Część zasadnicza
I runda: 7 kwietnia 2017 (piątek) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
STAL RZESZÓW |
Euro Finannce POLONIA PIŁA |
42 |
: |
47 |
|
Pobierz: Rzeszów - Piła |
I runda: 9 kwietnia 2017 (niedziela) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK |
SC Lokomotiv Daugavpils |
52 |
: |
38 |
|
KŻ Orzeł Łódź |
Arge Speedway Wanda Kraków |
50 |
: |
40 |
|
Grupa Azoty Unia Tarnów |
POLONIA BYDGOSZCZ |
59 |
: |
31 |
|
Pobierz: Gdańsk - Daugavpils, Łódź - Kraków, Tarnów - Bydgoszcz |
II runda: 17 kwietnia 2017 (poniedziałek) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Arge Speedway Wanda Kraków |
Grupa Azoty Unia Tarnów |
46 | : | 44 | |
POLONIA BYDGOSZCZ |
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK |
41 |
: |
49 | przełożony na 14.05 |
Euro Finannce POLONIA PIŁA |
KŻ Orzeł Łódź |
51 |
: |
39 | przełożony na 14.05 |
SC Lokomotiv Daugavpils |
STAL RZESZÓW |
56 |
: |
34 | |
Pobierz: Kraków - Tarnów, Bydgoszcz - Gdańsk, Piła - Łódź, Daugavpils - Rzeszów |
III runda: 22 kwietnia 2017 (sobota) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Grupa Azoty Unia Tarnów |
SC Lokomotiv Daugavpils |
61 |
: |
29 | przełożony na 22.06 |
Pobierz: Tarnów - Daugavpils |
III runda: 23 kwietnia 2017 (niedziela) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
KŻ Orzeł Łódź |
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK |
30 |
: |
30 | |
Euro Finannce POLONIA PIŁA |
POLONIA BYDGOSZCZ |
31 |
: |
17 |
|
STAL RZESZÓW |
Arge Speedway Wanda Kraków |
53 |
: |
37 |
|
Pobierz: Łódź - Gdańsk, Piła - Bydgoszcz, Rzeszów - Kraków |
IV runda: 29 kwietnia 2017 (sobota) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK |
Grupa Azoty Unia Tarnów |
32 |
: |
28 |
przełożony na 25.06 |
Pobierz: Gdańsk - Tarnów |
IV runda: 30 kwietnia 2017 (niedziela) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
POLONIA BYDGOSZCZ |
STAL RZESZÓW |
46 |
: |
44 |
|
Arge Speedway Wanda Kraków |
Euro Finannce POLONIA PIŁA |
38 |
: |
51 |
przełożony na 02.07 przełożony na 01.07 |
SC Lokomotiv Daugavpils |
KŻ Orzeł Łódź |
51 |
: |
39 |
|
Pobierz: Bydgoszcz - Rzeszów, Kraków - Piła, Daugavpils - Łódź, |
V runda: 5 maja 2017 (piątek) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Euro Finannce POLONIA PIŁA |
SC Lokomotiv Daugavpils |
48 |
: |
40 |
|
Pobierz: Piła - Daugavpils |
V runda: 7 maja 2017 (niedziela) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
STAL RZESZÓW |
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK |
47 |
: |
42 |
przełożony na 23.07 |
KŻ Orzeł Łódź |
Grupa Azoty Unia Tarnów |
42 |
: |
47 |
przełożony na 22.07 |
POLONIA BYDGOSZCZ |
Arge Speedway Wanda Kraków |
25 |
: |
35 |
|
Pobierz: Rzeszów - Gdańsk, Łódź - Tarnów, Bydgoszcz - Kraków |
VI runda: 21 maja 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK |
Arge Speedway Wanda Kraków |
43 |
: |
47 |
|
KŻ Orzeł Łódź |
STAL RZESZÓW |
53 |
: |
37 |
|
Grupa Azoty Unia Tarnów |
Euro Finannce POLONIA PIŁA |
60 |
: |
30 |
|
SC Lokomotiv Daugavpils |
POLONIA BYDGOSZCZ |
54 |
: |
36 |
|
Pobierz: Gdańsk - Kraków, Łódź - Rzeszów, Tarnów - Piła, Daugavpils - Bydgoszcz |
VII runda: 27/28 maja 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Euro Finannce POLONIA PIŁA |
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK |
44 |
: |
46 |
|
POLONIA BYDGOSZCZ |
KŻ Orzeł Łódź |
32 |
: |
51 |
|
Arge Speedway Wanda Kraków |
SC Lokomotiv Daugavpils |
49 |
: |
41 |
|
STAL RZESZÓW |
Grupa Azoty Unia Tarnów |
37 |
: |
53 |
|
Pobierz: Piła - Gdańsk, Bydgoszcz - Łódź, Kraków - Daugavpils, Rzeszów - Tarnów |
VIII runda: 3 czerwca 2017/4 czerwca 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK |
Euro Finannce POLONIA PIŁA |
49 |
: |
41 |
przełożony na 22.07 |
KŻ Orzeł Łódź |
POLONIA BYDGOSZCZ |
52 |
: |
32 |
|
Grupa Azoty Unia Tarnów |
STAL RZESZÓW |
62 |
: |
28 |
|
SC Lokomotiv Daugavpils |
Arge Speedway Wanda Kraków |
58 |
: |
31 |
|
Pobierz: Gdańsk - Piła, Łódź - Bydgoszcz, Tarnów - Rzeszów, Daugavpils - Kraków |
IX runda: 10 czerwca 2017/11 czerwca 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Euro Finannce POLONIA PIŁA |
Grupa Azoty Unia Tarnów |
39 |
: |
51 |
|
POLONIA BYDGOSZCZ |
SC Lokomotiv Daugavpils |
45 |
: |
45 |
|
Arge Speedway Wanda Kraków |
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK |
37 |
: |
53 |
|
STAL RZESZÓW |
KŻ Orzeł Łódź |
41 |
: |
49 |
|
Pobierz: Piła - Tarnów, Bydgoszcz, Daugavpils, Kraków - Gdańsk, Rzeszów - Łódź |
X runda: 18 czerwca 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK |
STAL RZESZÓW |
63 |
: |
27 | |
Grupa Azoty Unia Tarnów |
KŻ Orzeł Łódź |
48 |
: |
41 |
|
Arge Speedway Wanda Kraków |
POLONIA BYDGOSZCZ |
51 |
: |
39 |
|
SC Lokomotiv Daugavpils | Euro Finannce POLONIA PIŁA | 58 | : | 32 | |
Pobierz: Gdańsk - Rzeszów, Tarnów - Łódź, Kraków - Bydgoszcz, Daugavpils - Piła |
XI runda: 9 lipca 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Euro Finannce POLONIA PIŁA |
Arge Speedway Wanda Kraków |
46 |
: |
43 | |
KŻ Orzeł Łódź |
SC Lokomotiv Daugavpils |
45 |
: |
45 |
|
Grupa Azoty Unia Tarnów |
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK |
53 |
: |
37 |
|
STAL RZESZÓW |
POLONIA BYDGOSZCZ |
52 |
: |
38 |
|
Pobierz: Piła - Kraków, Łódź - Daugavpils, Tarnów - Gdańsk, Rzeszów - Bydgoszcz |
XII runda: 16 lipca 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK |
KŻ Orzeł Łódź |
45 |
: |
45 | |
POLONIA BYDGOSZCZ |
Euro Finannce POLONIA PIŁA |
37 |
: |
53 |
|
Arge Speedway Wanda Kraków |
STAL RZESZÓW |
52 |
: |
38 |
|
SC Lokomotiv Daugavpils |
Grupa Azoty Unia Tarnów |
39 |
: |
51 |
|
Pobierz: Gdańsk - Łódź, Bydgoszcz - Piła, Kraków - Rzeszów, Daugavpils - Tarnów |
XIII runda: 30 lipca 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK |
POLONIA BYDGOSZCZ |
57 |
: |
32 | |
KŻ Orzeł Łódź |
Euro Finannce POLONIA PIŁA |
57 |
: |
33 |
|
Grupa Azoty Unia Tarnów |
Arge Speedway Wanda Kraków |
61 |
: |
29 |
|
STAL RZESZÓW |
SC Lokomotiv Daugavpils |
52 |
: |
37 |
|
Pobierz: Gdańsk - Bydgoszcz, Łódź - Piła, Tarnów - Kraków, Rzeszów - Daugavpils |
XIV runda: 5 sierpnia 2017/6 sierpnia 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Euro Finannce POLONIA PIŁA |
STAL RZESZÓW |
47 |
: |
43 | |
POLONIA BYDGOSZCZ |
Grupa Azoty Unia Tarnów |
40 |
: |
50 |
|
Arge Speedway Wanda Kraków |
KŻ Orzeł Łódź |
48 |
: |
42 |
|
SC Lokomotiv Daugavpils |
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK |
50 |
: |
28 |
|
Pobierz: Piła - Rzeszów, Bydgoszcz - Tarnów, Kraków - Łódź, Daugavpils - Gdańsk |
-
Rundy finałowe
1 runda finałowa: niedziela, 20 sierpnia 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
KŻ Orzeł Łódź |
Grupa Azoty Unia Tarnów |
45 |
: |
45 |
|
SC Lokomotiv Daugavpils |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
46 |
: |
44 |
|
Pobierz: Łódź - Tarnów, Daugavpils - Gdańsk |
2 runda finałowa: niedziela, 3 września 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Grupa Azoty Unia Tarnów |
KŻ Orzeł Łódź |
49 |
: |
41 |
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
SC Lokomotiv Daugavpils |
54 |
: |
36 |
|
Pobierz: Tarnów - Łódź, Gdańsk - Daugavpils |
3 runda finałowa: niedziela, 10 września 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
Grupa Azoty Unia Tarnów |
40 |
: |
32 |
|
Pobierz: Gdańsk - Tarnów |
4 runda finałowa: niedziela, 24 września 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Grupa Azoty Unia Tarnów |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
50 |
: |
40 | |
|
|
|
: |
|
|
Pobierz: Tarnów - Gdańsk |
Baraż: niedziela, 1 października 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Get Well Toruń |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
47 |
: |
43 | |
Pobierz: |
Baraż rewanż: niedziela, 8 października 2017 |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
Get Well Toruń |
40 |
: |
50 | |
Pobierz: |
- Archiwum