STREFA KIBICA W SOBOTĘ OD 12.00 NA BŁONIACH STADIONU NARODOWEGO

Jeśli nie udało ci się kupić biletu na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym, nic straconego! Aby obejrzeć turniej żużlowy na najwyższym poziomie, w gronie innych fanów, odwiedź w dniu zawodów bezpłatną Strefę Kibica zlokalizowaną na Błoniach Stadionu Narodowego. Znajdzie się w niej nie tylko ponad 15-metrowy telebim, ale również inne atrakcje przygotowane przez organizatorów.

Żużlowa Strefa Kibica na Błoniach Stadionu Narodowego zostanie uruchomiona o godzinie 12:00 w dniu zawodów LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Jej powierzchnia wyniesie 15 tysięcy metrów kwadratowych, a do dyspozycji zgromadzonych gości będzie między innymi wielki, ponad 15-metrowy telebim, na którym wszyscy będą mogli śledzić zmagania żużlowców transmitowane na żywo. Ponadto przed rozpoczęciem imprezy zgromadzeni w Strefie Kibica fani będą mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Do dyspozycji osób, które zdecydują się na odwiedzenie Strefy Kibica, zostaną udostępnione między innymi symulatory jazdy ciężarówkami, samochodami osobowymi i motocyklami. Pasjonatów motoryzacji zainteresuje z pewnością wystawa klasycznych motocykli wykorzystywanych kiedyś w zawodach żużlowych. Fani będą mogli również spotkać się z zawodnikami LOTTO Team (m.in. Krzysztofem Hołowczycem), na co dzień uczestniczącymi w wyścigach motosportu, a także powalczyć o autografy mistrzów startujących w LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, którzy odwiedzą Strefę Kibica między godziną 17:15 a 17:30 (będą to: Tai Woffinden, Greg Hancock, Tomasz Gollob i Krzysztof Kasprzak).

Sprawdzić będzie się można na symulatorze zderzenia, a ponadto do dyspozycji fanów będzie żyroskop i dwie fotobudki. Od momentu otwarcia Strefy Kibica będą również prowadzone konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. O stronę kulinarną zadbają zgromadzone food trucki, które będą serwować między innymi burgery, frytki oraz zimne napoje. Kibice zobaczą wystawę zdjęć nadrukowanych na beczkach po paliwie oraz będą mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez markę Tyskie i Monster. Organizatorzy nie zapomnieli również o osobach spragnionych wrażeń po wielkim widowisku sportowym, dlatego od godziny 21 do północy, będą one mogły wziąć udział w after party prowadzonym przez DJ Mafia Mike’a.

W związku z lokalizacją Strefy Kibica na Błoniach Stadionu Narodowego, parkingi dla kibiców przybywających własnymi samochodami oraz autokarami, wyznaczone będą w innych częściach miasta. Wokół Stadionu Narodowego nie będą wyznaczone specjalne strefy parkingowe, dlatego organizatorzy wydarzenia zachęcają do korzystania z komunikacji miejskiej: w tym pociągów, linii autobusowych i tramwajowych oraz otwartej właśnie II linii metra.

Żużel: 
Share

News

Lista startowa IMŚJ w Lublinie
Lista startowa IMŚJ w LublinieRozlosowano numery startowe na FIM Speedway U21... więcej
Trzeci Ogólnopolski Dzień Bezpieczeństwa i Ekologii w PZM
Świętujemy Światowy Dzień Środowiska !      ... więcej
Zwycięstwo Bartosza Zmarzlika w Grand Prix Słowenii
Za nami druga po polskiej Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland,... więcej
Egzamin na licencję "Ż" i 250cc
W dniu 30.05.2019 r. w Lesznie odbył się egzamin na certyfikat "... więcej
ANWIL razem z Żużlową Reprezentacją Polski
W czwartek w Warszawie w Centrum Prasowym PAP podpisany został list intencyjny... więcej
2019 BOLL WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND – WARSZAWA 18.05.2019
Wielkie żużlowe święto w Warszawie Blisko 55 tys. widzów na trybunach PGE... więcej
LEON MADSEN WYGRAŁ BOLL WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND NA PGE NARODOWYM W WARSZAWIE
Leon Madsen przed Fredrikiem Lindgrenem i Patrykiem Dudkiem – taka była... więcej
Program zawodów Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland: 88 stron w cenie 20 zł
88-stronicowy program zawodów Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland to... więcej
Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland: KRISPOL i Nice ponownie łączą siły!
Firmy KRISPOL i Nice wspólnie zostały sponsorem zbliżającej się rundy Boll... więcej

Strony

- Archiwum