Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że członkowie Polskiego Związku Motorowego mają prawo do uzyskania 15% zniżki na wszystkich trasach FLIXBUS. W celu skorzystania z tej zniżki niezbędne jest użycie indywidualnego kodu rabatowego, który należy wpisać w trakcie dokonywania zakupu biletu poprzez stronę https://www.flixbus.pl/ lub aplikację mobilną FlixBus.

Każdy z Członków PZM może otrzymać poprzez e-mail do 5 kodów rabatowych dla siebie i członków swojej rodziny lub wspólnie podróżujących znajomych.

Osoby zainteresowane otrzymaniem kodów rabatowych bardzo prosimy o przesłanie hasła "PZM z FLIXBUS" na adres klub@pzm.pl z podaniem numeru karty członkowskiej PZM oraz zarejestrowanego w systemie adresu e-mail. Kody rabatowe zostaną przesłane do Państwa w ciągu trzech dni roboczych na podany adres e-mail.

Jak skorzystać z kodu rabatowego FlixBus?

1. Wejdź na www.flixbus.pl lub pobierz aplikację mobilną FlixBus, wybierz kierunek i datę podróży

2. Po wybraniu swojej podróży, możesz wykorzystać voucher w koszyku zakupowym

3. Wpisz kod rabatowy, kliknij „Użyj” i dokończ swój zakup

 

Przypominamy również, że w sprawie zniżek i rabatów dla członków PZM możecie Państwo kontaktować się z Klubem telefonicznie pod numerem telefonu 22 532-84-44 wew. 2 lub 3, poprzez Chat na stronie https://assistance.pzm.pl oraz poprzez komunikator Viber na nr +48 782 781 791 (PZM ASSISTANCE VIBER) codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Nasza pomoc ASSISTANCE jest do Państwa dyspozycji 7dni w tygodniu przez 24h/dobę, pod numerem telefonu 22 532-84-44 wew. 1.

 

Zapraszamy
Polski Związek Motorowy