNCE Polonia Piła
|
Stainer Unia Kolejarz Rawicz
|
49
|
:
|
41 |
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań - pauzuje
|
|
-
|
:
|
- |
|
Pobierz: Bydgoszcz - Opole, Krosno - Kraków, Piła - Rawicz
|
|
3 runda: sobota, 13 kwiecień 2019 / niedziela, 14 kwiecień 2019
|
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
50 |
: |
40 |
|
Stainer Unia Kolejarz Rawicz
|
Wilki Krosno
|
36
|
:
|
54 |
|
OK Bedmet Kolejarz Opole
|
EURO FINANNCE Polonia Piła
|
55
|
:
|
35 |
|
Arge Speedway Wanda Kraków - pauzuje
|
|
-
|
:
|
- |
|
Pobierz: Poznań - Bydgoszcz, Rawicz - Krosno, Opole - Piła
|
|
4 runda: sobota, 27 kwietnie 2019 / niedziela, 28 kwietnia 2019
|
|
Speedway Wanda Kraków
|
Stainer Unia Kolejarz Rawicz
|
23
|
:
|
66
|
przełożony na 19 maja / przełożony na 26 lipca |
Euro Finannce Polonia Piła
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań |
0 |
: |
40 |
zweryfikowany na walkower |
Wilki Krosno |
OK Bedmet Kolejarz Opole |
48 |
: |
42 |
przełożony na 19 maja |
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - pauzuje |
|
- |
: |
- |
|
Pobierz: Kraków - Rawicz, Piła - Poznań, Krosno - Opole
|
|
5 runda: sobota, 4 maj 2019 / niedziela, 5 maj 2019
|
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
EURO FINANNCE Polonia Piła
|
49 |
: |
41 |
przełożony na 20 czerwca |
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
|
Wilki Krosno
|
55
|
:
|
35 |
przełożony na 29 czerwca |
Speedway Wanda Kraków
|
OK Bedmet Kolejarz Opole
|
20
|
:
|
70 |
zmiana gospodarza - przełożony na 5 lipca |
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - pauzuje
|
|
-
|
:
|
- |
|
Pobierz: Bydgoszcz - Piła, Poznań - Krosno, Kraków - Opole
|
|
6 runda: sobota, 11 maj 2019 / niedziela, 12 maj 2019
|
|
Stainer Unia Kolejarz Rawicz
|
OK Bedemet Kolejarz Opole
|
39 |
: |
50 |
|
Wilki Krosno
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
44
|
:
|
46 |
|
Speedway Wanda Kraków
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
|
30
|
:
|
60 |
przełożony na 15 czerwca |
EURO FINANNCE Polonia Piła - pauzuje
|
|
-
|
:
|
- |
|
Pobierz: Rawicz - Opole, Krosno - Bydgoszcz, Kraków - Poznań
|
|
piątek, 17 maj 2019
data rezerwowa
niedziela, 19 maj 2019
data rezerwowa
7 runda: niedziela, 26 maj 2019
|
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
Speedway Wanda Kraków
|
63 |
: |
27 |
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
|
Stainer Unia Kolejarz Rawicz
|
51
|
:
|
39 |
|
EURO FINANNCE Polonia Piła
|
Wilki Krosno
|
54
|
:
|
35 |
|
OK Bedmet Kolejarz Opole - pauzuje
|
|
-
|
:
|
- |
|
Pobierz: Bydgoszcz - Kraków, Poznań - Rawicz, Piła - Krosno
|
|
8 runda: sobota, 1 czerwiec 2019 / niedziela, 2 czerwiec 2019
|
|
Stainer Unia Kolejarz Rawicz
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
|
35 |
: |
55 |
|
Speedway Wanda Kraków
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
38
|
:
|
52 |
|
Wilki Krosno
|
EURO FINANNCE Polonia Piła
|
46
|
:
|
42 |
|
OK Bedmet Kolejarz Opole - pauzuje
|
|
-
|
:
|
- |
|
Pobierz: Rawicz - Poznań, Kraków - Bydgoszcz, Krosno - Piła,
|
|
9 runda: niedziela, 9 czerwiec 2019
|
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
Wilki Krosno
|
62 |
: |
28 |
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań |
Speedway Wanda Kraków |
64 |
: |
23 |
przełożony na 30 czerwca |
TS Kolejarz Opole
|
Stainer Unia Kolejarz Rawicz
|
48
|
:
|
42 |
|
EURO FINANNCE Polonia Piła - pauzuje
|
|
|
:
|
|
|
Pobierz: Bydgoszcz - Krosno, Poznań - Kraków, Opole - Rawicz
|
|
10 runda: sobota, 15 czerwiec 2019 / niedziela, 16 czerwiec 2019
|
|
OK Bedmet Kolejarz Opole
|
Speedway Wanda Kraków
|
73 |
: |
14 |
zmiana gospodarza - przełożony na 02 sierpnia |
EURO FINANNCE Polonia Piła
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
42
|
:
|
47 |
|
Wilki Krosno
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
|
39
|
:
|
47 |
|
Stainer Unia Kolejarz Rawicz - pauzuje
|
|
-
|
:
|
- |
|
Pobierz: Opole - Kraków, Piła - Bydgoszcz, Krosno - Poznań
|
|
11 runda: sobota, 22 czerwiec 2019 / niedziela, 23 czerwiec 2019
|
|
OK Bedmet Kolejarz Opole
|
Wilki Krosno
|
53 |
: |
37 |
|
Stainer Unia Kolejarz Rawicz
|
Speedway Wanda Kraków
|
57
|
:
|
33 |
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
|
EURO FINANNCE Polonia Piła
|
58
|
:
|
32 |
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - pauzuje
|
|
-
|
:
|
- |
|
Pobierz: Opole - Krosno, Rawicz - Kraków, Poznań - Piła
|
|
sobota, 29 czerwiec 2019
data rezerwowa
12 runda: sobota, 6 lipiec 2019 / niedziela, 7 lipiec 2019
|
|
EURO FINANNCE Polonia Piła
|
OK Bedmet Kolejarz Opole
|
45 |
: |
43 |
|
Wilki Krosno
|
Stainer Unia Kolejarz Rawicz
|
52
|
:
|
38 |
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
|
47
|
:
|
43 |
|
Speedway Wanda Kraków - pauzuje
|
|
-
|
:
|
- |
|
Pobierz: Piła - Opole, Krosno - Rawicz, Bydgoszcz - Poznań
|
|
sobota, 13 lipiec 2019
data rezerwowa
niedziela, 14 lipiec 2019
data rezerwowa
sobota, 20 lipiec 2019
data rezerwowa
niedziela, 21 lipiec 2019
data rezerwowa
13 runda: sobota, 27 lipiec 2019 / niedziela, 28 lipiec 2019
|
|
Stainer Unia Kolejarz Rawicz
|
EURO FINANNCE Polonia Piła
|
47 |
: |
42 |
|
Speedway Wanda Kraków
|
Wilki Krosno
|
26
|
:
|
64 |
|
OK Bedmet Kolejarz Opole
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
36
|
:
|
54 |
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań - pauzuje
|
|
-
|
:
|
- |
|
Pobierz: Rawicz - Piła, Kraków - Krosno, Opole - Bydgoszcz
|
|
14 runda: sobota, 3 sierpień 2019 / niedziela, 4 sierpień 2019
|
|
EURO FINANNCE Polonia Piła
|
Speedway Wanda Kraków
|
54 |
: |
35 |
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
Stainer Unia Kolejarz Rawicz
|
54
|
:
|
36 |
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
|
OK Bedmet Kolejarz Opole
|
43
|
:
|
47 |
|
Wilki Krosno - pauzuje
|
|
-
|
:
|
- |
|
Pobierz: Piła - Kraków, Bydgoszcz - Rawicz, Poznań - Opole
|
|
sobota, 10 sierpień 2019
data rezerwowa
niedziela, 11 sierpień 2019
data rezerwowa
Część finałowa
1 runda finałowa
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej - 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej - 2 w tabeli po części zasadniczej
1 runda finałowa: sobota, 17 sierpień 2019 / niedziela, 18 sierpień 2019
|
|
Wilki Krosno
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
37 |
: |
53 |
|
OK Bedmet Kolejarz Opole
|
POWER DUCK Iveston PSŻ Poznań
|
49
|
:
|
41 |
|
Pobierz: Krosno - Bydgoszcz, Opole - Poznań
|
piątek, 23 sierpień 2019
data rezerwowa
2 runda finałowa: sobota, 24 sierpień 2019 / niedziela, 25 sierpień 2019
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej - 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej - 3 w tabeli po części zasadniczej
2 runda finałowa: sobota, 24 sierpnia 2019 / niedziela, 25 sierpnia 2019
|
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
Wilki Krosno
|
55 |
: |
35 |
|
POWER DUCK Iveston PSŻ Poznań
|
OK Bedmet Kolejarz Opole |
51
|
:
|
39 |
|
Pobierz: Bydgoszcz - Krosno, Poznań - Opole
|
piątek, 30 sierpień 2019
data rezerwowa
sobota, 31 sierpień 2019
data rezerwowa
niedziela, 1 wrzesień 2019
data rezerwowa
piątek, 6 wrzesień 2019
data rezerwowa
3 runda finałowa: sobota, 7 wrzesień 2019 / niedziela, 8 wrzesień 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
3 runda finałowa: sobota, 7 września 2019 / niedziela, 8 września 2019
|
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
59 |
: |
31 |
|
Pobierz: Poznań - Bydgoszcz
|
piątek, 13 wrzesień 2019
data rezerwowa
4 runda finałowa: sobota, 14 wrzesień 2019 / niedziela, 15 wrzesień 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
4 runda finałowa: sobota, 14 września 2019 / niedziela, 15 września 2019
|
|
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
|
61 |
: |
29 |
|
Pobierz: Bydgoszcz - Poznań
|
piątek, 20 wrzesień 2019
data rezerwowa
sobota, 21 wrzesień 2019
data rezerwowa
niedziela, 22 wrzesień 2019
data rezerwowa
piątek, 27 wrzesień 2019
data rezerwowa
sobota, 28 wrzesień 2019
data rezerwowa
niedziela, 29 wrzesień 2019
data rezerwowa
niedziela, 29 wrzesień 2019
baraż: niedziela, 29 września 2019
|
|
KŻ Orzeł Łódź
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
|
50 |
: |
40 |
|
Pobierz: Łódź - Poznań
|
niedziela, 6 październik 2019
data rezerwowa
niedziela, 6 październik 2019
baraż rewanż: niedziela, 6 października 2019
|
|
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
|
KŻ Orzeł Łódź
|
42 |
: |
45 |
|
Pobierz: Poznań - Łódź
|