Wypromuj swój zespół rajdowy

10. pytań do... czyli nowy cykl wywiadów serwisu RajdowyPuchar.pl, dzięki któremu wypromujesz swoją załogę, swój zespół rajdowy, stronę internetową i fan page oraz sponsorów całkowicie za darmo!

Na czym to polega? Zawodnik zgłasza się do redakcji Oficjalnego Portalu Rajdowego Pucharu Polski (info@rajdowypuchar.pl), redakcja wysyła do zawodnika 10 pytań,  zawodnik odpowiada na nie i... news pojawia się na RajdowyPuchar.pl oraz na  fan page-u portalu, a także (wybrane - najciekawsze) na łamach serwisu BESTOFRALLY.pl. W newsie zawodnik zawiera oczywiście informacje o sponsorach i jego miejscach w sieci (strona www, fan page). Co piątek publikowany jest news o kolejnym zespole.

Udział w projekcie jest całkowicie darmowy i służy tylko i wyłącznie promocji zawodników na poziomie do Rajdowego Pucharu Polski (włącznie). Dlatego prosimy zainteresowanych o udostępnianie tego newsa dalej aby jak najwięcej zainteresowanych załóg dowiedziało się o tym projekcie!

Jeśli macie jakieś uwagi lub pomysły, prosimy o przesyłanie ich do redakcji portalu www.rajdowypuchar.pl. W piątek pierwszy wywiad!

Aktualizacja (17:30, 11.03.2014) - nie spodziewaliśmy się tak sporego zainteresowania już na samym początku. To bardzo cieszy i zmusza redakcję www.rajdowypuchar.pl do wprowadzenia pewnych zmian, mianowicie same news'y z  wywiadami zawodników będą publikowane częściej niż raz na tydzień, bo tak trzeba byłoby dosyć długo czekać na ich publikację. :-) Nie zmienia to jednak formy projektu, oczywiście każdy news będzie osobno promowany.

Aktualizacja (21:00, 11.03.2014) - TUTAJ znajdziecie dział z wszystkimi wywiadami z serii „10. pytaniami do…”. Zapraszamy!
 

Samochody: 
Źródło newsa: 
Źródło zdjęcia: 
Share

News

Biuro Zarządu Głównego
Informujemy, że w dniu 30 października Biuro Zarządu Głównego będzie pracowało... więcej
Mistrzowskie korony w Rallycrosie rozdzielone…
Powiedzieć, że ktoś sięgnął po koronę jest w obecnej sytuacji epidemicznej... więcej
Komunikat Federacji Słowackiej SAMS w sprawie odwołania zawodów Rallycross/Autocross
Biuro Sportu i Turystyki Polskiego Związku Motorowego publikuje poniżej treść... więcej
4 runda MPRC i PPAC na Autodromie Słomczyn
Biuro Sportu i Turystyki PZM informuje, że Prezydium Zarządu Głównego Polskiego... więcej
Deszczowy finisz Mistrzostw Polski
Deszczowa aura towarzyszyła kierowcom podczas ostatniej rundy Wyścigowych... więcej
Rekordowy finał WSMP. Mistrzowie wyłonieni w deszczu
Rekordowa frekwencja finałowej rundy, mocno obsadzone puchary i walka koło w... więcej
Sukces Kajetanowicza i Szczepaniaka, drugie miejsce w Rajdzie Sardynii!
Kolejny świetny występ Kajetana Kajetanowicza i Macieja Szczepaniaka w... więcej

Strony

- Archiwum