Trzy zawodniczki oraz dwóch Polaków odebrało nagrody na gali FIM w Monte Carlo.

Prawie pięćset osób zebarało się pierwszego grudnia w Salle des Etoiles w Monte Carlo, aby wspólnie celebrować wyjątkowy wieczór, podczas którego wręczono nagrody i wyróżnienia najlepszym motocyklowym zawodnikom na świecie. Uroczystą galę na żywo transmitowano w kilkunastu krajach. Gośćmi wieczoru byli nie tylko zawodnicy, ale też legendy sportów motorowych.
Galę FIM, która odbywa się już po raz czwarty, a drugi raz w Monte Carlo, poprowadzili Matthew Roberts (dziennikarz BBC na MotoGP) i Lisa Leyland (twarz FIM TV, komentatorka przeróżnych mistrzostw świata FIM) - oboje pełni pasji, a także dysponujący imponującą wiedzą o motocyklach, zawodnikach i ich osiągnięciach.
Pośród zaproszonych gości znalazły się takie osoby jak Harry Everts, Malcolm Rathmell, Ove Fundin, Cyril Neveu, Jutta Kleinschmidt, Phillip William Read i Alessandro Gritti, Marc Marquez, Pol Espargaro, Antonio Cairoli, Maverick Vinales, Tom Sykes, Jeffrey Herlings, Antoine Meo, Alex Salvini, Christophe Nambotin, Tai Woffinden, Nikolai Krasnikov.

... więcej

Słowa kluczowe: