Drużynowe Mistrzostwa I ligi (DM - I liga)

Część zasadnicza

I runda: 7 kwietnia 2017 (piątek)

 

STAL RZESZÓW

Euro Finannce POLONIA PIŁA

42

:

47

 

Pobierz: Rzeszów - Piła

 

I runda: 9 kwietnia 2017 (niedziela)

 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 

SC Lokomotiv Daugavpils

52

:

38

 

KŻ Orzeł Łódź

Arge Speedway Wanda Kraków

50

:

40

 

Grupa Azoty Unia Tarnów 

POLONIA BYDGOSZCZ

59

:

31

 

Pobierz:  Gdańsk - Daugavpils, Łódź - Kraków, Tarnów - Bydgoszcz

 

II runda: 17 kwietnia 2017 (poniedziałek)

 

Arge Speedway Wanda Kraków 

Grupa Azoty Unia Tarnów

46 : 44  

POLONIA BYDGOSZCZ 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

41

:

49 przełożony na 14.05

Euro Finannce POLONIA PIŁA

KŻ Orzeł Łódź

51

:

39 przełożony na 14.05

SC Lokomotiv Daugavpils

STAL RZESZÓW

56

:

34  

Pobierz: Kraków - Tarnów, Bydgoszcz - Gdańsk, Piła - Łódź, Daugavpils - Rzeszów

 
 

III runda: 22 kwietnia 2017 (sobota)

 

Grupa Azoty Unia Tarnów

SC Lokomotiv Daugavpils

61

:

29 przełożony na 22.06

Pobierz: Tarnów - Daugavpils

 
 

III runda: 23 kwietnia 2017 (niedziela)

 

KŻ Orzeł Łódź 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

30

:

30  

Euro Finannce POLONIA PIŁA

POLONIA BYDGOSZCZ

31

:

17

 

STAL RZESZÓW 

Arge Speedway Wanda Kraków

53

:

37

 

Pobierz:  Łódź - Gdańsk, Piła - Bydgoszcz, Rzeszów - Kraków

 
 

IV runda: 29 kwietnia 2017 (sobota)

 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

Grupa Azoty Unia Tarnów

32

:

28

przełożony na 25.06

Pobierz:  Gdańsk - Tarnów

 
 

IV runda: 30 kwietnia 2017 (niedziela)

 

POLONIA BYDGOSZCZ

STAL RZESZÓW

46

:

44

 

Arge Speedway Wanda Kraków

Euro Finannce POLONIA PIŁA

38

:

51

przełożony na 02.07
przełożony na 01.07

SC Lokomotiv Daugavpils

KŻ Orzeł Łódź

51

:

39

 

Pobierz: Bydgoszcz - Rzeszów, Kraków - Piła, Daugavpils - Łódź,

 

V runda: 5 maja 2017 (piątek)

 

Euro Finannce POLONIA PIŁA

SC Lokomotiv Daugavpils

48

:

40

 

Pobierz:  Piła - Daugavpils

 
 

V runda: 7 maja 2017 (niedziela)

STAL RZESZÓW

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

47

:

42

przełożony na 23.07

KŻ Orzeł Łódź

Grupa Azoty Unia Tarnów

42

:

47

przełożony na 22.07

POLONIA BYDGOSZCZ

Arge Speedway Wanda Kraków

25

:

35

 

Pobierz: Rzeszów - Gdańsk, Łódź - Tarnów, Bydgoszcz - Kraków

 

VI runda: 21 maja 2017

 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

Arge Speedway Wanda Kraków

43

:

47

 

KŻ Orzeł Łódź

STAL RZESZÓW

53

:

37

 

Grupa Azoty Unia Tarnów

Euro Finannce POLONIA PIŁA

60

:

30

 

SC Lokomotiv Daugavpils 

POLONIA BYDGOSZCZ

54

:

36

 

Pobierz: Gdańsk - Kraków, Łódź - Rzeszów, Tarnów - Piła, Daugavpils - Bydgoszcz

 
 

VII runda: 27/28 maja 2017

 

Euro Finannce POLONIA PIŁA

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

44

:

46

 

POLONIA BYDGOSZCZ 

KŻ Orzeł Łódź

32

:

51

 

Arge Speedway Wanda Kraków

SC Lokomotiv Daugavpils

49

:

41

 

STAL RZESZÓW

Grupa Azoty Unia Tarnów

37

:

53

 

Pobierz: Piła - Gdańsk, Bydgoszcz - Łódź, Kraków - Daugavpils, Rzeszów - Tarnów

 

VIII runda: 3 czerwca 2017/4 czerwca 2017

 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

Euro Finannce POLONIA PIŁA

49

:

41

przełożony na 22.07

KŻ Orzeł Łódź 

POLONIA BYDGOSZCZ

52

:

32

 

Grupa Azoty Unia Tarnów

STAL RZESZÓW

62

:

28

 

SC Lokomotiv Daugavpils 

Arge Speedway Wanda Kraków

58

:

31

 

Pobierz: Gdańsk - Piła, Łódź - Bydgoszcz, Tarnów - Rzeszów, Daugavpils - Kraków

 
 

IX runda: 10 czerwca 2017/11 czerwca 2017

 

Euro Finannce POLONIA PIŁA

Grupa Azoty Unia Tarnów

39

:

51

 

POLONIA BYDGOSZCZ

SC Lokomotiv Daugavpils

45

:

45

 

Arge Speedway Wanda Kraków 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

37

:

53

 

STAL RZESZÓW 

KŻ Orzeł Łódź

41

:

49

 

Pobierz: Piła - Tarnów, Bydgoszcz, Daugavpils, Kraków - Gdańsk, Rzeszów - Łódź

 

X runda: 18 czerwca 2017

 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

STAL RZESZÓW

63

:

27  

Grupa Azoty Unia Tarnów

KŻ Orzeł Łódź

48

:

41

 

Arge Speedway Wanda Kraków 

POLONIA BYDGOSZCZ

51

:

39

 
SC Lokomotiv Daugavpils  Euro Finannce POLONIA PIŁA 58 : 32  

Pobierz: Gdańsk - Rzeszów, Tarnów - Łódź, Kraków - Bydgoszcz, Daugavpils - Piła

 

XI runda: 9 lipca 2017

 

Euro Finannce POLONIA PIŁA

Arge Speedway Wanda Kraków

46

:

43  

KŻ Orzeł Łódź 

SC Lokomotiv Daugavpils

45

:

45

 

Grupa Azoty Unia Tarnów 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

53

:

37

 

STAL RZESZÓW

POLONIA BYDGOSZCZ

52

:

38

 

Pobierz: Piła - Kraków, Łódź - Daugavpils, Tarnów - Gdańsk, Rzeszów - Bydgoszcz

 
 

XII runda: 16 lipca 2017

 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

KŻ Orzeł Łódź

45

:

45  

POLONIA BYDGOSZCZ

Euro Finannce POLONIA PIŁA

37

:

53

 

Arge Speedway Wanda Kraków

STAL RZESZÓW

52

:

38

 

SC Lokomotiv Daugavpils 

Grupa Azoty Unia Tarnów

39

:

51

 

Pobierz: Gdańsk - Łódź, Bydgoszcz - Piła, Kraków - Rzeszów, Daugavpils - Tarnów

 
 

XIII runda: 30 lipca 2017

 

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 

POLONIA BYDGOSZCZ

57

:

32  

KŻ Orzeł Łódź 

Euro Finannce POLONIA PIŁA

57

:

33

 

Grupa Azoty Unia Tarnów 

Arge Speedway Wanda Kraków

61

:

29

 

STAL RZESZÓW 

SC Lokomotiv Daugavpils

52

:

37

 

Pobierz: Gdańsk - Bydgoszcz, Łódź - Piła, Tarnów - Kraków, Rzeszów - Daugavpils

 
 

XIV runda: 5 sierpnia 2017/6 sierpnia 2017

 

Euro Finannce POLONIA PIŁA

STAL RZESZÓW

47

:

43  

POLONIA BYDGOSZCZ 

Grupa Azoty Unia Tarnów

40

:

50

 

Arge Speedway Wanda Kraków

KŻ Orzeł Łódź

48

:

42

 

SC Lokomotiv Daugavpils

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

50

:

28

 

Pobierz: Piła - Rzeszów, Bydgoszcz - Tarnów, Kraków - Łódź, Daugavpils - Gdańsk

 
 

-

Rundy finałowe

 

1 runda finałowa: niedziela, 20 sierpnia 2017

 

KŻ Orzeł Łódź

Grupa Azoty Unia Tarnów

45

:

45

 

SC Lokomotiv Daugavpils

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

46

:

44

 

Pobierz: Łódź - Tarnów, Daugavpils - Gdańsk

 
 

 

2 runda finałowa: niedziela, 3 września 2017

 

Grupa Azoty Unia Tarnów

KŻ Orzeł Łódź

49

:

41

 

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

SC Lokomotiv Daugavpils

54

:

36

 

Pobierz:  Tarnów - Łódź, Gdańsk - Daugavpils

 
 

3 runda finałowa: niedziela, 10 września 2017

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Grupa Azoty Unia Tarnów

40

:

32

 

Pobierz: Gdańsk - Tarnów

 

4 runda finałowa: niedziela, 24 września 2017

 

Grupa Azoty Unia Tarnów

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

50

:

40  

 

 

 

:

 

 

Pobierz: Tarnów - Gdańsk

 
 

Baraż: niedziela, 1 października 2017

 

Get Well Toruń

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

47

:

43  

Pobierz: 

 
 

Baraż rewanż: niedziela, 8 października 2017

 

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Get Well Toruń

40

:

50  

Pobierz: 

 
 

 

 

Żużel: 

News

Bartosz Zmarzlik zwycięzcą Grand Prix Polski we Wrocławiu
- Takie zakończenie tego turnieju mi się marzyło. Zrobiłem to dla was -... więcej
Finał SEC w Toruniu
To był wyśmienity wieczór dla Kacpra Woryny, który zajął trzecią lokatę w 2.... więcej
Polski Związek Motorowy zaprasza firmy audytorskie ...
Polski Związek Motorowy  zaprasza firmy audytorskie wpisane przez Krajową... więcej
Polacy zdobywają srebro w Togliatti
Rosjanie zwyciężyli w Togliatti w dwudniowym finale Speedway of Nations i... więcej
Polacy Drużnowymi Mistrzami Świata Juniorów
To była deklasacja! Polacy pewnie zwyciężyli w drużynowych mistrzostwach świata... więcej
Biuletyn PZM Nr 15 - Lipiec 2019
Lipiec, pełnia sezonu w większości serii sportów motorowych, to nie czas... więcej
Finał nr 1 IME w Gustrow
Bartosz Smektała w swoim debiucie w cyklu mistrzostw Europy pokazał wolę walki... więcej
Janusz Kołodziej wygrał Finał IMP w Lesznie!
Janusz Kołodziej pogodził największych faworytów: Bartosza Zmarzlika i... więcej
Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Lesznie
W niedzielę 14 lipca na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się... więcej
Żużlowa drużyna juniorów walczy o złoto w Manchester
Piątka: Drabik, Kubera, Lampart, Smektała, Gruchalski pod wodzą trenera Rafała... więcej

Strony

- Archiwum