Część zasadnicza
I runda: 7-8 kwietnia |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
POLONIA BYDGOSZCZ |
Stal Rzeszów |
29 |
: |
61 |
przełożone na 03.06 |
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ |
KSM Krosno |
51 |
: |
39 |
|
PSŻ Poznań |
OK TS Kolejarz Opole |
43 |
: |
47 |
|
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pauzuje |
|
|
: |
|
|
Pobierz: Bydgoszcz - Rzeszów, Rawicz - Krosno, Poznań - Opole |
|
II runda: 14-15 kwietnia |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
OK TS Kolejarz Opole |
POLONIA BYDGOSZCZ |
57 |
: |
33 |
|
KSM Krosno |
IVESTON PSŻ Poznań |
44 |
: |
46 |
|
Stal Rzeszów |
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. |
39 |
: |
38 |
wynik zweryfikowany Decyzją z dnia 27.05 |
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ pauzuje |
|
|
: |
|
|
Pobierz: Opole - Bydgoszcz, Krosno - Poznań, Rzeszów - Ostrów
|
|
III runda: 21-22 kwietnia |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ |
POLONIA BYDGOSZCZ |
62 |
: |
28 |
|
PSŻ Poznań |
Stal Rzeszów |
45 |
: |
45 |
|
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. |
KSM Krosno |
60 |
: |
29 |
|
OK TS Kolejarz Opole pauzuje |
|
|
|
|
|
Pobierz: Rawicz - Bydgoszcz, Poznań - Rzeszów, Ostrów - Krosno |
|
IV runda: 28-29 kwietnia |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
POLONIA BYDGOSZCZ |
PSŻ Poznań |
43 |
: |
47 |
|
OK TS Kolejarz Opole |
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. |
39 |
: |
51 |
|
Stal Rzeszów |
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ |
44 |
: |
43 |
|
KSM Krosno pauzuje |
|
|
|
|
|
Pobierz: Bydgoszcz - Poznań, Opole - Ostrów, Rzeszów - Rawicz |
|
V runda: 5-6 maja |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ |
PSŻ Poznań |
53 |
: |
31 |
|
OK TS Kolejarz Opole | KSM Krosno | 57 | : | 33 | |
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. | POLONIA BYDGOSZCZ | 59 | : | 31 | |
Stal Rzeszów pauzuje | |||||
Pobierz: Rawicz - Poznań, Opole - Krosno, Ostrów - Bydgoszcz
|
|
||||
VI runda: 19-20 maja |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
POLONIA BYDGOSZCZ |
KSM Krosno |
50 |
: |
39 |
|
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ |
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. |
45 |
: |
45 |
|
Stal Rzeszów |
OK TS Kolejarz Opole |
59 |
: |
31 |
|
PSŻ Poznań pauzuje | |||||
Pobierz: Bydgoszcz - Krosno, Rawicz - Ostrów, Rzeszów - Opole |
|
VII runda: 26-27 maja |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
OK TS Kolejarz Opole |
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ |
52 |
: |
38 |
|
KSM Krosno | Stal Rzeszów | 42 | : | 48 | |
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. | PSŻ Poznań | 54 | : | 36 | |
POLONIA BYDGOSZCZ pauzuje | : | ||||
Pobierz: Opole - Rawicz, Krosno - Rzeszów, Ostrów - Poznań
|
|
||||
VIII runda: 9-10 czerwca |
|||||
---|---|---|---|---|---|
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ |
OK TS Kolejarz Opole |
52 |
: |
37 |
|
Stal Rzeszów |
KSM Krosno |
55 |
: |
35 |
|
PSŻ Poznań | MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. | 41 | : | 49 | |
POLONIA BYDGOSZCZ pauzuje |
|
|
: |
|
|
Pobierz: Rawicz - Opole, Rzeszów - Krosno, Poznań - Ostrów |
IX runda: 16-17 czerwca |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
OK TS Kolejarz Opole |
Stal Rzeszów |
36 |
: |
54 |
|
KSM Krosno |
POLONIA BYDGOSZCZ |
43 |
: |
47 |
|
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. |
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ |
51 |
: |
39 |
|
PSŻ Poznań pauzuje |
|
|
: |
|
|
Pobierz: Opole - Rzeszów, Krosno - Bydgoszcz, Ostrów - Rawicz |
|
X runda: 30 czerwca / 1 lipca |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
POLONIA BYDGOSZCZ |
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. |
34 |
: |
55 |
|
PSŻ Poznań |
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ |
43 |
: |
47 |
|
KSM Krosno |
OK TS Kolejarz Opole |
54 |
: |
36 |
|
Stal Rzeszów pauzuje |
|
|
: |
|
|
Pobierz: Bydgoszcz - Ostrów, Poznań - Rawicz, Krosno - Opole |
|
XI runda: 28-29 lipca |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ |
Stal Rzeszów |
42 |
: |
47 |
|
PSŻ Poznań |
POLONIA BYDGOSZCZ |
54 |
: |
36 |
|
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. |
OK TS Kolejarz Opole |
51 |
: |
39 |
|
KSM Krosno pauzuje |
|
|
: |
|
|
Pobierz: Rawicz - Rzeszów, Poznań - Bydgoszcz, Ostrów - Opole |
|
XII runda: 11-12 sierpnia |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
POLONIA BYDGOSZCZ |
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ |
40 |
: |
0 |
walkower |
KSM Krosno |
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. |
|
: |
|
|
Stal Rzeszów |
PSŻ Poznań |
|
: |
|
|
OK TS Kolejarz Opole pauzuje |
|
|
: |
|
|
Pobierz: Bydgoszcz - Rawicz - walkower, Krosno - Ostrów, Rzeszów - Poznań |
|
XIII runda: 18-19 sierpnia |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
POLONIA BYDGOSZCZ |
OK TS Kolejarz Opole |
43 |
: |
47 |
|
PSŻ Poznań |
KSM Krosno |
58 |
: |
31 |
|
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. |
Stal Rzeszów |
37 |
: |
53 |
|
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ pauzuje |
|
|
: |
|
|
Pobierz: Bydgoszcz - Opole, Poznań - Krosno, Ostrów - Rzeszów |
|
XIV runda: 25-26 sierpnia |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
OK TS Kolejarz Opole |
PSŻ Poznań |
47 |
: |
43 |
|
KSM Krosno |
STAINER UNIA KOLEJARZ RAWICZ |
37 |
: |
53 |
|
Stal Rzeszów |
POLONIA BYDGOSZCZ |
58 |
: |
32 |
|
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pauzuje |
|
|
: |
|
|
Pobierz: Opole - Poznań, Krosno - Rawicz, Rzeszów - Bydgoszcz |
|
Rundy finałowe
1 runda finałowa: 2 września |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
OK Kolejarz Opole |
Stal Rzeszów |
41 |
: |
49 |
|
Stainer Unia Kolejarz Rawicz |
MDM Komputery TŻ Ostrovia |
47 |
: |
43 |
|
Pobierz:Opole - Rzeszów, Rawicz - Ostrów |
|
2 runda finałowa: 9 września |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
Stal Rzeszów |
OK Kolejarz Opole |
54 |
: |
36 |
|
MDM KomputeryTŻ Ostrovia |
Stainer Unia Kolejarz Rawicz |
49 |
: |
41 |
|
Pobierz: Rzeszów - Opole, Ostrów - Rawicz |
|
3 runda finałowa: 16 września |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MDM Komputery TŻ Ostrovia - Stal Rzeszów |
|
44 |
: |
46 |
|
||
Pobierz: Ostrów - Rzeszów |
|||||||
4 runda finałowa: 23 września |
|
||||||
Stal Rzeszów - MDM Komputery TŻ Ostrovia |
45 |
: |
45 |
|
|||
|
|
|
: |
|
|
||
Pobierz: Rzeszów - Ostrów |
|
||||||
Baraż: 30 września |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
Euro Finannce Polonia Piła |
MDM Komputery TŻ Ostrovia |
43 |
: |
47 |
|
Pobierz: Piła - Ostrów
|
|
||||
Baraż rewanż: 7 października |
|
||||
---|---|---|---|---|---|
MDM Komputery TŻ Ostrovia |
Euro Finannce Polonia Piła |
55 |
: |
35 |
|
Pobierz: Ostrów - Piła
|
|
||||
- Archiwum