Sukces Stańcy i Janosza

Maciej Stańco i Artur Janosz wygrali drugą rundę Endurance na Pannonia-Ringu. Bielsko-pszczyńska dwójka Fuchs Star Moto Racing ukończyła dwugodzinny wyścig na trzecim miejscu. Ferrari 430 GT3 finiszowało za Ferrari 430 GT2 i Pagani Zondą GT. Triumfowali prażanie Richard Chlad i jego syn Richard junior. Nowymi liderami punktacji mistrzostw Polski zostali Andrzej Lewandowski i Teodor Myszkowski, zwycięzcy klasy E1-3500. W klasie E1-2000 górą byli Adam Rzepecki i Maciej-Roch Pietrzak.

Pagani Zonda Antonina Herbecka i Jakuba Kubasa liderowało do pit stopu na 20 minut przed metą. Na czele znalazło się Ferrari Denisa Waszka i Zdeno Mikulaski, jednak samochód uległ awarii, gdy do końca dystansu brakowało 11 minut. Na końcowych 5 okrążeniach Pagani zmniejszyło stratę o 10 sekund.