Poprawić kapitalny sezon

Żużlowa Reprezentacja Polski przebywa obecnie na zgrupowaniu w Zakopanem. Biało – czerwoni szlifują formę do sezonu 2018, w którym będą faworytami podczas każdych zawodów. Trudno sobie wyobrazić, by Polacy mogli osiągnąć jeszcze lepsze wyniki, niż te z 2017 roku, ale pomóc ma w tym przedłużenie umowy ze Sponsorem Generalnym kadry – firmą kurierską GLS Poland.

W sezonie 2017, Żużlowa Reprezentacja Polski była nie do zatrzymania. Zawodnicy Marka Cieślaka oraz Rafała Dobruckiego wygrywali wszystkie zawody drużynowe zostając m.in. zdobywcami Drużynowego Pucharu Świata czy Drużynowymi Mistrzami Świata Juniorów. Na polu indywidualnym również było znakomicie, Patryk Dudek zdobył srebrny medali cyklu FIM Speedway Grand Prix, a Maksym Drabik został Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów.

- Cieszymy się bardzo, że firma GLS ponownie będzie wspierać Żużlową Reprezentację Polski. To bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich, ponieważ pozwala na jeszcze większy profesjonalizm oraz na większe możliwości działania. Wraz z firmą GLS współpracowaliśmy przez ostatni rok i zarówno jedna, jak i druga strona była z niej zadowolona. Oczywiście nie mogę tu pominąć firmy One Sport, dzięki której doszło do podpisania umowy – powiedział Piotr Szymański, Przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

Wspomnianych wcześniej sukcesów, jak również tych, które czekają na kadrowiczów w najbliższej przyszłości, nie byłoby, gdyby nie współpraca ze Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski - firmą kurierską GLS Poland. Główny partner kadry aktywnie wspierał przygotowania zawodników do wszystkich rozegranych w minionym roku meczów towarzyskich, a przede wszystkim do finału Drużynowego Pucharu Świata, który odbył się w Lesznie. Właśnie tam nasza Husaria wywalczyła złoty medal, potwierdzając dominację w światowym żużlu.

W minionym roku GLS Poland z pełnym zaangażowaniem wchodził w relację z fanami speedway’a, będąc obecnym w Miasteczkach Kibica, organizowanych przed wszystkimi meczami i występami Żużlowej Reprezentacji Polski. Warto również dodać, iż to właśnie dzięki firmie GLS Poland najlepsi żużlowcy świata, mogą bez ponoszenia dodatkowych kosztów, wysyłać swoje silniki do mechaników i tunerów. Dzięki temu nie mają sobie równych niemal w każdych zawodach.

Współpraca na linii Polski Związek Motorowy i GLS Poland przebiegała w minionym roku wzorowo, nic więc dziwnego, że umowa pomiędzy zainteresowanymi stronami została przedłużona na kolejny sezon. Ogłoszenie przedłużenia współpracy nastąpiło podczas GLS Media Day, zorganizowanym podczas zgrupowania Żużlowej Reprezentacji Polski.

Jestem dumny, że wspieramy Żużlową Reprezentację Polski – mówi Tomasz Kroll, dyrektor zarządzający GLS Poland. - Poprzedni sezon pokazał, że nasza kadra potrafi rywalizować w pięknym stylu. Bardzo nas cieszy, że byliśmy częścią tego sukcesu. Jestem przekonany, że łącząc barwy biało-czerwone z żółto-niebieskimi również kolejny sezon będzie należał do reprezentacji. Z naszej strony zadbamy o to, aby zawodnicy mogli w jak najlepszych warunkach przygotować się do udziału w meczach, wesprzemy organizację wszelkich wydarzeń, zadbamy o kibiców i logistykę. Aktywne wsparcie sportu jest naturalnym filarem naszej długofalowej strategii rozwoju i potwierdzeniem tożsamości i wartości, które są kluczowe dla marki – dodaje.

Warto dodać, iż podczas GLS Media Day przedstawiony został także partner techniczny Żużlowej Reprezentacji Polski. Odzież, w której od zgrupowania w Zakopanem występują kadrowicze, została wyprodukowana przez firmę Extreme Hobby.

Współpracujemy już od wielu lat z mistrzami, wicemistrzami Polski, dlatego postanowiliśmy teraz współpracować z mistrzami świata. To bardzo ważne dla nas wydarzenie, które napawa nas dumą. Jesteśmy przekonani, że w naszych strojach, kadrowicze będą czuli się bardzo komfortowo – powiedział Krzysztof Ossig, współwłaściciel firmy Extreme Hobby.

Warto wspomnieć, iż rok 2018 będzie kolejnym, w którym opiekę nad Żużlową Reprezentacją Polski sprawować będzie One Sport. Dzięki perfekcyjnie układającej się współpracy pomiędzy Główną Komisją Sportu Żużlowego, a promotorem z Torunia, powstała Galeria Sław Żużlowej Reprezentacji Polski, do której trafiają najwybitniejsi polscy żużlowcy w historii.

One Sport zajął się kompleksową działalnością wokół kadry Polski, co widać po świetnych wynikach mediów społecznościowych (37 000 polubień facebook’owego profilu Żużlowej Reprezentacji Polski). Każdy mecz żużlowej kadry, jest odpowiednio oprawiony, a jego przygotowanie stoi na najwyższym poziomie organizacyjnym.

Zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski potrwa do soboty, 17 lutego. Pierwsza kolejka zmagań na ligowych torach zaplanowana jest na 6 kwietnia 2018 roku.

Żużel: 
Słowa kluczowe: 
Źródło newsa: 
Źródło zdjęcia: 
Share

News

Walka o medale i utrzymanie
Podczas finałowej rundy TAURON SEC 2018, która odbędzie się już w sobotę w... więcej
Pomoc dla Mistrza – ostatnia szansa na wylicytowanie plastronów
Wielkie serca kibiców z całego świata wciąż wspierają walkę Tomasza Golloba o... więcej
W Rybniku odbył sie egzemin na certyfikat "Ż" i 250cc
W dniu 30.08.2018 r. w Rybniku odbył się egzamin na certyfikat "Ż" i... więcej
Bartosz Zmarzlik drugi! 2018 MIB Nordic Gorzow FIM Speedway Grand Prix of Poland
Tegoroczna siódma runda cyklu FIM Speedway Grand Prix odbyła się na stadionie... więcej
Mecz Polska-Reszta Świata już 1 września na Stadionie Śląskim!
1 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie Żużlowa Reprezentacja Polski... więcej
Polacy wygrywają złoto w Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów
Polscy juniorzy po raz jedenasty - a piąty raz z rzędu - zostali drużynowymi... więcej
Polacy walczą o złoto w Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów
Polski Związek Motorowy powołuje na Finał Drużynowych  Mistrzostw Świata... więcej
Nie żyje Tomasz Jędrzejak
Dziś świat żużlowy zaskoczyła ogromnie smutna informacja o śmierci Tomasza... więcej
PZM INFO radzi
Szczyt wakacyjnych wyjazdów i wzmożonego ruchu na drogach. Wiele osób po raz... więcej
KONKURS OFERT - PZM zaprasza firmy audytorskie
KONKURS OFERTPolski Związek Motorowy  zaprasza firmy audytorskie wpisane... więcej

Strony

- Archiwum

Strony