Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w naszej ofercie pojawiły się dwa zupełnie nowe warianty ochrony PZM Assistance!
Pakiet „HOLOWANIE 1000km” oraz Pakiet „PRZYCZEPA”

Pakiet Holowanie 1000 km: (ochroną assistance mogą być objęte samochody osobowe o d.m.c do 3,5t., zarejestrowane do przewozu max 7osób, kampery oraz motocykle – bez limitu wieku):
Wariant na dni, minimum 10 dni - 5zł/dzień - Polska i Europa
Wariant całoroczny - 215zł/rok - Polska i Europa

Pakiet Przyczepa (ochroną assistance mogą być objęte przyczepy o ładowności do 2 ton oraz przyczepy kempingowe):
Wariant na dni, minimum 10 dni - 2,50zł/dzień - tylko Polska|
Wariant na dni, minimum 10 dni - 2,50zł/dzień – Europa (bez Polski)
Wariant na dni, minimum 10 dni - 5zł/dzień - Polska i Europa

*Pakiety "Przyczepa" oraz "Holowanie 1000 km" można dokupić do pakietu Podstawowego   Krajowego, Podstawowego Zagranicznego, Standardowego, Luksusowego lub VIP, na dowolną liczbę dni (min. 10dni)

 

Aby skorzystać w oferty należy wysłać do nas e-mail na adres klub@pzm.pl z informacją jakim pakietem jesteście Państwo zainteresowani, numerem rejestracyjnym pojazdu, okresem obowiązywania pakietu (od dnia, do dnia) oraz numerem członkowskim. W odpowiedzi wyślemy Państwu dane do przelewu z informacjami niezbędnymi do dokonania wpłaty.

Należy pamiętać o tym, że rozpoczęcie okresu obowiązywania ochrony dla pakietu Holowanie 1000 km nie może nastąpić wcześniej niż 14 dni od daty zaksięgowania Państwa wpłaty na naszym koncie (OWU §19, pkt 5).

Ponadto, przypominamy, że od 01 lipca 2019 obowiązują nowe Ogólne Warunki Ubezpieczenia PZM Assi stance (OWU), które są dostępne do pobrania pod adresem:  https://klub.sospzmot.org/uploads/PZM_Assistance_owu_01.07.2019.pdf