Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że pierwszy polski miesięcznik poświęcony motoryzacji zabytkowej i klasycznej „Automobilista” obchodzi w tym roku 20-lecie!  

„Automobilista” w każdym numerze przedstawia samochody i motocykle zabytkowe i klasyczne, youngtimery i oldtimery, ponadto każdy numer zawiera artykuły o renowacji, porady techniczne, prezentacje narzędzi służących do odbudowy pojazdów, prezentuje także historię motoryzacji i ludzi ją tworzących.

Pokazuje najciekawsze imprezy klasycznej motoryzacji, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Prezentuje muzea, które warto odwiedzić, trasy, którymi warto pojechać oldtimerem.

 

 

Z okazji 20-lecia, dla Wszystkich członków Klubu SOS PZMOT, kochających piękne pojazdy, kolekcjonerów, hobbystów oraz wszystkich chcących być z nami w tej podróży przez świat zabytkowej motoryzacji, przygotowaliśmy Specjalną Ofertę!

Tylko teraz, dzięki karcie członkowskiej PZM, możecie zaprenumerować Automobilistę z 28 % rabatem, a cena rocznej prenumeraty (12 egzemplarzy) wyniesie Was jedynie 125 zł. Jak wiemy, jeden egzemplarz w sprzedaży detalicznej kosztuje 14,50 zł, co daje kwotę 174,00 zł rocznie, czyli z naszą kartą możecie zaoszczędzić aż 49,00 zł.

Aby skorzystać w oferty należy wysłać do nas e-mail na adres klub@pzm.pl

z hasłem „AUTOMOBILISTA Z PZM”. W odpowiedzi wyślemy Wam gotowy druk przelewu z kodem rabatowym, uprawniającym do skorzystania z oferty.

Jak zawsze zachęcamy również do odwiedzenia naszego fanpage'a na https://www.facebook.com/pzmot/, gdzie można dowiedzieć się wielu ciekawostek, które zainteresują zmotoryzowanych, a także z życia naszego Klubu oraz do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą na stronie https://assistance.pzm.pl

Zapraszamy
Polski Związek Motorowy