Już dziś rusza Rockstar Mad Skillz Festival

Szeroko zapowiadany i niecierpliwie wyczekiwany przez fanów sportów motorowych oraz dobrego grania – Rockstar Mad Skillz Festiwal rusza już dzisiaj. Od wtorku do czwartku królować będą szkolenia i warsztaty, a w piątek oraz sobotę ich miejsce zajmą zawody sportowe i koncerty na głównej scenie. Pięć dni prawdziwej uczty muzyczno-off-roadowej czas zacząć!

Przez pierwsze trzy dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w treningach Superenduro lub Motocross pod okiem Łukasza Kurowskiego lub Mirosława Kowalskiego. Osoby niezmotoryzowane będą mogły podszkolić się lub postawić pierwsze kroki w DJing’u lub Bboying’u. Tu warsztaty prowadzić będą odpowiednio: DJ Bez Ksywy oraz Meks. Wyklętą sztukę ulicy, czyli Graffiti, przybliżą chętnym: Looney, Tuse, Riam, Pens oraz chłopaki z Krip Szoł. Codziennie wieczorem zaplanowane są seanse kinowe oraz impreza z DJ’em. Równolegle odbywać się będzie zlot motocyklowy (https://www.facebook.com/events/607802925918678/), działać będzie salon tatuażu, a w strefie extreme każdy miłośnik adrenaliny znajdzie coś dla siebie. Dla wszystkich, którzy wybierają się z dziećmi będzie czekać strefa dla najmłodszych z profesjonalną opieką i wieloma atrakcjami.

W piątek od południa ruszą zaplanowane zawody. Na pierwszy ogień pójdą „piękne i szybkie”, czyli wyścig Mistrzostw Polski w Motocrossie Kobiet. Na pewno będzie na co popatrzeć, ponieważ panie nie raz udowadniały, że na motocyklach radzą sobie nie gorzej niż mężczyźni. Następnie walczyć będą zawodnicy w Strefie Północnej w Motocrossie. Jakby tego było mało kolejnym punktem programu będzie II runda Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie. Loty na wysokości niemal trzeciego piętra i niesamowite tricki w wykonaniu zawodników dostarczą widzom wielu emocji i porządnej dawki adrenaliny. Na finał sportowych zmagań riderzy na rowerach powalczą na tricki na swoich MTB i BMX’ach.

Zwieńczeniem piątku będą koncerty na scenie głównej, którą we władanie wezmą specjaliści od hip hopu: Brahu, Intoksynator, Kaen, Obywatel MC, JWP, Tede oraz PCP.

Sobota rozpocznie się od wyścigów kwalifikacyjnych w Superenduro. Następnie na tor wyjadą najmłodsi, aby zmierzyć się w wyścigach Motocrossowych w klasach MX65 i MX85. Dalej przyjdzie czas zawodników na czterokołowcach, czyli Quadcross oraz Motocross. Zwieńczeniem sportowych emocji będzie finał Super Enduro.

Muzycznie wieczorem będzie ciężko. Nie tylko dlatego, że dwa dni sportowych zmagań mogą nadszarpnąć kondycję nawet najwytrwalszych. W sobotę scenę główną festiwalu przejmą zespoły z nurtu ciężkiego brzmienia: The Black Hearts, Frontside, Materia i Dog Eat Dog. W przerwie koncertów zawodnicy dadzą pokaz nocnych lotów z rampy na motocyklach i quadach.

Niezależnie kiedy planujecie się wybrać do Sobieńczyc - teren festiwalu będzie tętnił życiem codziennie od rana do nocy! Szczegółowy harmonogram znajduje się na www.madskillz.pl

Odliczanie zakończone! Teraz już nic nie będzie takie samo – zapraszamy Was na 5 dni wyjątkowych atrakcji  Rockstar Mad Skillz Festival – jedyna taka impreza w tej części  Europy.

Bilety nadal do nabycia na www.eventim.pl w salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz w kasach podczas festiwalu.

 

Uwaga! Z powodu panujących upałów dla ochłody zamrażamy ceny biletów! Dajemy wam szansę bawić się na koncertach waszych ulubionych wykonawców, zobaczyć motocyklistów latających z rampy na wysokości niemal trzeciego piętra oraz piękne dziewczyny na ich szybkich maszynach w wyścigu o punkty Mistrzostw Polski MX Kobiet w promocyjnej cenie.

 

Bezpośredni link do biletów: http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&fun=search&action=search&doc=search%2Fsearch&detailadoc=erdetaila&detailbdoc=evdetailb&kudoc=artist&sort_by=score&sort_direction=desc&fuzzy=yes&suchbegriff=mad+skillz

 

Link do spotu video prezentującego już gotowy tor: http://www.youtube.com/watch?v=RrrY1RoVrEc

 

Więcej na http://www.sportainment.pl/eventy/22 bezpośrednio na stronie Festiwalu: www.madskillz.pl oraz na fan page’u na Facebooku:  https://www.facebook.com/MADSKILLZFESTIVAL

 

Motocykle: 
Źródło newsa: 
Źródło zdjęcia: 
Share

News

Wielki finał sezonu minimotocykli. Znamy laureatów tegorocznej Gali Pit Bike!
To było fantastyczne wydarzenie, które do Zamku w Osieczku pod Warszawą... więcej
Taddy Błażusiak drugi w Krakowie - Inauguracyjna runda Mistrzostw Świata SuperEnduro
14-tysięcy gardeł skandujących „Taddy, Taddy”, niezapomniane starcie... więcej
Inauguracyjna runda Mistrzostw Świata SuperEnduro w Krakowie
Wielkie odliczanie do krakowskiej rundy motocyklowych, halowych Mistrzostw... więcej
Informacja o zakończeniu kadencji GKSM na lata 2015-2019
Tegoroczna Gala Mistrzów Sportu Motocyklowego to także podsumowanie całej... więcej
Zima to czas zmian i przygotowań do nowego sezonu
Dobre wiadomości napływają z Klubu SM CRT. Ich czołowy zawodnik –... więcej
Gala Mistrzów Sportu Motocyklowego 2019
Tradycyjnym ukoronowaniem sezonu była nasza Gala Mistrzów Sportu Motocyklowego... więcej
Bartosz Zmarzlik, Maksym Drabik oraz Żużlowa Reprezentacja Polski Juniorów wśród Mistrzów - Gala FIM Awards 2019
1 grudnia w Monako odbędzie się uroczysta Gala FIM podsumowująca sezon sportu... więcej
Nowa klasa Supertwin 650 w Wyścigowym Motocyklowym Pucharze Polski
W związku z coraz większą popularnością wyścigów motocyklowych w naszym kraju, w... więcej
Ostatnia prosta do Mistrzostw Świata SuperEnduro!
Od inauguracyjnej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro w Krakowie oddziela nas... więcej
DAKAR 2020: W królestwie piasku
Trasa 42 edycji Rajdu Dakar, która rozpocznie się w mieście Dżudda 5 stycznia... więcej

Strony

- Archiwum