Miło nam poinformować, że Członkowie Polskiego Związku Motorowego mają prawo do uzyskania aż 25% zniżki na wszystkie atrakcje dostępne w JuraPark Bałtów, JuraPark Krasiejów, JuraPark Solec.
Rabat Członkowski w wysokości 25% naliczany jest w przypadku dokonania zakupu biletów on-line lub 20% w kasie JuraParku i obejmuje bilety dla Członka PZM oraz osób towarzyszących Członkowi PZM, o ile są one przedmiotem jednej transakcji dokonanej przez Członka PZM. Dotyczy biletów indywidualnych i rodzinnych oraz wszelkich dostępnych rodzajów pakietów – na wybrane lub wszystkie atrakcje obiektu. Jedynym warunkiem skorzystania ze zniżki jest okazanie ważnej karty członkowskiej PZM.

 

 

JuraPark to magiczne miejsce zapewniające moc atrakcji dla całej rodziny!

Zafunduj sobie i swoim bliskim wspaniałą przygodę połączoną z nauką, stymulującą wszystkie zmysły; pozwól się przenieść do prehistorycznej krainy, pełnej imponujących olbrzymów oraz niezapomnianych przygód!

Bałtowski Kompleks Turystyczny

Jest to obecnie największy obiekt turystyczno-rekreacyjny w Polsce. W jego skład wchodzi JuraPark z naturalnej wielkości modelami dinozaurów, Prehistoryczne Oceanarium, Muzeum Jurajskie, Zwierzyniec Bałtowski, Polska w Miniaturze, Szwajcaria Bałtowska – stacja narciarska i wiele innych atrakcji.

Adres:
Bałtowski Kompleks Turystyczny
Bałtów 8, 27-423 Bałtów

 

 

JuraPark Krasiejów

Największy w Europie park z oryginalnej wielkości dinozaurami, ulokowany w Krasiejowie, nieopodal Opola. Na terenie obiektu znajduje się Park Nauki i Ewolucji Człowieka. Inwestycja zdobyła tytuł najciekawszej atrakcji turystycznej Polski roku 2014 oraz wiele nagród przyznawanych przez organizacje i instytucje lokalne.

Adres:
JuraPark Krasiejów
ul, 1 Maja 10, 46-040 Krasiejów

 

 

 

JuraPark Solec

Obiekt rozciągający się na powierzchni ponad 12 ha, zlokalizowany pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem. Znajdują się tu takie atrakcje jak: JuraPark, Muzeum Ziemi, Park Owadów, Park Rozrywki, Kino Emocji Cinema 5D i inne. W parku znajduje się ponad 100 modeli dinozaurów oraz Muzeum Ziemi ze skamieniałościami roślin i zwierząt.

Adres:
JuraPark Solec Kujawski
Sportowa 1, 86-050 Solec Kujawski

 

Na gości czeka moc atrakcji!!!

 

 

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi korzyściami wynikającymi z posiadania karty członkowskiej PZM, których aktualna lista znajduje się na stronie https://www.pzm.pl/karta/.