Grzegorz Knapp w Ice Speedway Gladiators 2013 - Finały w Rosji

Zwycięstwem Daniła Iwanowa zakończył się pierwszy turniej Indywidualnych Mistrzostw Świata Gladiatorów w wyścigach motocyklowych na lodzie w Krasnogorsku. W sobotnich zawodach był on bezkonkurencyjny. Drugie miejsce zajął Dmitrij Kołtakow, a na trzecim stopniu podium stanął Dmitrij Chomicewicz.Najlepszym zawodnikiem spoza Rosji był Franz Zorn. Austriak z dorobkiem jedenastu oczek został sklasyfikowany na szóstej pozycji.
Tylko dwa punkty udało się uzbierać Grzegorzowi Knappowi. Polak uplasował się na czternastej lokacie.
W drugich zawodach Finałowych w Krasnogorsku - 3.02.2013 r. - Rosjanie zajęli siedem czołowych miejsc. Jedynym zawodnikiem spoza tego kraju, który awansował do półfinału był AustriakHarald Simon.Ponownie słabo spisał się Grzegorz Knapp. Polak podobnie jak w sobotę wywalczył dwa oczka, co w niedzielę dało mu szesnastą pozycję.
Pobierz: wyniki Finał Krasnogorsk - 2 i 3.02.2013

Niestety w soboę 9 lutego w Finale IMŚ w Togliatti po raz kolejny słabo spisał się Grzegorz Knapp. Jedyny Polak w stawce, po raz trzeci w tym sezonie, zapisał na swoim koncie dwa oczka i zakończył turniej na piętnastym miejscu.
Pobierz: Wyniki Finał Togliatti - 9.02.2013

Najlepszy wynik w tym sezonie osiągnął Grzegorz Knapp. Polak w drugim dniu Finału nr 3 w Togliatti (10.02.2013) zdobył sześć punktów i został sklasyfikowany na jedenastej pozycji.
Pobierz: Wyniki Finał Togliatti- 10.02.2013

Żużel:

News

Mateusz Cierniak w ORLEN FIM SGP na PGE Narodowym
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway... więcej
Poznaliśmy kalendarz Indywidualnych Mistrzostw Polski 2024!
6 lipca wystartuje tegoroczny cykl Indywidualnych Mistrzostw Polski na ... więcej
Egzamin na licencję Ż i 250cc
W dniu 8 kwietnia 2024 r. w Częstochowie odbył się egzamin na... więcej
Mistrzostwa Polski Par Klubowych dla Orlen Oil Motoru Lublin
Żużlowcy Orlen Oil Motoru Lublin – Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera... więcej
Hat-trick reprezentacji Polski. Pedersen chwalił Biało-Czerwonych
To był najlepszy finał DME w wykonaniu Polski. W pierwszej edycji w Poznaniu... więcej
Bartosz Zmarzlik po raz piąty zwycięża IMME!
ŁÓDŹ KREUJE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona... więcej