Srebrny Kask - eliminacje - listy startowe

Eliminacje Srebrnego Kasku, które zgodniez Kalendarzem Sportu Żużlowego 2018 powinny odbyć się w Krośnie, Rawiczu i Bydgoszczy.

Termin zawodów: 16.04.2019 r. (wtorek).

W Mistrzostwach Świata Juniorów wystartują zawodnicy wyłonieni  z zawodów kwalifikacyjnych wg następujących zasad:

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – 4 zawodników:

miejsca od 1 do 3 z finału SK ’19                  - 3 zawodników
            nominacja GKSŻ                               - 1 zawodnik

Finaliści IMŚJ z 2018 roku: Bartosz Smektała, Dominik Kubera, Maksym Drabik i Robert Chmiel uzyskują bezpośrednio miejsce w finale Srebrnego Kasku (Art. 846.4 Regulamin Sportu Żużlowego na rok 2019)

 

Podajemy listy startowe:

RAWICZ

1 Krzysztof Sadurski  Unia Leszno SSA

2 Viktor Trofimov  Speedway Lublin SA

3 Przemysław Liszka  WTS SA Wrocław

4 Szymon Szlauderbach  Unia Leszno SSA

5 Mateusz Jagła  ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

6 Jakub Miśkowiak  Włókniarz Częstochowa SA

7 Przemysław Giera  KS ROW Rybnik SA

8 Bartłomiej Kowalski  Włókniarz Częstochowa SA

9 Sebastian Szostak  TŻ OSTROVIA SA

10 Kevin Fajfer  GTM START Gniezno

11 Kamil Nowacki  TŻ OSTROVIA SA

12 Damian Stalkowski  GTM START Gniezno

13 Kamil Wieczorek  GKM Grudziądz SA

14 Damian Pawliczak  ZKŻ SSA Zielona Góra

15 Mateusz Bartkowiak  Stal Gorzów Wlkp. SA

16 Jakub Osyczka  ZKŻ Zielona Góra

R1  Mateusz Błażykowski  GTM START Gniezno

R2 Mateusz Adamczewski  TS Kolejarz Opole

AWANS DO FINAŁU: 4

 

KROSNO:

1 Patryk Zieliński  Wilki Krosno SA

2 Patryk Rolnicki  GKM Grudziądz SA

3 Eryk Borczuch  KŻ Orzeł Łódź

4 Kamil Kiełbasa  KS Toruń SA

5 Piotr Pióro  KŻ Orzeł Łódź

6 Jarosław Krzywosz  TS Kolejarz Opole

7 Wiktor Lampart  Speedway Lublin SA

8 Maciej Kuromonow  Speedway Lublin SA

9 Mateusz Cierniak  Unia Tarnów ŻSSA

10 Przemysław Konieczny  Unia Tarnów ŻSSA

11 Patryk Wojdyło  WTS SA Wrocław

12 Dawid Rempała  Unia Tarnów ŻSSA

13 Michał Curzytek  PSŻ Poznań

14 Michał Gruchalski  Włókniarz Częstochowa SA

15 Bartosz Curzytek  PSŻ Poznań

16 Mateusz Świdnicki  Włókniarz Częstochowa SA

R1 Mateusz Tudzież  KS ROW Rybnik SA

R2  Adrian Bialk  Włókniarz Częstochowa SA

AWANS DO FINAŁU: 4 + R1 W FINALE

BYDGOSZCZ

1 Tomasz Orwat  ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

2 Igor Kopeć - Sobczyński  KS Toruń SA

3 Marcel Studziński  ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

4 Maksymilian Bogdanowicz  KS Toruń SA

5 Denis Zieliński  GKŻ Wybrzeże Gdańsk

6 Dominik Majchrzak  GKŻ Wybrzeże Gdańsk

7 Karol Żupiński  GKŻ Wybrzeże Gdańsk

8 Marcin Kościelski  TŻ OSTROVIA SA

9 Rafał Karczmarz  Stal Gorzów Wlkp. SA

10 Marcin Turowski  GKM Grudziądz SA

11 Kamil Pytlewski  Stal Gorzów Wlkp. SA

12 Kacper Pludra  Unia Leszno SSA

13 Adrian Woźniak  PSŻ Poznań

14 Norbert Krakowiak  ZKŻ SSA Zielona Góra

15 Marek Lutowicz  PSŻ Poznań

16 Mateusz Tonder  ZKŻ SSA Zielona Góra

R1 Damian Lotarski  GKM Grudziądz SA

R2 Filip Nizgorski  KS Toruń SA

AWANS DO FINAŁU: 4 + R2 W FINALE

 

Żużel: 
Share

News

Biuletyn PZM Nr 14 - Kwiecień 2019
Po zimowej przerwie wszyscy z niecierpliwością oczekiwaliśmy wiosny. Do życia... więcej
Przekaż 1% Fundacji PZM
Okres rozliczania dochodów za 2018 rok to okazja do wsparcia potrzebujących... więcej
Brązowy Kask - Pólfinały w Gdańsku i Rybniku - listy startowe
Półfinały Brązowego Kasku zgodniez Kalendarzem Sportu Żużlowego 2018 odbędą się... więcej
Smektała z dziką kartą w Boll Warsaw FIM SGP of Poland
Bartosz Smektała otrzymał przechodnią dziką kartę na 2019 Boll Warsaw FIM... więcej
Boll partnerem tytularnym Grand Prix w Warszawie
Firma Boll została po raz drugi z rzędu partnerem tytularnym inauguracji... więcej
Egzamin na na licencje Ż i mini żużla
W dniu 7 kwietnia 2019 r. w Toruniu, odbył się egzamin na licencję "Ż... więcej
Srebrny Kask - eliminacje - listy startowe
Eliminacje Srebrnego Kasku, które zgodniez Kalendarzem Sportu Żużlowego 2018... więcej
Finał Złotego Kasku w Pile -lista startowa
Finału Złotego Kasku zgodnie z Kalendarzem Sportu Żużlowego odbędzie się w... więcej
Zgrupowanie i turnieje Zaplecza Kadry Juniorów w Poznaniu
ZGRUPOWANIE ZAPLECZA KADRY JUNIORÓWTermin: 9-10.04.2019 (wtorek – środa)... więcej
Listy startowe Złotego Kasku
Podajemy listy startowe eliminacji Złotego KaskuEliminacje Złotego Kasku 02.04.... więcej

Strony

- Archiwum