Przy współpracy z partnerem – CYFROWYM POLSATEM – przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatową dla Członków PZM. Promocja obejmuje ofertę telewizji satelitarnej w CYFROWYM POLSACIE.

 

Już od 20 zł miesięcznie Członkowie PZM mogą posiadać zestaw do odbioru telewizji satelitarnej CYFROWEGO POLSATU, w którym znajdą się również programy Cinemax HD i Eleven Sports HD.  

 

 

Natomiast już od 40 zł miesięcznie Członkowie PZM mogą korzystać z zestawu do odbioru telewizji satelitarnej CYFROWEGO POLSATU, w którym znajdzie się również pełen Pakiet Cinemax HD oraz pełen Pakiet Polsat Sport Premium.  

 

 

Szczegółowe informacje na temat oferty specjalnej dla Członków PZM znajdą Państwo pod adresem https://klub.sospzmot.org/uploads/OfertaPartnerska_CyfrowyPolsat.pdf lub w punktach sprzedaży CYFROWEGO POLSATU na terenie całego kraju.

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi korzyściami wynikającymi z posiadania karty członkowskiej PZM, których aktualna lista znajduje się na stronie https://www.pzm.pl/karta/.

Jak zawsze zachęcamy również do odwiedzenia naszego fanpage'a na https://www.facebook.com/pzmot/, gdzie można dowiedzieć się wielu ciekawostek, które zainteresują zmotoryzowanych, a także z życia naszego Klubu oraz do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą PZM Assistance na stronie https://pzmot.pl.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h/dobę, pod numerem telefonu 22 532-84-44