Indywidualne Mistrzostwa Polski - listy startowe

Ćwierćfinały IMP odbędą się w Łodzi, Bydgoszczy, Rawiczu w dniu 22 kwietnia 2021 r. (czwartek) oraz Rzeszowie w dniu 13 maja 2021 r. (czwartek)

Zawodnicy nominowani do udziału w Finale Indywidualnych Mistrzostw Polski 2021:
– IMP 2020 (1 miejsce) oraz zawodnicy GP 2021:

Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak

 

ŁÓDŹ - 22.04.2021

1

Norbert Kościuch

KŻ Orzeł Łódź

2

Oskar Polis

TS KOLEJARZ OPOLE

3

Piotr Pióro

KŻ Orzeł Łódź

4

Lars Skupień

PSŻ Poznań

5

Oskar Fajfer

GTM START Gniezno

6

Adrian Cyfer

TŻ OSTROVIA SA

7

Krzysztof Buczkowski

Speedway Lublin SA

8

Sebastian Szostak

TŻ OSTROVIA SA

9

Pawel Przedpełski

KS Toruń SA

10

Krystian Pieszczek

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

11

Adrian Miedziński

KS Toruń SA

12

Mateusz Świdnicki

Włókniarz Czestochowa SA

13

Wiktor Jasiński

Stal Gorzów SA

14

Piotr Pawlicki

Unia Leszno SSA

15

Rafał Karczmarz

Stal Gorzów SA

16

Dominik Kubera

Speedway Lublin SA

R1

Kacper Łobodziński

GKM Grudziądz SA

R2

Alan Szczotka

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY

 

BYDGOSZCZ - 22.04.2021

1

Grzegorz Zengota

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

2

Tomasz Orwat

TS KOLEJARZ OPOLE

3

Adrian Gała

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

4

Kamil Brzozowski

TS KOLEJARZ OPOLE

5

Piotr Protasiewicz

ZKŻ SSA Zielona Góra

6

Gleb Chugunov

WTS SA Wrocław

7

Barłomiej Kowalski

Włókniarz Częstochowa SA

8

Damian Pawliczak

ZKŻ SSA Zielona Góra

9

Tomasz Gapiński

TŻ OSTROVIA SA

10

Szymon Woźniak

Stal Gorzów SA

11

Jakub Krawczyk

TŻ OSTROVIA SA

12

Piotr Gryszpiński

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

13

Mateusz Bartkowiak

GKM Grudziądz SA

14

Jarosław Hampel

Speedway Lublin SA

15

Norbert Krakowiak

GKM Grudziądz SA

16

Robert Chmiel

PSŻ Poznań

R1

Jakub Poczta

TŻ OSTROVIA SA

R2

Denis Zieliński

GKM Grudziądz SA

AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY

 

RAWICZ - 22.04.2021

1

Damian Baliński

Unia Leszno SSA

2

Szymon Szlauderbach

Unia Leszno SSA

3

Michał Gruchalski

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

4

Damian Dróżdż

Unia Leszno SSA

5

Patryk Dudek

ZKŻ SSA Zielona Góra

6

Jakub Miśkowiak

Włókniarz Częstochowa SA

7

Fabian Ragus

ZKŻ SSA Zielona Góra

8

Marcin Nowak

KŻ Orzeł Łódź

9

Bartosz Smektała

Włókniarz Częstochowa SA

10

Daniel Kaczmarek

TŻ OSTROVIA SA

11

Tobiasz Musielak

KS Toruń SA

12

Grzegorz Walasek

TŻ OSTROVIA SA

13

Kacper Gomólski

KS ROW Rybnik SA

14

Mirosław Jabłoński

GTM START Gniezno

15

Przemysław Pawlicki

GKM Grudziądz SA

16

Kevin Fajfer

GTM START Gniezno

R1

Jakub Osyczka

ZKŻ SSA Zielona Góra

R2

Kacper Grzelak

TŻ OSTROVIA SA

AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY

 

RZESZÓW - 13.05.2021

1

Patryk Rolnicki

RzTŻ Rzeszów

2

Janusz Kołodziej

Unia Leszno SSA

3

Dawid Stachyra

RzTŻ Rzeszów

4

Hubert Łęgowik

RzTŻ Rzeszów

5

Viktor Trofymov

KS ROW Rybnik SA

6

Mateusz Cierniak

Speedway Lublin SA

7

Kacper Woryna

Włókniarz Czestochowa SA

8

Wiktor Lampart

Speedway Lublin SA

9

Daniel Jeleniewski

Wilki Krosno SA

10

Jakub Jamróg

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

11

Patryk Wojdyło

Wilki Krosno SA

12

Mateusz Szczepaniak

Wilki Krosno SA

13

Ernest Koza

Unia Tarnów ŻSSA

14

Mateusz Tonder

ZKŻ SSA Zielona Góra

15

Oskar Bober

Unia Tarnów ŻSSA

16

Artur Mroczka

Unia Tarnów ŻSSA

R1

Przemysław Konieczny

Unia Tarnów ŻSSA

R2

Dawid Rempała

Unia Tarnów ŻSSA

AWANS DO PÓŁFINAŁU 8 + 1 ZAWODNIK REZERWOWY

Żużel: 
Share

News

Inauguracja Zgrupowania Żużlowej Reprezentacji Polski
We wtorkowe wczesne popołudnie w Bydgoszczy odbyła się konferencja prasowa,... więcej
Zgrupowanie ŻRP w Bydgoszczy
11 maja w Bydgoszczy rozpoczyna się Zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski.... więcej
Debiut Żużlowej Reprezentacji Polski na długim torze!
W siedzibie firmy MEGAel w Tarnowie zaprezentowano pierwszy raz w historii... więcej
Lista startowa finału Srebrnego Kasku 2021
Finał Srebrnego Kasku odbędzie się w dniu 20 maja 2021 r. (czwartek) w... więcej
04.05.2021 - Biura Zarządu Głównego będą nieczynne.
Informujemy, że w dniu 04.05.2021 r. Biura Zarządu Głównego Polskiego Związku... więcej
Brązowy Kask - lista startowa
Finał Brązowego Kasku, który zgodnie z kalendarzem sportu żużlowego odbędzie... więcej
Indywidualne Mistrzostwa Polski - listy startowe
Ćwierćfinały IMP odbędą się w Łodzi, Bydgoszczy, Rawiczu w dniu 22... więcej
Egzamin na licencję Ż i 250cc w Toruniu - wyniki
W dniu 12 kwietnia 2021 r. w Toruniu odbył się egzamin na licencję Ż... więcej
Spokojnych Świąt Wielkanocnych
Spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych
Egzamin na licencję Ż i 250cc w Lesznie - wyniki
W dniu 30 marca 2021 r. w Lesznie odbył się egzamin na licencję Ż i 250cc.... więcej

Strony

- Archiwum