Srebrny Kask - eliminacje - listy startowe

Eliminacje Srebrnego Kasku, które zgodniez Kalendarzem Sportu Żużlowego 2018 powinny odbyć się w Krośnie, Rawiczu i Bydgoszczy.

Termin zawodów: 16.04.2019 r. (wtorek).

W Mistrzostwach Świata Juniorów wystartują zawodnicy wyłonieni  z zawodów kwalifikacyjnych wg następujących zasad:

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – 4 zawodników:

miejsca od 1 do 3 z finału SK ’19                  - 3 zawodników
            nominacja GKSŻ                               - 1 zawodnik

Finaliści IMŚJ z 2018 roku: Bartosz Smektała, Dominik Kubera, Maksym Drabik i Robert Chmiel uzyskują bezpośrednio miejsce w finale Srebrnego Kasku (Art. 846.4 Regulamin Sportu Żużlowego na rok 2019)

 

Podajemy listy startowe:

RAWICZ

1 Krzysztof Sadurski  Unia Leszno SSA

2 Viktor Trofimov  Speedway Lublin SA

3 Przemysław Liszka  WTS SA Wrocław

4 Szymon Szlauderbach  Unia Leszno SSA

5 Mateusz Jagła  ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

6 Jakub Miśkowiak  Włókniarz Częstochowa SA

7 Przemysław Giera  KS ROW Rybnik SA

8 Bartłomiej Kowalski  Włókniarz Częstochowa SA

9 Sebastian Szostak  TŻ OSTROVIA SA

10 Kevin Fajfer  GTM START Gniezno

11 Kamil Nowacki  TŻ OSTROVIA SA

12 Damian Stalkowski  GTM START Gniezno

13 Kamil Wieczorek  GKM Grudziądz SA

14 Damian Pawliczak  ZKŻ SSA Zielona Góra

15 Mateusz Bartkowiak  Stal Gorzów Wlkp. SA

16 Jakub Osyczka  ZKŻ Zielona Góra

R1  Mateusz Błażykowski  GTM START Gniezno

R2 Mateusz Adamczewski  TS Kolejarz Opole

AWANS DO FINAŁU: 4

 

KROSNO:

1 Patryk Zieliński  Wilki Krosno SA

2 Patryk Rolnicki  GKM Grudziądz SA

3 Eryk Borczuch  KŻ Orzeł Łódź

4 Kamil Kiełbasa  KS Toruń SA

5 Piotr Pióro  KŻ Orzeł Łódź

6 Jarosław Krzywosz  TS Kolejarz Opole

7 Wiktor Lampart  Speedway Lublin SA

8 Maciej Kuromonow  Speedway Lublin SA

9 Mateusz Cierniak  Unia Tarnów ŻSSA

10 Przemysław Konieczny  Unia Tarnów ŻSSA

11 Patryk Wojdyło  WTS SA Wrocław

12 Dawid Rempała  Unia Tarnów ŻSSA

13 Michał Curzytek  PSŻ Poznań

14 Michał Gruchalski  Włókniarz Częstochowa SA

15 Bartosz Curzytek  PSŻ Poznań

16 Mateusz Świdnicki  Włókniarz Częstochowa SA

R1 Mateusz Tudzież  KS ROW Rybnik SA

R2  Adrian Bialk  Włókniarz Częstochowa SA

AWANS DO FINAŁU: 4 + R1 W FINALE

BYDGOSZCZ

1 Tomasz Orwat  ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

2 Igor Kopeć - Sobczyński  KS Toruń SA

3 Marcel Studziński  ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

4 Maksymilian Bogdanowicz  KS Toruń SA

5 Denis Zieliński  GKŻ Wybrzeże Gdańsk

6 Dominik Majchrzak  GKŻ Wybrzeże Gdańsk

7 Karol Żupiński  GKŻ Wybrzeże Gdańsk

8 Marcin Kościelski  TŻ OSTROVIA SA

9 Rafał Karczmarz  Stal Gorzów Wlkp. SA

10 Marcin Turowski  GKM Grudziądz SA

11 Kamil Pytlewski  Stal Gorzów Wlkp. SA

12 Kacper Pludra  Unia Leszno SSA

13 Adrian Woźniak  PSŻ Poznań

14 Norbert Krakowiak  ZKŻ SSA Zielona Góra

15 Marek Lutowicz  PSŻ Poznań

16 Mateusz Tonder  ZKŻ SSA Zielona Góra

R1 Damian Lotarski  GKM Grudziądz SA

R2 Filip Nizgorski  KS Toruń SA

AWANS DO FINAŁU: 4 + R2 W FINALE

 

Żużel: 
Share

News

Komunikat 2021 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland
(20.05.2021) Decyzja związana z 2021 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of... więcej
Zmarł Zdzisław Dobrucki
Z wielkim żalem zawiadamiamy, że dzisiaj w wieku 76 lat zmarł były reprezentant... więcej
Udane zgrupowanie ŻRP w Bydgoszczy
W czwartek zakończyło się zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski.Przez... więcej
Inauguracja Zgrupowania Żużlowej Reprezentacji Polski
We wtorkowe wczesne popołudnie w Bydgoszczy odbyła się konferencja prasowa,... więcej
Zgrupowanie ŻRP w Bydgoszczy
11 maja w Bydgoszczy rozpoczyna się Zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski.... więcej
Debiut Żużlowej Reprezentacji Polski na długim torze!
W siedzibie firmy MEGAel w Tarnowie zaprezentowano pierwszy raz w historii... więcej
Lista startowa finału Srebrnego Kasku 2021
Finał Srebrnego Kasku odbędzie się w dniu 20 maja 2021 r. (czwartek) w... więcej
04.05.2021 - Biura Zarządu Głównego będą nieczynne.
Informujemy, że w dniu 04.05.2021 r. Biura Zarządu Głównego Polskiego Związku... więcej
Brązowy Kask - lista startowa
Finał Brązowego Kasku, który zgodnie z kalendarzem sportu żużlowego odbędzie... więcej
Indywidualne Mistrzostwa Polski - listy startowe
Ćwierćfinały IMP odbędą się w Łodzi, Bydgoszczy, Rawiczu w dniu 22... więcej

Strony

- Archiwum