Dla członków PZM atrakcyjne zniżki w salonach

TRENDY OPTICIANS

Przy współpracy z siecią salonów optycznych TRENDY OPTICIANS przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatową na oprawki, soczewki kontaktowe oraz okulary przeciwsłoneczne dla członków PZM i ich bliskich.

 

 

Wakacje już się zaczęły, słońce króluje na niebie i zachęca do długich podróży. W takie dni w szczególności warto zadbać o ochronę wzroku przed szkodliwym promieniowaniem UV, a także zapewnić sobie komfort wyraźnego widzenia - niezależnie od tego, czy na wakacje planujemy długie podróże samochodem, zwiedzanie nowych miejsc, leniuchowanie na plaży czy nadrabianie książkowo-kinowych zaległości. 

 

Z myślą o Was - Klubowiczach oraz o Waszych bliskich, we współpracy z renomowaną siecią salonów optycznych Trendy Opticians przygotowaliśmy kartę rabatową VIP, która uprawnia do uzyskania atrakcyjnych zniżek: 

 

- 40% zniżki na wszystkie oprawki*

- 20% zniżki na soczewki z powłoką Blue Cut*

- 20% zniżki na okulary przeciwsłoneczne

- 10% na soczewki kontaktowe iWear

Badanie wzroku za 1zł

 

*Oferta ważna przy zakupie kompletnej pary okularów korekcyjnych (oprawa + 2 soczewki korekcyjne). Rabat na soczewki łączy się z rabatem na soczewki Blue Cut.

 

Aby skorzystać z tej propozycji, należy wydrukować kartę VIP, która jest dostępna pod adresem https://klub.sospzmot.org/uploads/twoja_karta_vip.pdf i okazać w salonie TRENDY OPTICIANS, tuż przed zakupem.

Wszystkie szczegóły oferty widnieją na karcie, karta zachowuje ważność przez całe wakacje, czyli do 31 sierpnia 2019r.

Karta jest ważna we wszystkich salonach Trendy Opticians. Adresy salonów znajdziesz na trendyopticians.pl. Zniżki z tej karty nie łączą się z innymi ofertami promocyjnymi. Kartę należy przekazać pracownikowi salonu przed zakupem. Kod akcji 200109

 

 

Serdecznie zapraszamy - do zobaczenia w salonach Trendy Opticians! :)

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi korzyściami wynikającymi z posiadania karty członkowskiej PZM, których aktualna lista znajduje się na stronie https://www.pzm.pl/karta/