STREFA KIBICA W SOBOTĘ OD 12.00 NA BŁONIACH STADIONU NARODOWEGO

Jeśli nie udało ci się kupić biletu na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym, nic straconego! Aby obejrzeć turniej żużlowy na najwyższym poziomie, w gronie innych fanów, odwiedź w dniu zawodów bezpłatną Strefę Kibica zlokalizowaną na Błoniach Stadionu Narodowego. Znajdzie się w niej nie tylko ponad 15-metrowy telebim, ale również inne atrakcje przygotowane przez organizatorów.

Żużlowa Strefa Kibica na Błoniach Stadionu Narodowego zostanie uruchomiona o godzinie 12:00 w dniu zawodów LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Jej powierzchnia wyniesie 15 tysięcy metrów kwadratowych, a do dyspozycji zgromadzonych gości będzie między innymi wielki, ponad 15-metrowy telebim, na którym wszyscy będą mogli śledzić zmagania żużlowców transmitowane na żywo. Ponadto przed rozpoczęciem imprezy zgromadzeni w Strefie Kibica fani będą mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Do dyspozycji osób, które zdecydują się na odwiedzenie Strefy Kibica, zostaną udostępnione między innymi symulatory jazdy ciężarówkami, samochodami osobowymi i motocyklami. Pasjonatów motoryzacji zainteresuje z pewnością wystawa klasycznych motocykli wykorzystywanych kiedyś w zawodach żużlowych. Fani będą mogli również spotkać się z zawodnikami LOTTO Team (m.in. Krzysztofem Hołowczycem), na co dzień uczestniczącymi w wyścigach motosportu, a także powalczyć o autografy mistrzów startujących w LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, którzy odwiedzą Strefę Kibica między godziną 17:15 a 17:30 (będą to: Tai Woffinden, Greg Hancock, Tomasz Gollob i Krzysztof Kasprzak).

Sprawdzić będzie się można na symulatorze zderzenia, a ponadto do dyspozycji fanów będzie żyroskop i dwie fotobudki. Od momentu otwarcia Strefy Kibica będą również prowadzone konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. O stronę kulinarną zadbają zgromadzone food trucki, które będą serwować między innymi burgery, frytki oraz zimne napoje. Kibice zobaczą wystawę zdjęć nadrukowanych na beczkach po paliwie oraz będą mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez markę Tyskie i Monster. Organizatorzy nie zapomnieli również o osobach spragnionych wrażeń po wielkim widowisku sportowym, dlatego od godziny 21 do północy, będą one mogły wziąć udział w after party prowadzonym przez DJ Mafia Mike’a.

W związku z lokalizacją Strefy Kibica na Błoniach Stadionu Narodowego, parkingi dla kibiców przybywających własnymi samochodami oraz autokarami, wyznaczone będą w innych częściach miasta. Wokół Stadionu Narodowego nie będą wyznaczone specjalne strefy parkingowe, dlatego organizatorzy wydarzenia zachęcają do korzystania z komunikacji miejskiej: w tym pociągów, linii autobusowych i tramwajowych oraz otwartej właśnie II linii metra.

Żużel: 
Share

News

Brązowy Kask - Pólfinały w Gdańsku i Rybniku - listy startowe
Półfinały Brązowego Kasku zgodniez Kalendarzem Sportu Żużlowego 2018 odbędą się... więcej
Smektała z dziką kartą w Boll Warsaw FIM SGP of Poland
Bartosz Smektała otrzymał przechodnią dziką kartę na 2019 Boll Warsaw FIM... więcej
Boll partnerem tytularnym Grand Prix w Warszawie
Firma Boll została po raz drugi z rzędu partnerem tytularnym inauguracji... więcej
Egzamin na na licencje Ż i mini żużla
W dniu 7 kwietnia 2019 r. w Toruniu, odbył się egzamin na licencję "Ż... więcej
Srebrny Kask - eliminacje - listy startowe
Eliminacje Srebrnego Kasku, które zgodniez Kalendarzem Sportu Żużlowego 2018... więcej
Finał Złotego Kasku w Pile -lista startowa
Finału Złotego Kasku zgodnie z Kalendarzem Sportu Żużlowego odbędzie się w... więcej
Zgrupowanie i turnieje Zaplecza Kadry Juniorów w Poznaniu
ZGRUPOWANIE ZAPLECZA KADRY JUNIORÓWTermin: 9-10.04.2019 (wtorek – środa)... więcej
Listy startowe Złotego Kasku
Podajemy listy startowe eliminacji Złotego KaskuEliminacje Złotego Kasku 02.04.... więcej
Kończą się bilety na PZM Warsaw FIM SGP of Poland. Rekordowy PGE Narodowy.
Zostało 50 dni do PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym w Warszawie i... więcej
Sezon żuzlowy oficjalnie otwarty! Mecz Pólnoc - Południe w Łodzi
Mecz otwierający sezon żużlowy w Polsce zakończył się zwycięstwem ekipy... więcej

Strony

- Archiwum