Dla członków PZM atrakcyjne zniżki w salonach

Vision Express

Przy współpracy z siecią salonów optycznych Vision Express przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatową na okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, akcesoria, soczewki kontaktowe iWear oraz płyn do pielęgnacji iWear dla członków PZM i ich bliskich.

 

Wakacje już się zaczęły, słońce króluje na niebie i zachęca do długich podróży. W takie dni w szczególności warto zadbać o ochronę wzroku przed szkodliwym promieniowaniem UV, a także zapewnić sobie komfort wyraźnego widzenia - niezależnie od tego, czy na wakacje planujemy długie podróże samochodem, zwiedzanie nowych miejsc, leniuchowanie na plaży czy nadrabianie książkowo-kinowych zaległości. 

 

Z myślą o Was - Klubowiczach oraz o Waszych bliskich, we współpracy z siecią salonów optycznych Vision Express przygotowaliśmy kartę rabatową, która uprawnia do uzyskania atrakcyjnych zniżek: 

 

- 25% zniżki na okulary korekcyjne (2 soczewki + oprawka)

- 20% zniżki na okulary przeciwsłoneczne

- 20% zniżki na akcesoria

- 10% na soczewki kontaktowe iWear

- 10% na płyny do pielęgnacji iWear

Badanie wzroku przy zakupie okularów za 1zł

Aby otrzymać kartę rabatową zapraszamy do siedziby klubu w Warszawie przy ul. Górczewskiej 228F lub do siedziby Zarządu Okręgowego PZM znajdującego się najbliżej miejsca Państwa zamieszkania. Pełna lista adresów dostępna jest pod adresem https://pzm.pl/o-nas/zarzady-okregowe

Wszystkie szczegóły oferty widnieją na karcie, karta zachowuje ważność do 31 marca 2020r.

Karta jest ważna we wszystkich salonach Vision Express. Zniżki z tej karty nie łączą się z innymi ofertami promocyjnymi. Kartę należy przekazać pracownikowi salonu przed zakupem. Kod akcji 1000048

 

 

Serdecznie zapraszamy - do zobaczenia w salonach Vision Express! :)

 

Przypominamy również, że w sprawie zniżek i rabatów dla członków PZM możecie Państwo kontaktować się z Klubem telefonicznie pod numerem telefonu 22 532-84-44 wew. 2 lub 3, poprzez Chat na stronie https://assistance.pzm.pl oraz poprzez komunikator Viber na nr +48 782 781 791 (PZM ASSISTANCE VIBER) codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Nasza pomoc ASSISTANCE jest do Państwa dyspozycji 7dni w tygodniu przez 24h/dobę, pod numerem telefonu 22 532-84-44 wew. 1.

 

Zapraszamy
Polski Związek Motorowy