Już dziś rusza Rockstar Mad Skillz Festival

Szeroko zapowiadany i niecierpliwie wyczekiwany przez fanów sportów motorowych oraz dobrego grania – Rockstar Mad Skillz Festiwal rusza już dzisiaj. Od wtorku do czwartku królować będą szkolenia i warsztaty, a w piątek oraz sobotę ich miejsce zajmą zawody sportowe i koncerty na głównej scenie. Pięć dni prawdziwej uczty muzyczno-off-roadowej czas zacząć!

Przez pierwsze trzy dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w treningach Superenduro lub Motocross pod okiem Łukasza Kurowskiego lub Mirosława Kowalskiego. Osoby niezmotoryzowane będą mogły podszkolić się lub postawić pierwsze kroki w DJing’u lub Bboying’u. Tu warsztaty prowadzić będą odpowiednio: DJ Bez Ksywy oraz Meks. Wyklętą sztukę ulicy, czyli Graffiti, przybliżą chętnym: Looney, Tuse, Riam, Pens oraz chłopaki z Krip Szoł. Codziennie wieczorem zaplanowane są seanse kinowe oraz impreza z DJ’em. Równolegle odbywać się będzie zlot motocyklowy (https://www.facebook.com/events/607802925918678/), działać będzie salon tatuażu, a w strefie extreme każdy miłośnik adrenaliny znajdzie coś dla siebie. Dla wszystkich, którzy wybierają się z dziećmi będzie czekać strefa dla najmłodszych z profesjonalną opieką i wieloma atrakcjami.

W piątek od południa ruszą zaplanowane zawody. Na pierwszy ogień pójdą „piękne i szybkie”, czyli wyścig Mistrzostw Polski w Motocrossie Kobiet. Na pewno będzie na co popatrzeć, ponieważ panie nie raz udowadniały, że na motocyklach radzą sobie nie gorzej niż mężczyźni. Następnie walczyć będą zawodnicy w Strefie Północnej w Motocrossie. Jakby tego było mało kolejnym punktem programu będzie II runda Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie. Loty na wysokości niemal trzeciego piętra i niesamowite tricki w wykonaniu zawodników dostarczą widzom wielu emocji i porządnej dawki adrenaliny. Na finał sportowych zmagań riderzy na rowerach powalczą na tricki na swoich MTB i BMX’ach.

Zwieńczeniem piątku będą koncerty na scenie głównej, którą we władanie wezmą specjaliści od hip hopu: Brahu, Intoksynator, Kaen, Obywatel MC, JWP, Tede oraz PCP.

Sobota rozpocznie się od wyścigów kwalifikacyjnych w Superenduro. Następnie na tor wyjadą najmłodsi, aby zmierzyć się w wyścigach Motocrossowych w klasach MX65 i MX85. Dalej przyjdzie czas zawodników na czterokołowcach, czyli Quadcross oraz Motocross. Zwieńczeniem sportowych emocji będzie finał Super Enduro.

Muzycznie wieczorem będzie ciężko. Nie tylko dlatego, że dwa dni sportowych zmagań mogą nadszarpnąć kondycję nawet najwytrwalszych. W sobotę scenę główną festiwalu przejmą zespoły z nurtu ciężkiego brzmienia: The Black Hearts, Frontside, Materia i Dog Eat Dog. W przerwie koncertów zawodnicy dadzą pokaz nocnych lotów z rampy na motocyklach i quadach.

Niezależnie kiedy planujecie się wybrać do Sobieńczyc - teren festiwalu będzie tętnił życiem codziennie od rana do nocy! Szczegółowy harmonogram znajduje się na www.madskillz.pl

Odliczanie zakończone! Teraz już nic nie będzie takie samo – zapraszamy Was na 5 dni wyjątkowych atrakcji  Rockstar Mad Skillz Festival – jedyna taka impreza w tej części  Europy.

Bilety nadal do nabycia na www.eventim.pl w salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz w kasach podczas festiwalu.

 

Uwaga! Z powodu panujących upałów dla ochłody zamrażamy ceny biletów! Dajemy wam szansę bawić się na koncertach waszych ulubionych wykonawców, zobaczyć motocyklistów latających z rampy na wysokości niemal trzeciego piętra oraz piękne dziewczyny na ich szybkich maszynach w wyścigu o punkty Mistrzostw Polski MX Kobiet w promocyjnej cenie.

 

Bezpośredni link do biletów: http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&fun=search&action=search&doc=search%2Fsearch&detailadoc=erdetaila&detailbdoc=evdetailb&kudoc=artist&sort_by=score&sort_direction=desc&fuzzy=yes&suchbegriff=mad+skillz

 

Link do spotu video prezentującego już gotowy tor: http://www.youtube.com/watch?v=RrrY1RoVrEc

 

Więcej na http://www.sportainment.pl/eventy/22 bezpośrednio na stronie Festiwalu: www.madskillz.pl oraz na fan page’u na Facebooku:  https://www.facebook.com/MADSKILLZFESTIVAL

 

Motocykle: 
Źródło newsa: 
Źródło zdjęcia: 
Share

News

Międzynarodowe Drużynowe Mistrzostwa Czeskiej Republiki
W sobotę 17 sierpnia 2019 roku, w miejscowości Dalecin, odbyły się Drużynowe... więcej
Zmarzlik na kolanie! Czyli rewanż ze Szkopkiem na torze w Poznaniu
Wszystkich, którzy bali się o bezpieczeństwo żużlowego wicemistrza świata,... więcej
Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Supermoto w Słomczynie – pełny sukces nowego organizatora
Rekordowa frekwencja zawodników, trybuny pełne kibiców, wspaniałe nagrody i... więcej
Krajowy Finał WMMP w Poznaniu
W dniach 10-11.08.2019 r. Automobilklub Wielkopolski zaprasza wszystkich... więcej
Zawieszenie rozgrywania zawodów motocyklowych w konkurencji Motocross do 1 września 2019
Polski Związek Motorowy informuje o bezwzględnym zawieszeniu rozgrywania zawodów... więcej
Zmarła Wiktoria Wicińska
DLACZEGO...? DLACZEGO...? DLACZEGO...? Kiedy na pogrzebie Łukasza Lonki... więcej
IV runda Motocrossowych Mistrzostw Polski ORLEN MXMP w Lipnie!
Po ponad miesiącu przerwy najlepsi motocrossowcy wracają do rywalizacji o... więcej
Finał EWC: Wójcik Racing Team na torze Suzuka
To jedyny wyścig mistrzostw świata w motocyklowych długodystansowych... więcej
Relacja z ME w Quadcrossie
W dniach 27-28 lipca w Stelpe na Łotwie rozegrana została kolejna runda... więcej
Msza polowa pamięci Łukasza Lonki
W środę 31 lipca, na torze motocrossowym w Lubartowie odbędzie się msza święta w... więcej

Strony

- Archiwum