Drodzy Narciarze,  zachęcamy Was do wcześniejszego zaplanowania podróży jak i do zaopatrzenia się w winiety opłat drogowych na autostrady jeszcze przed wyjazdem. Dokładne informacje na temat obowiązujących przepisów i kosztów podróży znajdziecie na naszej stronie www.pzmtravel.com.pl/pzminfo. Dowiecie się jakie winiety obowiązują na Słowacji, w Czechach, w Austrii, w Szwajcarii, czy Włoszech. Podczas podróży zagranicznej musimy także pamiętać o kamizelkach ostrzegawczych, apteczce samochodowej wyposażonej zgodnie z norma europejską, a także o łańcuchach. Łańcuchy nie należą do obowiązkowego wyposażenia ale na niektórych wyżej położonych i ośnieżonych drogach mogą być konieczne - o tym lepiej pamiętać przed wyjazdem, niż dowiedzieć się od zatrzymującego nas Policjanta. Wszystkie te produkty można zakupić w biurach turystyki PZM oraz wysyłkowo przez www.pzmtravel.com.pl/pzmsklep .
Nasi doradcy chętnie pomogą w przygotowaniu się do podróży i rozplanowaniu trasy, zarekomendują najlepsze ubezpieczenie dla całej rodziny, zarezerwują hotel. Jesteśmy do Waszej dyspozycji  www.pzmtravel.com.pl.
Przypominamy również o naszym niezawodnym ASSISTANCE, czyli całodobowej pomocy na drodze, na którą możecie liczyć nie tylko w kraju ale i za granicą.

Szczegółowe informacje, na temat ASSISTANCE, możecie Państwo uzyskać, od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-15.00, w Biurze Klubu w Warszawie ul. Górczewska 228F lub telefonicznie po numerem 22 5328481.
 

Słowa kluczowe: