Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że Członkowie Polskiego Związku Motorowego mają prawo do uzyskania 10% zniżki na wszystkich trasach FLIXBUS. W celu skorzystania z tej zniżki niezbędne jest użycie indywidualnego kodu rabatowego, który należy wpisać w trakcie dokonywania zakupu biletu poprzez aplikację mobilną FlixBus.

Każdy z Członków PZM może otrzymać poprzez e-mail do 5 kodów rabatowych dla siebie i członków swojej rodziny lub wspólnie podróżujących znajomych.

Osoby zainteresowane otrzymaniem kodów rabatowych bardzo prosimy o przesłanie hasła "PZM z FLIXBUS" na adres klub@pzm.pl z podaniem numeru karty członkowskiej PZM oraz zarejestrowanego w systemie adresu e-mail. Kody rabatowe zostaną przesłane do Państwa w ciągu trzech dni roboczych na podany adres e-mail.

Jak skorzystać z kodu rabatowego FlixBus?

  1. Pobierz aplikację mobilną FlixBus na smartfonie lub tablecie (aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu właściwego dla danego systemu operacyjnego), wybierz kierunek i datę podróży
  2. Po wybraniu swojej podróży, możesz wykorzystać voucher w koszyku zakupowym
  3. Kliknij „Użyj Kodu Promocyjnego”, wpisz kod rabatowy i dokończ swój zakup

 

Przypominamy również, że w sprawie zniżek i rabatów dla członków PZM możecie Państwo kontaktować się z Klubem telefonicznie pod numerem telefonu 22 532-84-44 wew. 2 lub 3, poprzez Chat na stronie https://pzmot.pl oraz poprzez komunikator Viber na nr +48 782 781 791 (PZM ASSISTANCE VIBER) codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

 

Zapraszamy
Polski Związek Motorowy