Aktualne listy startowe Srebrnego Kasku:
Termin zawodów:
Opole, Rzeszów - 26.04.2018 r.
Częstochowa - 10.05.2018 r.
Podajemy listy startowe:
OPOLE |
||
1 |
Jarosław Krzywosz |
TS Kolejarz Opole |
2 |
Sebastian Niedźwiedź |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
3 |
Kamil Kamiński |
TS Kolejarz Opole |
4 |
Mateusz Tonder |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
5 |
Przemysław Giera |
KS ROW Rybnik SA |
6 |
Daniel Kaczmarek |
KS Toruń SA |
7 |
Kamil Kiełbasa |
KKŻ Sp. z o. o. Kraków |
8 |
Igor Kopeć-Sobczyński |
KS Toruń SA |
9 |
Oskar Bober |
KM CROSS Lublin |
10 |
Bartosz Smektała |
KS Unia Leszno |
11 |
Daniel Wawrzyniak |
GKM Grudziądz SA |
12 |
Kacper Pludra |
KS Unia Leszno |
13 |
Dominik Kossakowski |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
14 |
|
KM Cross Lublin |
15 |
Marcin Turowski |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
16 |
Marcel Studziński |
TŻ Ostrovia SA |
R1 |
Mateusz Pacek |
|
R2 |
Piotr Pióro |
KKŻ Sp. z o. o. Kraków |
AWANS DO FINAŁU: 6 zawodników |
RZESZÓW |
||
1 |
Arkadiusz Potoniec |
Speedway Stal Rzeszów S.A. |
2 |
Alan Szczotka |
KS Stal Gorzów |
3 |
Mateusz Rząsa |
Speedway Stal Rzeszów S.A. |
4 |
Patryk Fajfer |
KŻ Polonia Piła |
5 |
Patryk Rolnicki |
Unia Tarnów ŻSSA |
6 |
Patryk Wojdyło |
WTS Wrocław SA |
7 |
Kacper Konieczny |
Unia Tarnów ŻSSA |
8 |
Przemysław Liszka |
WTS Wrocław SA |
9 |
Wiktor Trofymov |
Unia Leszno SSA |
10 |
Bartłomiej Kowalski |
KKŻ Sp. z o. o. Kraków |
11 |
Szymon Szlauderbach |
KS Unia Leszno |
12 |
Damian Stalkowski |
GTM START Gniezno |
13 |
Robert Chmiel |
KS ROW Rybnik SA |
14 |
Emil Peroń |
KM CROSS Lublin |
15 |
Lars Skupień |
KS ROW Rybnik SA |
16 |
Wiktor Lampart |
KM CROSS Lublin |
R1 |
Aureliusz Bieliński |
Speedway Stal Rzeszów S.A. |
R2 |
Przemysław Konieczny |
Unia Tarnów ŻSSA |
AWANS DO FINAŁU: 5 zawodników + 1 rezerwowy |
Podajemy listy startowe:
CZĘSTOCHOWA |
||
1 |
Bartosz Świącik |
Włókniarz Częstochowa SA |
2 |
Michał Gruchalski |
Włókniarz Częstochowa SA |
3 |
Jakub Miśkowiak |
KŻ Orzeł Łódź |
4 |
Adrian Woźniak |
Włókniarz Częstochowa SA |
5 |
Maksymilian Bogdanowicz |
GTM START Gniezno |
6 |
Alex Zgardziński |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
7 |
Marcin Kościelski |
KS Toruń SA |
8 |
Maksym Drabik |
WTS SA Wrocław |
9 |
Kamil Wieczorek |
GKM Grudziądz SA |
10 |
Hubert Czerniawski |
Stal Gorzów SA |
11 |
Karol Żupiński |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
12 |
Kamil Nowacki |
TŻ Ostrovia SA |
13 |
Tomasz Orwat |
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA |
14 |
Dominik Kubera |
KS Unia Leszno |
15 |
Mateusz Jagła |
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA |
16 |
Tymoteusz Picz |
KS Unia Leszno |
R1 |
Paweł Staniszewski |
KŻ Polonia Piła |
R2 |
Mateusz Błażykowski |
KŻ Orzeł Łódź |
AWANS DO FINAŁU: 5 zawodników + 1 rezerwowy |
- Archiwum