W dniu 3 lipca w Rybniku, Rawiczu i Krośnie odbędą się eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski
Podajemy aktualne listy startowe:
RYBNIK |
||
1 |
Przemysław Giera |
KS ROW Rybnik SA |
2 |
Mateusz Tonder |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
3 |
Lars Skupień |
KS ROW Rybnik SA |
4 |
Przemysław Liszka |
WTS SA Wrocław |
5 |
Dawid Wawrzyniak |
GKM Grudziądz SA |
6 |
Kamil Wieczorek |
GKM Grudziądz SA |
7 |
Marcin Turowski |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
8 |
Wiktor Lampart |
KM Cross Lublin |
9 |
Norbert Krakowiak |
GTM START Gniezno |
10 |
Igor Kopeć-Sobczyński |
KS Toruń SA |
11 |
Damian Stalkowski |
GTM START Gniezno |
12 |
Marcin Kościelski |
KS Toruń SA |
13 |
Kamil Nowacki |
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. |
14 |
Rafał Karczmarz |
Stal Gorzów SA |
15 |
Marcel Studziński |
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. |
16 |
Hubert Czerniawski |
Stal Gorzów SA |
R1 |
Maciej Kuromonow |
KŻ Orzeł Łódź |
R2 |
Mateusz Tudzież |
KS ROW Rybnik SA |
Awans - 4 zawodników
RAWICZ |
||
1 |
Szymon Szlauderbach |
KS Unia Leszno |
2 |
Jakub Miśkowiak |
KŻ Orzeł Łódź |
3 |
Wikotr Trofymov |
Unia Leszno SSA |
4 |
Mateusz Błażykowski |
KŻ Orzeł Łódź |
5 |
Mateusz Bartkowiak |
KS Stal Gorzów |
6 |
Dominik Kossakowski |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
7 |
Damian Lotarski |
GKM Grudziądz SA |
8 |
Karol Żupiński |
GKŻ Wybrzeże Gdańsk |
9 |
Damian Pawliczak |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
10 |
Alan Szczotka |
KS Stal Gorzów |
11 |
Sebastian Niedźwiedź |
ZKŻ SSA Zielona Góra |
12 |
Maksymilian Bogdanowicz |
GTM START Gniezno |
13 |
Tomasz Orwat |
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA |
14 |
Marek Lutowicz |
PSŻ Poznań |
15 |
Aureliusz Bieliński |
Speedway Stal Rzeszów SA |
16 |
Mateusz Jagła |
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA |
R1 |
Denis Zieliński |
GKM Grudziądz SA |
R2 |
Tymoteusz Picz |
KS Unia Leszno |
Awans: 4 zawodników + 1 rezerwowy
KROSNO |
||
1 |
Kamil Kiełbasa |
KKŻ Sp. z o. o. Kraków |
2 |
Michał Gruchalski |
Włókniarz Czestochowa SA |
3 |
Patryk Wojdyło |
WTS SA Wrocław |
4 |
Bartłomiej Kowalski |
KKŻ Sp. z o. o. Kraków |
5 |
Mateusz Cierniak |
Unia Tarnów ŻSSA |
6 |
Patryk Rolnicki |
Unia Tarnów ŻSSA |
7 |
Mateusz Świdnicki |
Włókniarz Częstochowa SA |
8 |
Dawid Rempała |
Unia Tarnów ŻSSA |
9 |
Jarosław Krzywosz |
TS Kolejarz Opole |
10 |
Oskar Bober |
KM Cross Lublin |
11 |
Michał Curzytek |
Speedway Stal Rzeszów SA |
12 |
Patryk Fajfer |
KŻ Polonia Piła |
13 |
Emil Peroń |
KM Cross Lublin |
14 |
Krystian Stefanów |
KSM Krosno |
15 |
Konrad Stec |
KSM Krosno |
16 |
Adrian Woźniak |
Włókniarz Czestochowa SA |
R1 |
Mateusz Pacek |
TS Kolejarz Opole |
R2 |
Dominik Majchrzak |
Włókniarz Częstochowa SA |
Awans: 3 zawodników + 1 rezerwowy